Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 1 uro:

Ajjj. Zdaj, ko prihaja v SLO HBO Max, bom pomoje podaljšal naročnino za eno leto (trenutno imam en mesec HBO GO) 

 

Ker HBO Max omogoča podoben lifehack kot Netflix, le da lahko aktivno gledaš stvari s treh naprav, bi si z dvema forumskima bratoma razdelil naročnino 

 

18,64 € pride eno leto na momca pol 

I'm in.

Povezava do prispevka

Hot diggidy damn, za 4€/mesec radeljeno na tri ljudi bi to tut jaz naredil, če se javita še 2 mn3čarja. Sicer contenta ni neki ful takega ki bi me strašno zanimal sam za 16€/leto tut če gledam samo 2 filma :D

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
raveer reče pred 4 minutami:

go se pri operaterjih spremeni v max avtomatsko, ker gre go na smetisce zgodovine isti dan ko max prispe.

Zihr? Ker jaz mam GO zastonj pri T2. @Hernierto bi znalo spremeniti zadeve. :D

@AreyČe je res kar pravi raveer, se lahko prištuliš zraven namesto mene (če nima ćomski že koga drugega v vrsti seveda).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Stipe2 reče Pravkar:

Kolikor je meni znano, je Go ista stvar - samo drug naziv, ker je na voljo samo preko operaterjev...

Ni. Na Go nimaš cartoon network produkcij, animej risank ... Plus za artfage ima HBO Max pogodbo s Criterion Collection, da majo gor del njihove artfag ponudbe. Pač tako za ene 50+% več contenta je na Max

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 10 minutami:

Ni. Na Go nimaš cartoon network produkcij, animej risank ... Plus za artfage ima HBO Max pogodbo s Criterion Collection, da majo gor del njihove artfag ponudbe. Pač tako za ene 50+% več contenta je na Max

 

Ja, verjetno je potem res zato ta Go verzija namenjena operaterjem, da lahko odstranijo tisti content, ki ga že itak ponujajo drugje v paketu.

Max je pa pač samostojna zadeva...ne vem, predvidevam da bi lahko bilo tako.

Povezava do prispevka

@ke_kit https://www.blog.uporabnastran.si/2022/02/01/hbo-max-cena-slovenija-cena-za-hbo-max-slovenija-bo-v-akcijski-ponudbi-30-nizja-od-redne-cene/

 

pa hbo max ima tudi faqju nekje, kjer so iste stvari razlozene, bom poiskal: https://www.hbomax.com/si/sl (kaj se bo zgodilo s hbo go narocnino in naslednje vprasanje, ce imas preko partnerja)

 

se izjave operaterjev: https://www.blog.uporabnastran.si/2022/02/03/hbo-max-telemach-hbo-max-t-2-hbo-max-a1-slovenija-in-hbo-max-telekom-slovenije-registracija-vpis/

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
raveer reče pred 44 minutami:

Thx za zadnji link.

 

@Hernier@AreyDejte se zmenit med vami kako in kaj. Očitno bom imel HBO Max zastonj.

Povezava do prispevka

Smo se nafilali. Tnx vsem za ponudbe :D. Ipjev ne gledajo, sem malo preveril po redditu, gladko ljudje gledajo iz različnih celin in ni panike. Če bodo netflixi, hboji itd. kdaj začeli čekirat IP-je, kao da vse naprave na enem, pol pa ... Ne vem. Bo milijone accountov propadlo, tudi Netflix si namreč sharam na enak način :D

Povezava do prispevka

Kaj je dečki kaj, hordate hrano in pijačo?


Glede na scene danes z bencinom, bo verjetno kmalu tudi hrana šla v višave. 


Moja trenutna zaloga: 20 kil testenin, 10 kil riža, 10 kil moke, 5 pakteov tune, 20 litrov vode, 10 litrov paradižnikovih omak, ene 200 jušnih kock. 

 

Nisem preveč zadovoljen - rabim vsaj še ene 5x toliko zalog. Pa moram nahordat še skret papit in vodo - če bo treba biti v primeru jedrskega napada 14 dni zaprt v hiši. Konzerve so sweet bunker material, samo res kurčevo nezdrave in zanič :( ne vem kako naj rešim situacijo z mesom. Salame, tune? Kaj je kaj obstojno, ne preveč nezdravo in užitno tudi po nekaj mesecih.

 

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...