Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

https://www.emundia.si/zbiralnik-za-pitno-vodo-aquastay-1000-l-214340410

 

weiss_8.png

 

ZBIRALNIK ZA PITNO VODO AQUASTAY 10000 L

 

Opis
Z vodo iz zbiralnikov lahko v vašem stanovanju ali hiši ustrezno nadomestite vodo za splakovanje stranišč, pranje avtomobilov in perila ter zalivanje vrta.

AQUAstay zbiralnike za vodo odlikujejo naslednje lastnosti:
Visoka kakovost: zbiralnik za vodo je izdelan iz polietilena, primernem za pitno vodo in živila, materiali so testirani na razvoj mikroorganizmov (W270) v akreditiranem laboratoriju.
Robustna izvedba: zbiralnik za vodo je izdelan iz zelo vzdržljivega materiala, izdelanega po rotacijskem postopku, ki je primeren za vgradnjo v tla do max globine 2,5 metra. Izdelan je iz enega kosa in je vodotesen.
Hitra vgradnja in enostavna uporaba: majhna teža zbiralnika omogoča hiter in enostaven transport z vgradnjo. Polietilenski materiali omogočajo enostavno uporabo ter enostavno in hitro čiščenje.
50-letna garancija: na obstojnost materiala
Možnost nadgradnje: s standardnim Aplast programom (obroči in priključki, peskolovi, lovilci maščob)
Tehnični podatki:
Multiuporabnost: za deževnico, pitno vodo.
Volumen (l): 10000 L
Premer odprtine: 625 mm
Višina: 2,6 m
Dolžina: 3,1 m
Teža: 308 kg
NAVODILA ZA VGRADNJO

Dostava je do dvorišča. Dostava se vrši z šleperjem. Stranka mora samo organizirati razklad blaga.

 

 

VERY NICE

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

https://www.emundia.si/zbiralnik-za-pitno-vodo-aquastay-1000-l-214340410

 

weiss_8.png

 

ZBIRALNIK ZA PITNO VODO AQUASTAY 10000 L

 

Opis
Z vodo iz zbiralnikov lahko v vašem stanovanju ali hiši ustrezno nadomestite vodo za splakovanje stranišč, pranje avtomobilov in perila ter zalivanje vrta.

AQUAstay zbiralnike za vodo odlikujejo naslednje lastnosti:
Visoka kakovost: zbiralnik za vodo je izdelan iz polietilena, primernem za pitno vodo in živila, materiali so testirani na razvoj mikroorganizmov (W270) v akreditiranem laboratoriju.
Robustna izvedba: zbiralnik za vodo je izdelan iz zelo vzdržljivega materiala, izdelanega po rotacijskem postopku, ki je primeren za vgradnjo v tla do max globine 2,5 metra. Izdelan je iz enega kosa in je vodotesen.
Hitra vgradnja in enostavna uporaba: majhna teža zbiralnika omogoča hiter in enostaven transport z vgradnjo. Polietilenski materiali omogočajo enostavno uporabo ter enostavno in hitro čiščenje.
50-letna garancija: na obstojnost materiala
Možnost nadgradnje: s standardnim Aplast programom (obroči in priključki, peskolovi, lovilci maščob)
Tehnični podatki:
Multiuporabnost: za deževnico, pitno vodo.
Volumen (l): 10000 L
Premer odprtine: 625 mm
Višina: 2,6 m
Dolžina: 3,1 m
Teža: 308 kg
NAVODILA ZA VGRADNJO

Dostava je do dvorišča. Dostava se vrši z šleperjem. Stranka mora samo organizirati razklad blaga.

 

 

VERY NICE

 

To mam jaz na parceli 3kubike za deževnico (3 une plastične kocke) , pa vrtino...

