Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 2 minutama:

Ma saj dvojka ima tudi čudovite momente, sploh vezane na mapo. Tok lepi pogledi, da je čisto nerealno

To sam govoriš, da si lahko sprejet v družbo basketašev. Če bi skozi fural ruski eksistencializem, bi že zdavnaj padu iz smetane. :D

Povezava do prispevka

Ja, saj to so bile zelo konkretne debate iz katerih znanih filmov črpata igri. Pa ne samo na mn3njalu. Tako za RDR1, kot za RDR2. Se mi pa zdi oz. imam v spominu, da se je enica precej bolj opirala na špageti vesterne. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Meni je res totalno neverjetno kako @DaCapo, ki ima prvi del za eno najboljših iger vseh časov, dočaka nadaljevanje in kupi v štartu 2 verziji igre... Potem pa sploh ne predigra igre v 4 letih :wacko:

 

Jaz se enke sploh prav ne spomnim, ker v tistih letih nisem veliko igral, konzole pa sploh nisem mel in sem jo šele mnogo kasneje na hitro. Pa je drugi del bil moj prvi pre-order igre sploh in sem z vsem navdušenjem takoj zagrizel v njo. 

Povezava do prispevka

Verjemi, da tudi meni samemu ni jasno. 

Mogoče je bila največja težava pri RDR2 v tem, da sem imel res pomankanje časa in pa to, da je večinoma itak igral pubec. Tako na PS4 kot na svojem PC-ju (moj je bil takrat dokaj betežen).
Pri enici pa tega problema ni bilo. Lepo služba do 15.00 in prosti vikendi, potem pa igranje na PS3. In pubec je bil še toliko majhen, da sam ni igral (je pa kar veliko spremljal zgodbo). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

@tomazek Saj pravim, da še sam nisem čisto prepričan. Ampak pomoje je bilo pač pomanjkanje časa v prvi vrsti. S.P. in te fore, ko se trudiš za vsak € in noč in dan samo delaš. Igrice pa nekako povsem potisneš na stran.. :( 

Ali pa to, ko preveč časa visiš na forumu , namesto da bi igral :) . Evo, točno to se mi spet dogaja te dneve. RDR2 že nekaj dni inštaliran na sveže, na več kot dovolj zmogljivem kompu (avtomatsko mi je vse nastavilo na Ultra), jaz pa še niti 1x nisem štartal z igranjem.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 21 urami:

Meni je tudi bizarno lol

men tudi ni potegnil RDR 2

nikakor se nisem navadila na mehaniko streljanja, zasovražila sem k sem izbrala en dialog in se pol ni zgodil kar sem pričakovala iz njega, na sploh se mi je zdel da lik sprejme kšno odločitev namest mene, pa še znal me je odnest po nekih stranskih questih tolk da bi skor pozabila ker je glavni

skos govorim da se ga moram še enkrat lotit pa se ga nikol ne

 

DaCapo reče pred 20 urami:

@ke_kit: Old Surehand 1.  Ampak si bil res zelo blizu. In prav tako kot pri tebi Vinetou, je bil pri meni ravno Old Surehand moja prva obsežnejša knjiga v otroštvu.
Vinetuja sem se začuda lotil šele po prebranem Surehandu. Še zdaj mi ni jasno, zakaj je bilo temu tako. :)

isto, sam da ni blo neki začuda, en ga je imel s sabo na morju da sem si ga lahko izposodila

da bom brala karla maya sem zgleda vedla že prej

Povezava do prispevka

@Berbasecks
Old Shatterhand je glavni junak (Karl May se je poistovetil z njim) v večin knjig. Old Surehand pa je zgolj eden od mnogih bolj znanih likov. Samo dve knjigi pa nosita naslov Old Surehand (1 in 2) in tam je v bistvu on v ospredju dogajanja.

Čeprav dvojka mi je bila malce "zatežena" (četrt knjige so pripovedi iz preteklosti različnih likov, in pa Surehandova izgubljena mati (tista indijanka) mi je na polno creepy delovala :) . 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 12 minutami:

Saj vidim, da so na z-lib, si jih bom sam snel, tenks. A so v redu prirejeni za bralnike?


Nobenih težav nisem imel na mojem bralniku (InkPad 3).

Je pa ful finta, ker imam doma kar dva kompleta fizičnih originalnih knjig Karla Maya. Tiste stare z zelenimi platnicami. Ena zbirka je v bolj ubogem stanju (1000x prebrana in tudi dokaj porumenela), dočim druga zbirka pa je ohranjena v nulo (ker je stric kupoval, čeprav ni nikoli bral in jih je hranil v hermetično zaprtem zaboju).  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...