Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 2 urama:

Enkrat sem bil ob Savi na enem RD pikniku, imajo več placov za najem... https://www.sport-ljubljana.si/RIC_Sava_Pikniki
Je blo dost kul, pač imaš plac za žar, nekaj sence in to je to.

točno tlele smo bli tud mi enkrat, lušten plac, samo zna bit mal omejitev z elektroko oz. poslušanjem glasbe

 

bojler1 reče pred 1 uro:

Drugače jaz tudi pogosto rihtam kake piknike za sodelavce, kolege in imam super plac tukaj blizu mene, ob muri sredi narave:D

 

Sicer se zadnje čase bolj redko angažiram, ker mam konstantno probleme s fraj časom in  malo kdaj mam kaki dan v vikendu fraj (familija, hobiji, delo,...)

 

No, če vam nebo velki problem se daleč vozit (prekmurje), se lahko komot dogovorimo za kaki dan v juniju/juliju/ avgustu, pač ko bomo meli čas.

Pa če bi nas bilo tam do 20, 25 ( kolikor vem vas itak nikoli ni bilo tak dosti) lahko tudi sam pripravim hrano in nam tam spečem. 

 

Saj pravim, največji problem je "samo" pravi termin določit :lol:

glede na to kar je čenir rekel bi se pol dal prespat?

js sem tko mal okvirno za, dragi mi je letos že za več dogodkov godrnjal da noče spat v šotoru, sama pa ne vem če bi hodila

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Malo bi se lahko podučil o zadevah in pripravil na WW3. Al misliš biti čist nepripravljen?


Moj sosed mi je pred kratkim rekel, da je na svojem vrtu že pred leti zakopal zlato palico. Če jo najdem mi jo podari! Upam, da se ni samo zafrkaval, ker ima DaPubec zelo dober detektor (Garrett Ace 300) in ni vrag, da ne bova poskusila. Če je dejansko tam jo v manj kot pol ure tudi najdeva! (revež ni vedel, da imamo detektor :) ).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

Moj sosed mi je pred kratkim rekel, da je na svojem vrtu že pred leti zakopal zlato palico. Če jo najdem mi jo podari! Upam, da se ni samo zafrkaval, ker ima DaPubec zelo dober detektor (Garrett Ace 300) in ni vrag, da ne bova poskusila. In če je dejansko tam jo v pol ure tudi najdeva! (revež ni vedel, da imamo detektor :) ).  

Zelo dobro. Beseda se namreč širi, da v primeru WWIII oziroma apokalipse ostanejo samo zlate palice in bitcoini, s katerimi bomo od kmetov kupovali meso. Šifra: Great Reset. Zahvališ se mi lahko kasneje. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ta moj sosed je en prav posebnež. Že od nekdaj je samo v zlato vlagal. Ma kakšni € na TRR in podobno.. In tista zlata palica na vrtu bojda ni edina, ki jo je nabavil!
Ampak ima pa jajca, da mi reče: "Če jo najdeš, je tvoja!"

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 minutami:


Moj sosed mi je pred kratkim rekel, da je na svojem vrtu že pred leti zakopal zlato palico. Če jo najdem mi jo podari! Upam, da se ni samo zafrkaval, ker ima DaPubec zelo dober detektor (Garrett Ace 300) in ni vrag, da ne bova poskusila. Če je dejansko tam jo v manj kot pol ure tudi najdeva! (revež ni vedel, da imamo detektor :) ).  