Povezava do prispevka

Škoda, da noben ne ponuja kakšnega paketa, ki bi direkt iz škatle podpiral solarno napajanje  baterijo, ki ti zagotavlja 3h igranja PS5 igric na 40" monitorju... aka "Survival Apocalyptic Bundle Uncharged - SABU" :ninja:

 

81D71koOQSL._SL1500_.jpg

 

+

 

71nXTbkd+1L._AC_SL1426_.jpg

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Jaz, ki sem mega fan miru, bi se mi sfukalo, če bi mel Slincha za soseda. Gleda film in se pol bloka poruši :D


Imam sicer srečo, da živim v hiši, ampak sem načeloma tudi fan miru. Čeprav.. občasno, ko si naredim res tisti "kino" večer, mora tudi pokat. Odvisno sicer od filma, ampak vseeno... Spomnim se, ko sem gledal prvo Matrico. To sem imel tako glasno, da je na surround resnično pokalo iz vseh smeri (npr. strelski obračun, ko so vstopili v stolpnico) in bas tako zatresel bajto, da sem dejansko čutil, ko je helikopter priletel v steno (konec scene strelskega obračuna, ko so rešili Morfeja). Ali pa Private Ryan. To je tudi en tak fil3m, ki sem ga moral gledati konkretno na glas. 
Finta je pač, da pri določenih filma to mora biti glasno, drugače surround nima efekta, base pa moraš čutiti v želodcu (in da se stekla na oknih vsaj malce zatresejo), drugače niso basi. Ampak ja, lahko je nam, "bajtašem". ;) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz sem ravno prejšnji teden dal ponudbo za parcelo, skakal od banke do banke, kje dobim najboljšo ponudbo. Šel nazaj na matično banko, če mi enačijo. Včeraj me kliče, da so mi odobril 1.6 fiksne obrestne mere za 15 let :D Danes moram poslati obrazec za cenilca pa odvetnici še sporočiti, da lahko pošlje osnutek pogodbe na izbrano banko. Tko da .... YOLO. Sem pa od evforije, da je prodajalka sprejela ponudba (za pljunek nižjo) šel hitro v stres zarad sankcij na ruskih  bankah.... Pač, na Sberbank nisem šel vprašat, kaj mi lahko ponudijo :D Povsod sem sam čakal, kolk bodo šle obrestne mere gor, pa so samo pri eni banki paničaril.

 

Zdej pa šparat jovo na novo za gradnjo (za kom. prispevke bo še ostal) oz. upat, da se trenutna palača končno proda, da mi ne bo treba jemati še enega kredita.... ampak vsaj parcelo imam zagotovljeno :D 

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Kje boš pa vmes, če boš prodal palačo in brez že zgrajene nove hiše? :D

 

Drgač pa @Galko, meni osebno je res tuga, jaz sem kar nemiren in tudi dosti nesrečen zarad situacije zadnje dni. Imam nekaj prijateljev iz Ukrajine, pa pač je res totalno sranje in po moje Evropa ne bo več nikoli enaka. Tudi kolikor poznam Ukrajino je vsaj zahod dejansko zelo evropski, zdaj pa dobiva bombe po faci in dejansko z vsako konkretno bombo gre država nazaj v preteklost, ker ne bodo imel denarja za sanacijo oziroma samo s konkretnim zadolževanjem. Ampak kje? V Evropi ne bodo posojal denarja, ker se bo Rusiji odfukalo do konca ... A se bo država po vojni v Rusiji, torej pri svojem agresorju, zakreditirala za obnovo? Ma ne vem, pač Rusija je oligarhija z bolnikom na čelu, ki je šla napadat drugo državo. Ne pravim, da so mediji zmeraj pravični do Rusije, ker pač je pred vojno bilo dosti fake newsa, ma ta poteza je pa res bolna in je tudi tiste kraje vsaj za naslednjih 100 let zabetonirala v medsebojnem sovraštvu. Pizda v Sloveniji se še zdaj dajemo med partizani in domobranci, kdaj bo nekdo iz Zahoda Ukrajine zmožen nesovražno pogledat nekega boomerskega Rusa, ki podpira ta napad? Čez 200 let? Ma ne vem, jaz sem kar v tesnobi zadnji teden. Ne samo zaradi potencialne hude vojne izven meja napadene države, pač pa čisto tako. Dobesedno na našem kontinentu imamo vojno. To pomeni, da je nekega comfort zona, ki se je recimo oblikoval po balkanski vojni, ki je pač zaradi svoje mladosti hvala Bogu nisem doživljal, (čeprav so bila itak potem še skos nova žarišča, npr. Kosovo), nepreklicno konec. Vojna je realnost in se lahko zgodi tudi nam. Se mi zdi, da smo vojne izven meja Evrope jemal na polno z rezervo (kar ni bilo prav), zdaj pa direktiva v faco.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 minutami:

Kje boš pa vmes, če boš prodal palačo in brez že zgrajene nove hiše? :D

 

Stiskanje v najemu verjetno, dokler se gradnja ne zaključi :) Oz. če bo novi lastnik dovolil, da ostanemo še v hiši, on lahko prosto dela spodaj v gostilni, pa zgornji štuk ureja. itn.....

