Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 1 uro:

Me prav zanima kaj bo prišlo ven iz tega - ki tipi imajo že itak duplo predrago naročnino, zdaj bi radi pa še onemogočali sharing - res dober način so našli (razen če mislijo hkrati znižat naročnino).

Pa tudi debilno shemo imajo, basic in standard paketa nista niti faking 4K, šele premium ti ponuja 4k :rofl: 

 

Pa Disney+ je tudi podražil in uvedel cenejši "with ads" paket

 

Inflacija teh streaming servisov je neverjetna, vsako leto gredo za 20 % gor. Me zanima, kje je točka, da naročnine začnejo padati 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 8 minutami:

Pa tudi debilno shemo imajo, basic in standard paketa nista niti faking 4K, šele premium ti ponuja 4k :rofl: 

 

Pa Disney+ je tudi podražil in uvedel cenejši "with ads" paket

 

Inflacija teh streaming servisov je neverjetna, vsako leto gredo za 20 % gor. Me zanima, kje je točka, da naročnine začnejo padati 

 

SkyShowtime tudi ima to kao neko akcijo 2,99€ za vedno - v drobnem tisku pa piše, da bo cena vedno 50% od aktualne polne cene. :D

Daš kreditno, oni lepo tržejo vsak mesec, ti ne greš niti za tem da se je podražilo (mail o podražitvi pride zapakiran in spisan tako da zgleda kot da so nekaj izboljšali) - tako jim to po moje gre skozi pri večini ljudi.

  

Povezava do prispevka
Navedek

 

Netflix Added More Q4 Subscribers Than Expected but Barely Turned a Profit

Navedek

What wasn’t particularly good was Netflix’s actual earnings for the final three months of 2022. The streamer reported earnings per share (EPS) of just 12 cents on $7.852 billion in revenue; its net income was $55 million. That’s the lowest for any quarter since 2016, when Netflix was still (somewhat) meaningfully in the DVDs-by-mail business, in addition to streaming. (A word here on “profit.” Netflix still holds $14 billion in gross debt and $8 billion in net debt; all is fixed rate and within the company’s own accepted range of $10 billion-$15 billion gross.)

https://www.indiewire.com/2023/01/netflix-q4-earnings-subscribers-profit-1234801132/

Povezava do prispevka

Mimogrede, ko smo že pri homoseksualcih v serijah na eni strani in Netflixu ter ostalih streaming servisih na drugi

 

Našel sem perfect streaming platformo za vse, ki nočete LGBTQ+ / Jews / Soros / komunistične agende v svojih serijah in filmih, pomoje za bonus še črncev najdeš komaj za vzorec, po faci bonus pa da je ceneje od Netflixa: 

 

https://www.pureflix.com/

 

To je to v lajfu, upam da se vas čimveč subscriba, da daste svetu z denarnico vedet, kakšne serije se supporta :D 

uredilo bitje Chenier
Povezava do prispevka
Navedek

Same price, even more Premium benefits
Thank you for being a Netflix member with the Premium plan.
Now you can get more out of your Premium plan with new and improved features — at no additional cost.
 
INTRODUCING SPATIAL AUDIO
More cinematic sound
Netflix spatial audio immerses you in the story with sound that seems to come from all around you — without any special equipment.
Try Demo
Watch with Spatial Audio
 
DOWNLOADS ON MORE DEVICES
Watch on the go
Now you can download TV shows and movies on up to 6 devices (previously 4 devices). Use less mobile data or watch without Wi-Fi with mobile downloads.
 
Why people love Premium
 
Watch in crystal-clear 4K HDR
Don’t miss a single detail with our best video resolution.
 
Enjoy watching ad-free
No interruptions. Just entertainment.
 
Stream on 4 devices at a time
Anyone who lives with you can watch.

 

Evo so poslal okrožnico...

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 16 minutami:

Ja, malo jih jebe to, da imajo samo en glavni vir dohodka...mogoče pa prdnejo in jih kdo kupi (upam da HBO). :D

 

HBO ima svoje bitke, kjer dnevno krvavi zaradi zdruzevanja tvrdtk WB in Discovery. HBO kot tak mislim da ne bo prezivel. Po neuspesni predelavi HBO Go in OD v HBO Max so veleumi naumili zadevo furat na Discovery platfromi, kjer za to rezejo obstojece stroske levo in desno, brez nekega pretiranega cuta. Tako so skenslali in iz kataloga vrgli ze enih 40 lastnih serij, kot so Westworld, Raised by Wolves, Vinyl, itd.

