Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jake the Mess reče pred 1 minuto:

A se ti to ne zdi domaj normalen odziv na tvoj agresiven pristop v smislu, jest obvladam zadeve, vi ste pa nesposobni papki, ki ga vlečete korporacijam, zato ker imamo HBO max zakupljen za 30 € na leto?

 

Kak agresiven pristop?

 

Debata je bla okol placevanja za teve serije in filme vs piratiziranje le-tega

 

Moj edini argument je bil, da mi je placevanje za to vsebino nateg, kar je Buzzkill tut potrdil, nakar ste se spustili v to, kako obtozujem folk zapravljanja kesa, ceprav sem jasno napisal

 

5Stringed reče pred 1 uro:

Sj kul, js te ne obsojam, tvoj dnar, tvoje pravo glasanja, go right ahead. Sam je pa se vedno nateg, js se izkljucno temu smejim :D

 

Res, ful ti sori za agresiven pristop, tebi pa ostalim snowflakesom, nebom vec :(

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 1 minuto:

 

Sj mas prav, rajs grem shitpostat na gnoj in pisat lazi in izmisljotine o uporabnikih, NOW WAIT A MINUTE

 

Tako ja... Bolje se počutiš tam, vem... 

 

Hvala vsem sodelujočim, da smo prišli do dna tej pereči problematiki. 

 

@DaCapo kaj ješ zadnje čase? 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 11 minutami:

 

Hjoj, ja oprosti, sam res nisem mogu videt tistga, kar si pol naknadno editiral v post, se ful opravicujem, ce sem resno vzel napisano :rolleyes:

Se jaz opravičujem, ker te nisem specifično označil par sekund po postanju, da sem editiral še preden si ti imel čas odpisati. Upam, da mi lahko oprostiš.

Povezava do prispevka

@5Stringed Samo upal sem, da boš 1x dojel, da se obnašaš kot da si ti iznašel torrente in samo ti obvladaš te zadeve, ostali pa ne znamo delat stemi zadevami. Pač ni tako, kot so ti že drugi povedali. V tem času, ko ti priklapljaš zadeve, smo mi že na pol serije s pivom v roki, ti pa sam še na miški baterije zamenjaš, pol pa res bo. 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 2 minutama:

Belokranjc. Ker izraz je bil primorski? 

O fak, nisem vedel, da je to razširjeno tudi drugod. My bad. :D

 

Ma te popačenke. Predvsem za skinjavat (v točno taki obliki) sem bil 100%, da je samo naše. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:


Haha. Danes pade odličen domač pasulj! Za včeraj pa sem pozabil. :) 
Se pa že veselim sobote, ko pade zajček. Ni ga namreč čez dobro pripravljenega zajčka! 

 

Evo, zajčka imam tudi sam full rad. Ampak ga večinoma delam sam zase, ker ga ostali ne jejo... :(

 

Včeraj sem pekel telečjo kraco in to kar dolgo. Pa tudi nisem bil zadovoljen, ker mi je enostavno preveč žilavo. Moram kaj novega nabaviti in sprobati spet čez vikend. 

 

Peanut butter si čist opustil? 

Povezava do prispevka
Jake the Mess reče pred 3 minutami:

@5Stringed Samo upal sem, da boš 1x dojel, da se obnašaš kot da si ti iznašel torrente in samo ti obvladaš te zadeve, ostali pa ne znamo delat stemi zadevami. Pač ni tako, kot so ti že drugi povedali. V tem času, ko ti priklapljaš zadeve, smo mi že na pol serije s pivom v roki, ti pa sam še na miški baterije zamenjaš, pol pa res bo. 

 

Okej snowflake, oprosti se enkrat, ker sem bil tolk agresiven do tebe in ostalih. Rabis robcek mogoce?

Povezava do prispevka


@tomazek: Da, kikirikija že dolgo ni na sporedu. Saj sem zadnjič napisal, da sem se ga enostavno preobjedel in dobil prav fizični odpor. :) Edini arašidi, ki jih še jem so tisti v lokalu, kadar greva s kolegico na drink. To je pač tradicija (in za spolno moč!). No, občasno jih jem tudi v kitajski hrani, ki pa je letos začuda nisem še niti 1x naročil. 

Ko smo že pri zajčkih: prav fascinantno mi je, kako lahko veliko ljudi apriori reče: "Tega jaz ne jem." A kravo in kokoši pa lahko jejo? Mislim, ne more se ti neka žival smilit toliko, da ne bi jedel kupljenega in že predpripravljenega mesa. Pa velikokrat tudi izgovori: "To mi ni dobro.", dočim človek zadeve nikoli ni niti poskusil. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 19 minutami:

Tej free streaming pirati imajo vedno samo nižjo kvaliteto na voljo

 

Ma ni res, 90% contenta je v 1080p, kar je popolnoma gledljivo na velikem teveju, vsaj meni :)

 

Me je pa presenetlo, da se vedno obstajajo arhaicne CAM verzije filmov, dokler se ne dobi boljsega ripa :D :D 

Povezava do prispevka
5Stringed reče pred 11 minutami:

 

Okej snowflake, oprosti se enkrat, ker sem bil tolk agresiven do tebe in ostalih. Rabis robcek mogoce?

Lol no mojster, pomoje imaš ti precej bolj užaljene odzive kot kdorkoli drug. Sej kul, pač odkril si torente, smejiš se nesposobnim mn3njalničarjem v brk, zmaga zate najbrž. 

Povezava do prispevka

Se 96ic ti napisem - vseeno mi je, kaj folk uporablja, podal sem samo svoje mnenje, ki je vrglo v luft vse ostale udelezence v topicku, including tebe, ker vam je internet najbolj serious business ever :D

 

Smejim se pa odzivom, definitivno, najbolj onim uzaljenim in defenzivnim, pa nasploh argumentom tipa "sj komunalo tut placujes" :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 21 minutami:

Ko smo že pri zajčkih: prav fascinantno mi je, kako lahko veliko ljudi apriori reče: "Tega jaz ne jem." A kravo in kokoši pa lahko jejo? Mislim, ne more se ti neka žival smilit toliko, da ne bi jedel kupljenega in že predpripravljenega mesa. Pa velikokrat tudi izgovori: "To mi ni dobro.", dočim človek zadeve nikoli ni niti poskusil.

Meni zajec recimo ni nikoli bil dober. Ful preveč trdo meso z zelo malo okusa al neki. Veliko raje sem vedno imel svinjino, teletino, perutnino, ribe. Edino kar mi je še manj dobro od zajca mi je jagnjetina, ki mi ensotavno smrdi po hlevu (oz. koži žive ovce).

 

Je pa treba vzeti v zakup, da imam smisel za okus od 5letnika. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...