Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

@tomazek Ma ni šanse za močeradovec. Poznam in ni variante, da bi moj stric to kuhal. res. Možno, da je bil tisti šnops neka posebno destilirana varianta (ne spoznam se na žganjekuho). samo močeradovec pa 120% ni bil.
Čeprav, zdaj, ko sem omenil % imam v glavi, da je na steklenici s flumastrom pisalo 100%. Možno da smo takrat pili čisti alkohol??? 

/kotla pa ne bom uporabljal, ni to moje področje, poleg tega na vrtu nimamo več sliv, hrušk.. Ostala je edino še prastara češnja, ki pa komaj še kaj obrodi. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ma ne vem no..  Pubec bo res večinoma samo med vikendi doli, razen ko so kakšne počitnice. Jaz bom pa tudi z veseljem koristil povsem novo urejeno sobico, komot. Poleg tega bom še kar varen v primeru kakšnega letalskega napada. Ker pač, bunker :) 

In poleti je lepo prijetno hladno doli, klime sploh ne rabiš, pa še dovolj mračno, da lahko tudi sredi dneva gledam film, brez da bi se trudil z roletami. Saj plusov je dejansko še več, tudi glede zvočne izolacije (v obeh smereh: sosedi ne bodo slišali nabijanja, jaz pa ne zunanjega prometa s ceste, p*** že avtobusna je tik pred bajto in v zgornjem nadstropju se vse zatrese, ko pripelje bus). itd.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Saj to je tudi nekako v planu, itak. Mogoče se bo soba celo preimenovala iz The Bunker v The Fuckroom. :) 

Btw, nekoč smo tej sobi pravili Klavnica! (to pa zaradi tega, ker so bile po tleh in stenah ploščice, pa par neonskih lamp za razsvetljavo). 

Povezava do prispevka

Haha, dobra, @tomazek. Pa saj, zdaj ko se malo spominjam, so bili to res lepi časi. Neko random zamrznjeno pizzo smo si doli pekli, pazi to: na malem prenosnem el. žaru! Dve smo spekli, od tega pa je ena padla na tla (žal z nepravo stranjo). Itak za vstran vrečt, ampak neeee, en kolega jo je postrgal, si dal na krožnik in rekel: "Ej, pa to je za pojest. Škoda vstran metat." Itd. 
 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...