Povezava do prispevka

Jp, žal so iz kataloga vrgli tudi meni res mega smešno švedsko serijo Gösta, ki mi je bila ena ljubših humorističnih serij zadnjih let :( 

 

Nasploh so iz kataloga skenslali ogromno ne-angleških serij, tako da naj grejo tudi oni v kurac 

 

Gösto sem si za arhiv snel pirata in to je to, brat pirat na koncu dneva najbolj zanesljiv

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 7 minutami:

Zakaj so sploh toliko HBO Europe stvari zbrisali s servisa? Ne razumem, zakaj bi dajal dol svojo produkcijo, sploh tako, ki je kritiško priznana

Kolikor sem razbral, je padlo ven vse kar je imelo kaksno kolaboracijo pri produkciji, zato da ni treba morebitnih perpetual licenc komu placevat. Skratka izi in poceni umik, na racun drasticne izgube kvalitete in suhega jebanja potrosnikov. Naslednik, ki bi prevzel streamanje, pac prevzame vse obveznosti. Pri produkciji v Evropi pa sej ves, da se subvencionira prakticno vse. Ce se ze ne izigrava zakonodaje za dobicke. :D

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
raveer reče pred 39 minutami:

HBO ima svoje bitke, kjer dnevno krvavi zaradi zdruzevanja tvrdtk WB in Discovery. HBO kot tak mislim da ne bo prezivel. Po neuspesni predelavi HBO Go in OD v HBO Max so veleumi naumili zadevo furat na Discovery platfromi, kjer za to rezejo obstojece stroske levo in desno, brez nekega pretiranega cuta. Tako so skenslali in iz kataloga vrgli ze enih 40 lastnih serij, kot so Westworld, Raised by Wolves, Vinyl, itd.

 

Raised by Wolves tudi ni več al kaj.? Sem jo imel še za pogledat :(

Westworld sem pa en dan hotel pogledat 4. sezono, pa sem videl da je ni več - upam da je Partis odkupil pravice. :D

 

Povezava do prispevka

A Westworld se splača pogledat? Mi je koncept deloval zanimiv, nikoli pa nisem začel gledat. Če se splača, bom pogledal, če ima Partis pravice

 

Drgač pa mimogrede sem pogledal Severance do konca - izjemen začetek, meh sredina, dober konec, would watch 2. season

Povezava do prispevka

Westworld prva sezona je majka. Ono res, vrhunsko. Druga sezona je cool, ker nadaljuje in razlozi par for iz enice. Tretja sezona je kurac od ovce, in ne bi bilo nic narobe, ce je ne bi bilo. Cetrta (in nazalost zadnja) sezona je prvo polovico suhoparna, pol pa v 7 prestavo, na nivo prve sezone. Grenak priokus je, da so zaradi discovery crapa po potrditvi gladko skenslali 5 sezono, ker je mel Nolan ze spisano za lep zaokrozen zakljucek. Tak da smo s trdim ticom nad breznom ostali. Cist mimogrede, ce si gledal Person of Interest in ti bil kul, je nekaj paralel. 

 

Pa se Ramin Djawadi klavirske priredbe v Westworld so nadcarske.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
Navedek

Netflix Reveals Their Anti-Password Sharing Method
Netflix has unveiled its plans to prevent password sharing between people in households outside of an account owner's primary location.



As reported by gHacks, the streaming service has detailed how it aims to crackdown on account sharing in an updated FAQ.

The information varies between countries, but it looks like the company will be paying careful attention to the devices used to log in to accounts from now on.

The FAQ pages for US and UK subscribers currently highlight that devices may require verification if they are not associated with the Netflix household or if they attempt to access an account outside the subscriber's primary location for an extended period of time.



The FAQ pages for countries where Netflix is testing extra membership fees for account sharing have tweaked the rules. The Costa Rican Help Center states that devices must connect to the Wi-Fi at the primary location and watch something on Netflix at least once every 31 days.

The company will use information such as IP addresses, device IDs, and account activity to determine whether a device signed into an account is connected to the primary location. A device may be blocked from watching Netflix if it's deemed to fall outside of the household.

As further set out in the guidelines, if you are the primary account owner and you find yourself travelling between locations, you can request a temporary code to access Netflix for seven consecutive days. Alternatively, you can update your primary location if it has changed.



If subscribers want to share their Netflix account with someone who doesn't live with them, they can add an extra member to their account. Members can also transfer a profile from an existing account elsewhere, allowing them to keep their personalized data on another account.

The plan to convert 'borrowers' - those currently using Netflix accounts owned by separate households - to paid subscribers is expected to rollout by the end of March, with the introduction of account sharing restrictions and extra member fees in more countries.

 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 1 uro:

Jp, žal so iz kataloga vrgli tudi meni res mega smešno švedsko serijo Gösta, ki mi je bila ena ljubših humorističnih serij zadnjih let :( 

 

Nasploh so iz kataloga skenslali ogromno ne-angleških serij, tako da naj grejo tudi oni v kurac 

 

Gösto sem si za arhiv snel pirata in to je to, brat pirat na koncu dneva najbolj zanesljiv

jebote umlaut, kak nej zdej to najdem na torencih?

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 36 minutami:

A Westworld se splača pogledat? Mi je koncept deloval zanimiv, nikoli pa nisem začel gledat. Če se splača, bom pogledal, če ima Partis pravice

 

 

Tako kot so rekli drugi - meni je sicer bila kul tudi 3. sezona, ker mi dogajajo take stvari...

 

Danes sem skinu že 3 NPMje :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...