Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 55 minutami:

Je kdo gledal vse Walking Dead sezone? Včeraj sem se po par letih spomnil na serijo in vidim, da je čez 10 sezon... Jaz pa sem menda končal nekje pri 5 ali 6 sezoni... Fak je, ker sem ogromno pozabil in sedaj ne vem ali je vredno nadaljevati nekje na pamet ali pa se mi sploh ne splača gledati, ker je itak bedno? 

Sej maš ful enih recap videov na YT. Po moje si pogledaš prvih 5 sezon tega in pol pičiš dalje po epizodah.

Drugače jaz nisem nikoli zares padel v serijo. Pogledal sem samo prvo sezono in mi je bila precej kul. Kar slišim naokoli je, da pri eni 4-5 sezoni začne vse ful strmo padat in pol je več al manj meh do konca.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Tnx... @Vučko3in @ke_kit...

 

Bom pogledal malo po YouTube recap. Meni je bla ok serija takrat. Potem pa sem enostavno pozabil na njo, ker je pač trebalo čakati leto dni na naslednjo sezono. Sedaj, ki mi je Ke_Kit zrihtal HBO pa sem se spet spomnil na njo. Saj iščem ravno nekaj takega za chill pogledat zvečer. Ampak sem včeraj probal začeti gledati prvi del 6 sezone in me je minilo, ker se nič nisem spomnil. Brez recapa prejšnjih sezon verjetno ne bo šlo. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Drugače jaz nisem nikoli zares padel v serijo. Pogledal sem samo prvo sezono in mi je bila precej kul. Kar slišim naokoli je, da pri eni 4-5 sezoni začne vse ful strmo padat in pol je več al manj meh do konca.

 

Jaz sem pogledal sicer samo 2 epizodi prve sezone, ampak tudi nisem padel not - po drugi strani, če so naredili 11 sezon, verjetno ni slaba

Mogoče bo zdaj za pogledat, vmes dok čakamo nove epizode TLOU :) - čeprav 11 sezon je dolga...

 

Povezava do prispevka
Lunco reče pred 2 minutama:

@tomazek raje preberi strip, sploh če maš tablico. 


Strip Walkin Dead? Hmm... ne vem Na tablici drugače berem e-knjige. Nisem pa nikoli bil navdušenec stripov. Razen na Alan Forda sem bil nor in Miki Musterja kot mulc. Rabim neko serijo za gledat, ker so krajše... filmi so mi zadnje čase praktično vsi bedni in še cca. 2 uri vsi dolgi, jih gledam 3 dni :D

Povezava do prispevka

ja, ful je podobno v stripu, sam bolj zgoščeno. men je bil kul strip, takrat sem jih glih nekak začel brat zaradi hypa. če maš androida, zlovdaj tachiyomi, dodaj ComicExtra al pa Read Comics Online pod extension in lahk prebereš. ful manj časa zabiješ pa fajn je. Zdej je clo barvna verzija, original je črno bel. 

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Hmm... svojčas je po internetih krožil komplet Walking Dead stripov v .cbr formatu (res odlični skeni). Okroglih 2 GB materiala, če se ne motim. Še ima kdo arhivirano?
Jaz bi sicer moral nekje imeti, ampak imam toliko teh diskov in ključkov, da se vedno lovim pri iskanju.

Edit: sem pa našel komplet Fables, od 1 do 133 (prav tako .cbr odlične kvalitete). Ampak je hudič velik 5 GB (posledično nimam kam naložit, da bi podelil). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 52 minutami:

Hmm... svojčas je po internetih krožil komplet Walking Dead stripov v .cbr formatu (res odlični skeni). Okroglih 2 GB materiala, če se ne motim. Še ima kdo arhivirano?
Jaz bi sicer moral nekje imeti, ampak imam toliko teh diskov in ključkov, da se vedno lovim pri iskanju.

 

https://libgen.lc/series.php?id=323595

 

Mislim da je tle link do vsega. Če ne, pa na libgen mal poišči.

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Getcomics ima praktično vse mainstream stripe yep yep, ostalo pač pokombiniraš z libgenom

 

Mimogrede, sorry za scummy move, ampak ima kdo skene slovenskih Mikijevih zabavnikov? En tipo jih prodaja, ampak ker so skeni, bi jih vseeno imel po možnosti zastonj :D. Pač tudi sam sem že dosti stvari poskeniral in naredil kar nekaj elektronskih knjig, tako da imam glede piratov zelo free4all mnenje, težko se skeširam zanje :D 

Povezava do prispevka

@Chenier: nope, žal tega nisem nikoli nabavil. Sem se pa zanimal, ja. Mislim, da je bila slaba kvaliteta ali nekaj in potem nisem tvegal z nakupom. :) 

Od Disneya imam drugače to (zbrano iz različnih vetrov):
Donald Duck & Daisy Duck (67 cbr fajlov, 1,35 GB),
Once upon a time in America (13 cbr, 920 MB),

The Life and Times of Scrooge McDuck (12 cbr,  142 MB),
Uncle Scrooge Complete Collection (404 cbr, 9 GB),
Walt Disney Comics & Stories Gold Collections (713 cbr, 5,5 GB),

Mikijev Almanah -vanredni broj (16 cbr,  2,7 GB)
Fino je, da je vse v cbr formatu, ampak kvaliteta zna kar nihat. Ajde, načeloma je vse OK, se pa malce zalomi pri kakšnih res starih številkah. Žal vsega tega nimam kam naložit. Sicer pa mislim, da te zadeve že tako ali tako imamo praktično vsi.

Btw, imam tudi Alan Ford cbr skene, ki so pred časom precej krožili po internetih. Kvaliteta: odlična. Številke: 1 - 473. Size on disk: 22,1 GB. 
In pa Alan Ford Extra: 65 številk v Pdf, top kvaliteta, 1,48 GB
ter Alan Ford Klasik, 130 številk, pdf, top kvaliteta, 4 GB.

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...