 

Itak, da se je zajebaval. Prava zlata palica kot jo poznamo je vredna cca. 700.000-750.000€

Povezava do prispevka

Zajebaval se je v smislu, da mi jo res šenka. Ampak ima pa dejansko dve ali tri. Sicer pa je že dokaj star in v par letih ga bo pobralo. Tako da bom potem prvi, ki bo kopal na njegovem vrtu. Kaj se pa hvali in take stvari sploh razglaša. :) 

Povezava do prispevka

@tomazek: ne naklada, prisežem. Ti človeka ne poznaš. V bistvu je velik čudak in samotar, ampak glede takšnih zadev pa je razgledan. Že pred ne vem koliko leti je vedno govoril: "Samo v zlato je treba vlagat. Samo zlato in nič drugega!". 
Ima sicer sina, ki pa z njim ni v stikih. Ampak bo pa ziher edini dedič hiše in parcele, tako da moram jaz z iskanjem zlata kar pohitet. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 40 minutami:


Moj sosed mi je pred kratkim rekel, da je na svojem vrtu že pred leti zakopal zlato palico. Če jo najdem mi jo podari! Upam, da se ni samo zafrkaval, ker ima DaPubec zelo dober detektor (Garrett Ace 300) in ni vrag, da ne bova poskusila. Če je dejansko tam jo v manj kot pol ure tudi najdeva! (revež ni vedel, da imamo detektor :) ).  

to sm se jaz tut sosedu zlagal. zdej mam preštihan vrt

Povezava do prispevka

@tomazek Ma pravim, da ga niti približno ne poznaš. V banke on recimo sploh ne zaupa. Res je en tak čudak, ej. Pa iz bajte sploh nikoli ne hodi, vidiš ga edino, ko v lepem vremenu kadi na vrtu. 

@kid666: haha, dobra! :) Ampak ej, z detektorjem jaz ne bi nič na veliko kopal. Enkrat bi zapiskalo, senzor bi pokazal GOLD in to je to..

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 12 minutami:

če se rab, se rab


Meni je OK, da ima en tak hobi, ko s kolegi hodijo po okolici MB, iščejo po kakšnjih njivah itd. Če ne drugega, se vsaj razgiba in je na svežem zraku. Če pa kaj najde, pa še toliko boljše. Nekega konkretnega izkupička itak ni bilo, ampak dejansko tudi tega, kar bi mogoče znalo biti zanimivo, nismo poslali v cenitev. Npr. nek rimski kovanec (ta bi celo znal imeti kakšno vrednost), pa cel kup kovancev izpred 1. svet. vojne, raznorazne zadeve iz druge svet.( npr. ničvredni tulci nabojev, neke broške/značke...).  Bolj ali manj pač res samo hobi in dobesedno vesel je za prav vsako stvar, ki jo najde (razen za kakšne zarjavele žeblje in navadne cente). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Glede na to, da imaš pred nosom pri sosedu fik 700K, moraš obvezno nabaviti neko bolj profesionalno zadevo. Tole spodaj kar obvezno fukni v košarico in se samo nasmej zraven široko! Če obstaja najmanjša možnost, da je tvoj detektor ne zazna, je v vsakem primeru vredno nakupa.

 

https://www.metaldetector.com/garrett-atx-metal-detector

 

Pa upam, da boš častil kaj, ko odkopaš zadevo :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

@tomazek. hehehe :) Vabljen si, da prideš pomagat pri iskanju. Enkrat ob prvi priliki, ko bom soseda nekako spravili od doma, potem pa ponoči akcija... Izkopano luknjo bomo seveda tako lepo pokrili, da sploh ne bo vedel, da palice več ni tam. Iskal bo itak DaPubec, midva bova samo malce pametovala zraven, palico pa si potem razdelimo na tri dele. Biznis je biznis! :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@tomazek:
Ja, ampak saj to smo ugotovili, da je samo v tri krasne obljubljal. Kaj pa on ve, da imamo dober detektor na voljo. Prepričan sem, da bi pozelenel, ko bi našli palico in bi rekel zgolj: "Pa to sem se samo hecal!". Zato je treba to na skrivaj naredit, da bo res ziher.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

In ne boj se, da bi kdo prijavil kakšen "vlom" na tujo posest. Med našo in njegovo hišo namreč ni nobene ograje. Poleg tega drugih sosedov sploh ni, s ceste pa se ne vidi na vrt. Easy money! ;) 
/edit: potem pa bo čez nekaj dni v časopisu: "Neznani tatovi upokojencu ukradli zlato z vrta!" :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...