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Kje boš pa vmes, če boš prodal palačo in brez že zgrajene nove hiše? :D

 

Drgač pa @Galko, meni osebno je res tuga, jaz sem kar nemiren in tudi dosti nesrečen zarad situacije zadnje dni. Imam nekaj prijateljev iz Ukrajine, pa pač je res totalno sranje in po moje Evropa ne bo več nikoli enaka. Tudi kolikor poznam Ukrajino je vsaj zahod dejansko zelo evropski, zdaj pa dobiva bombe po faci in dejansko z vsako konkretno bombo gre država nazaj v preteklost, ker ne bodo imel denarja za sanacijo oziroma samo s konkretnim zadolževanjem. Ampak kje? V Evropi ne bodo posojal denarja, ker se bo Rusiji odfukalo do konca ... A se bo država po vojni v Rusiji, torej pri svojem agresorju, zakreditirala za obnovo? Ma ne vem, pač Rusija je oligarhija z bolnikom na čelu, ki je šla napadat drugo državo. Ne pravim, da so mediji zmeraj pravični do Rusije, ker pač je pred vojno bilo dosti fake newsa, ma ta poteza je pa res bolna in je tudi tiste kraje vsaj za naslednjih 100 let zabetonirala v medsebojnem sovraštvu. Pizda v Sloveniji se še zdaj dajemo med partizani in domobranci, kdaj bo nekdo iz Zahoda Ukrajine zmožen nesovražno pogledat nekega boomerskega Rusa, ki podpira ta napad? Čez 200 let? Ma ne vem, jaz sem kar v tesnobi zadnji teden. Ne samo zaradi potencialne hude vojne izven meja napadene države, pač pa čisto tako. Dobesedno na našem kontinentu imamo vojno. To pomeni, da je nekega comfort zona, ki se je recimo oblikoval po balkanski vojni, ki je pač zaradi svoje mladosti hvala Bogu nisem doživljal, (čeprav so bila itak potem še skos nova žarišča, npr. Kosovo), nepreklicno konec. Vojna je realnost in se lahko zgodi tudi nam. Se mi zdi, da smo vojne izven meja Evrope jemal na polno z rezervo (kar ni bilo prav), zdaj pa direktiva v faco.

 

menei je pa iskreno strah nuklearne vojne evo. Tistemu norcu iz Kremlja se je dokončno odpeljalo in glede na to, da vsak dan dobiva ekstra batine na mednarodnem odru - zdej čisto možno da ga bodo obtožili še vojnih zločinov v Haagu - kaj veš kaj se kuha v tisti 70-letni revanšistični tintari...

 

Tudi ne pomaga, da so kolega glasbenika, ki ima najet blokovski bunker za vaje z bandom, včeraj klicali iz Civilne zaščite Ljubljana in mu sporočili, da mora izprazniti bunker in ga počistiti, da bo "če je treba, v enem dnevu prazen in pripravljen na vselitev".

 

Wat da actual fuck.

Povezava do prispevka

Gledam malo ta HBO Max in mi je zaenkrat res dobro, vsebin je skorajda že preveč, hehe.
Danes zvečer bom vsekakor imel maraton animejev studia Ghibli! (nisem gledal že 100 let in mi je res kul). 

 

Ampak najprej obvezno Watchmen (film in morda tudi serija), ker sem ravnokar naročil legendarni stripič (film sem sicer že gledal pred časom, ampak mi je res dober!). Aktualni screenshot ;)
watch.thumb.jpg.43b4f3deb34b61312c9c7c90d94fad47.jpg

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...