Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 18 minutami:

Kaj v soboto niste nič prišli na Obalo na anime konvencijo? :)

Ni bilo švoh - predvsem me je presenetilo število oseb ženskega spola...

 

animov-novice2 - Društvo ANIMOV

Momak, te stvari moraš objaviti PRED DOGODKOM, ne pa po dogodku tauntat, koga ni bilo :D 

 

Jaz bi prišel drgač, ker sem bil na Primorskem, samo na koncu sem šel na kafe in sprehod. Damn. Res naslednjič prej opozori :D 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 21 urami:

Momak, te stvari moraš objaviti PRED DOGODKOM, ne pa po dogodku tauntat, koga ni bilo :D 

 

Jaz bi prišel drgač, ker sem bil na Primorskem, samo na koncu sem šel na kafe in sprehod. Damn. Res naslednjič prej opozori :D 

 

Vem ja, samo sem tudi sam ugotovil v soboto, ker sem šel slučajno mimo. :D

Sicer mi je junior že nekaj časa nazaj omenjal, da bo na šoli neka anime/gaming konvencija, samo sva vmes oba pozabila na to. 

 

Na vhodu so imeli nekega origigi japonca, ki je kuhal nek (predvidevam) japonski street food - nisem jedel, ampak cool touch. :D 

Pa retro gaming je bil kar dobro zastopan - retro gaming društvo iz Trsta (12-Bit) je pripeljalo vsaj enih 30 katodnikov in starih konzol.

Najbolj mi je bilo zanimivo, ko sem po dolgem času spet videl PS1, PS2, N64 in Saturn v živo, da kako so mi v spominu ostale kot ful večje naprave - pa kako lepo sede v roko PS2 kontroler, sem tudi čisto že pozabil...

Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 15. 5. 2022 at 13:51:

Photoshopirane riti na daskah me ne ganejo, jebi ga. :D

 

Drugače nimam pojma kako dobra je pizza. Zgleda mi res proper.

na posnetku nastopa je bla kr zelo primerljiva s tole sliko

 

Bessie reče pred 22 urami:

Ob nepravem času je bilo, sicer bis e morda pomujal prit. Drgač je ta konec tedna še NMN ... upam, da mi znese it.

to evo lepo vabljeni lahko dobite za šlatat kovinske al pa žaromeče

mogoče se bomo celo tepli meli prezentacijo mečevanja

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 33 minutami:

to evo lepo vabljeni lahko dobite za šlatat kovinske al pa žaromeče

mogoče se bomo celo tepli meli prezentacijo mečevanja

ob kateri uri pa :D Mogoče mi uspe priti s sinom, sem najprej načrtoval dopoldanski obisk, ampak se je mulc uvrstil na državno tekmovanje v logiki, pa imajo ravno v soboto dopoldne......damn kid. Tako da bova verjetno popoldne enkrat prišla pogledat.

 

Vidim, da je število vstopnic omejeno....kej šans, da bo kje na netu objavljeno, če so še na voljo, da vidim, če se mi splača voziti po 14.uri v Ljubljano?

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 15. 5. 2022 at 9:56:

Pismo men je pa Verače res pojem fenomenalne pizze, prov trest se začnem, ko jo prinesejo na mizo. Ampak IMO morš naročit res tisto najbolj basic model (buffala mozzarela, paradižnik, list bazilike), da na proper zasije fenomenalno testo.

 

Ful mi gre na živce, ko lahko doma nažgem pečico samo na 250 stopinj, za takalega beasta pa rabiš tam nekje 400 :(

 

Ta Verace je sigurno proper pizza, to vidiš že po slikah - samo takih dobrih "napolitanskih" pizzerij je kar nekaj pri nas, zato so mi te nagrade bolj tako - na Obali imaš recimo pizzeriji Fuoriseria (Izola) in Caprese (Koper), ki imata res dobre tovrstne pizze - imeli smo še eno v Kopru (New Bakery) z vrhunsko pizzo, samo je hitro zaprla, ker pri nas ljudje, če ti pizza ne pade na želodec kot kamen, očitno niso pripravljeni plačat višjo ceno. :D

 

 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 17 minutami:

ob kateri uri pa :D Mogoče mi uspe priti s sinom, sem najprej načrtoval dopoldanski obisk, ampak se je mulc uvrstil na državno tekmovanje v logiki, pa imajo ravno v soboto dopoldne......damn kid. Tako da bova verjetno popoldne enkrat prišla pogledat.

 

Vidim, da je število vstopnic omejeno....kej šans, da bo kje na netu objavljeno, če so še na voljo, da vidim, če se mi splača voziti po 14.uri v Ljubljano?

štant bo cel dan

za prezentacijo še ne vemo točno kaj pa kako oz. so še neka pogajanja z organizatorjem zarad varnosti

dvomim da bo nek hud problem z omejitvijo vstopnic, itak folk hodi ven in noter

 

Povezava do prispevka

Ja, Norveški je bil tudi kar upaljen komad...meni osebno mi je najbolj šel v uho Estonski - ampak je bil verjetno preveč "že viden", pa ni šel skozi.

 

Po mojem mnenju bi si pa letos Srbija zaslužila zmago - mogoče pa bo vsaj prireditev v Srbiji naslednje leto (čeprav uni glumac napoveduje da bo kar v Mariupolu). :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...