Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 13 urami:

 

Si probal disk ven, pa formatirat na PCju?

 

Bessie reče pred 10 minutami:

@Smrk Jaz imam en disk viška iz Projke, ker sem ga zamenjal s hibridom, praktično, takoj, ko sem jo nabavil... pa ti ga dam, vsaj za probat je.

Sem se par dni zajebaval tud z menjavanjem diska, tko da sem obupal, je pa @DaCapo resil sceno 👌

 

hvala vsem

Povezava do prispevka

Valve says the Steam Deck battery will last for 7 to 8 hours, depending on what games you play. More graphics-intensive games require more power, especially at a higher graphics setting. The game Portal 2, for example, can be played on a Steam Deck for 4 hours at 60 frames per second.

 

To je to od uradne besede :)

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 7 urami:

Valve says the Steam Deck battery will last for 7 to 8 hours, depending on what games you play. More graphics-intensive games require more power, especially at a higher graphics setting. The game Portal 2, for example, can be played on a Steam Deck for 4 hours at 60 frames per second.

 

To je to od uradne besede :)

Reviewerji so govorili bolj 4 ure max, ce bos limital na 30fps pa malo vec

 

*edit

Ne reviewerji valda, early hands on. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

OJEJ

Prišlo je do napake

Videti je, da smo imeli težave pri iskanju nekaterih vaših podatkov.

Povzetek za PLAYSTATION za leto 2021 je na voljo samo na izbranih lokacijah. Uporabniki morajo biti stari 18 let ali več ter so morali v letu 2021 odigrati več kot 10 ur na PS4 in/ali PS5.

 

 

Lol odjebi sony, nikol mi nič ne dovoliš

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...