Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ne vem, tu in tam sem koristil samo oni za 25%... ampak vsekakor niso isti dan. Zdaj sem na hitro pogledal in je oni 25% med tednom, 10% na celi nakup pa konec tedna in se ne pokrivajo.

 

Če gledaš samo ceno, se itak ne izplača. Ker ti napitki pridejo na koncu isto ali celo več kot original pakiran Pepsi recimo. Še posebej, če bi za mešanje uporabljal količino sirupa, ki jo priporočajo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 2 urama:

A ni še en 10% za cel nakup?

TOR, SRE, ČET - 25% na izbran izdelek.

PET - 10% na celoten nakup, če je nad 30EUR.

 

@tomazekPepsi se je ful podražil. Zdaj je 1,5EUR za liter in pol (9EUR za 9L).

Sodastream sirup pride 6EUR za nominalno isto količino. Če prišteješ še 9L CO2 (cca 2EUR) te pride vse skupaj 8EUR. Men sicer zdrži en sirup za kake 15L vode, ker mi je priporočeno doza presladka.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pa kje ti živiš, da ti ne potegnejo optike? Meni so jo po teženju potegnili na vikend v vas sredi gozda, kjer živi 14 prebivalcev in imajo samo v treh hišah računalnik, pa najbližja optika je bila 4km proč :D . Premalo težiš, hehe. Piši občini ali direkt županu in potem teži vsak teden z nekim c/p mejlom

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 16 minutami:

Ma to tisti stari, al ta novi 5G?

Prehuda vukojebina stari, sem imel točno ta najjači A1 paket in v top vremenu ni šlo čez 6 mbps. Ampak res huda vukojebina, evo satelitski shot za feel, dobesedno sredi hoste par hiš. Ampak če se na pravilen način pritisne na župana, ti tudi na tako potegnejo optiko. Je pa res, da najbrž pomaga predvolilni čas :DIMG_20230201_142013.thumb.jpg.fa5cadf5624b72bd8b49103f23de3294.jpg

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Daj no Ćamir... fak... Kolko časa pa preživiš na vikendu? Ne bi ta čas pasalo malo odklopa od mestnega vrveža in elektronike?

 

Ajde, če si full časa tam in celo rabiš dober net za remote delo...

Zadnje čase 5 dni na teden, pol pa se grem odpočit od hoste v mesto :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...