Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 8 urami:

Kdo je napisal, da je Yennefer premalo simpatična? @Weraziel?  Fak, saj res ni nobena vrhunska lepotica. Amak drugače po moje ne bi mogla odigrati "piglet" girl tak dobro. So pa me prepričali joški. Huh... ma meni dobre sise ženska. Samo zaradi tega sem jo cel čas gledal z drugimi očmi :D

Ne vem če sem bil jaz, če smo se o simpatičnosti pogovarjal, ker zame je OG Yen coldblooded prasica and that's why I like it :D sej možn da si jo jaz narobe predstavljam

kar se tiče izgleda, mi je v drugi sezoni čist v redu, nimam nekih pripomb

 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 50 minutami:

Ne vem če sem bil jaz, če smo se o simpatičnosti pogovarjal, ker zame je OG Yen coldblooded prasica and that's why I like it :D sej možn da si jo jaz narobe predstavljam

kar se tiče izgleda, mi je v drugi sezoni čist v redu, nimam nekih pripomb

 

Yen je coldblooded pa mal otročja prasica in v knjigah in v špilih

v seriji mi njen nik ni najbolj posrečen sam ajde

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 10 urami:

Kdo je napisal, da je Yennefer premalo simpatična? @Weraziel?  Fak, saj res ni nobena vrhunska lepotica. Amak drugače po moje ne bi mogla odigrati "piglet" girl tak dobro. So pa me prepričali joški. Huh... ma meni dobre sise ženska. Samo zaradi tega sem jo cel čas gledal z drugimi očmi :D

 

js sm sigurno bil

 

FUCKING SANELA

dobr, sej Triss so glede na špil še bolj sjebali

 

 

also TEAM SHANI 4 EVER

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 52 minutami:

Meni je pa Yenn mega seksi, would bang everyday. Tudi na zgornji fotki bi bila okej, če ne bi imela nase navlečenega nekega red carpet klovnovskega kostuma. 

Človek z okusom. :mafija:

Drugače pa nimam pojma o čem govorite. Men zgleda čisto v redu tudi na tisti sliki.

unknown.png

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 urami:

Kdo je napisal, da je Yennefer premalo simpatična? @Weraziel?  Fak, saj res ni nobena vrhunska lepotica. Amak drugače po moje ne bi mogla odigrati "piglet" girl tak dobro. So pa me prepričali joški. Huh... ma meni dobre sise ženska. Samo zaradi tega sem jo cel čas gledal z drugimi očmi :D

 

 

Sanela je men ogabe, res tisti tip ženske k nebi nikol za njo pogledal, čeprav vem da ima noro postavo. Pač ta bosanski nos in poteze, ne vem že to da mamo skos te debate ti pove vse - a ni yen opisana kot taka lepotica, da vsak dol pade? Tle nebi smel bit dilem pizda. :D

 

Povezava do prispevka

EP1: je bil pomoje prvi film, ki sem ga v kinu gledal sam. Zakon film
EP2: Ponevedoma narajmam na piracki disk filma pri stricu. Nič za delat, jst bom to gledu. RES bedn film z izjemo zadnje tretjine.
EP3: Z mozoljastimi sošolci sredi poletja v smrdljiv kolosej. Yoda, Sam Đekson in Obi ukradejo film. Anakin Skyfakr je pička izdajalska. Lukc je 100% od poštarja sin.
EP4-6: Fotr se je odločil, da bomo imeli scifi vikend in je iz videoteke Orehek privlekel cel kup VHSk s scifi filmi ala Flash Gordon, Dune, Schindler's List in valda SW trilogija.
EP7: Vidim zakaj folku film ni všeč, ampak meni se zdi ql poklon EP4
EP8: Koji kurac ste storili z Lukatom? Z A K O Z L A T
EP9: Fafi motorko smrdljiva Miš! Z A K O Z L A T

uredilo bitje AMF
Povezava do prispevka

EP1; glavni minus mi je midichlorian lore al whatever, Yar Yar mi je dosadan af.

EP2; tvoje nasprotje, men je comfy, škoda k niso pustil originalnega Windu vs Fett fighta (u bistvu ga sam mal bl razkosa :D )

EP3; Anakin ma pač prevelk power lvl pa premal expa

 

567 klasika

 

7EP  neki probavajo .  Rey a cute but also retarded writting. Also "you talk first i talk first you talk first" punchline marvel tier humor just KYS fegets..

EP 8 dojamejo da rey črnc zgodba ne gre nikamor, črnc postane komični vložel, indijc postane komični vložek, chracterji forsani za fan service

EP 9;  Lore tok sfukan da maš po 4 urne videje in ne mislim pisat :D

Leia in space scena ... :no:

"they fly now ?" they fly :rolleyes:

Somehow palpatine returned :mehkoblato: holy fuck no

 

Pri sceni "Im rey Rey Skywalker" sm ostal in zapustil dvorano

 

 


 

Navedek

 

: Fotr se je odločil, da bomo imeli scifi vikend

-Schindler's List

 

:avadodo:

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

tbh nima Luke čist nč premal EXPja, če si gledal še  vse, kar se dogaja med Episode II in III. Evo men pa glih midichlorian lore top. In največja zamera 4-6 mi je ravno premalo lora/worldbuildinga.

 

Fuksija reče pred 2 urama:

zato k je kr globok v kripi območju

 

sej zdej je že skor 20

 

 @Sovica sej glih zarad teh scen sprašujem :D

 

kemik reče pred 1 uro:

 

 

Sanela je men ogabe, res tisti tip ženske k nebi nikol za njo pogledal, čeprav vem da ima noro postavo. Pač ta bosanski nos in poteze, ne vem že to da mamo skos te debate ti pove vse - a ni yen opisana kot taka lepotica, da vsak dol pade? Tle nebi smel bit dilem pizda. :D

 

 

direkt to

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...