Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Ko sem bil mulc, smo nekaj časa hodili vsaki leto na Vis in sploh nisem poznal drugega morja. Je bil pa takrat še zaprt za tujce in včasih, če je bila sreča smo šli na kako vojaško podmornico... kr kul spomini.

Sem bil pa potem še enkrat v odraslem obdobju, pa je bilo tudi dobr, najbolj mi je ostala v spominu ena konoba v zalivu kamor se ne da z avtom, al greš del peš al pa z barko/čolnom... bi šel še kdaj, je pa tudi že več kot 20+ let od takrat... upam, da so ostal nerazviti :sorcerer:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 26 minutami:

 

Je bil oče kako vojno lice?

LOL ne, mat je bila na RTVju, ki je imel tam svoj resort za šotore in mini hotelček z jedilnico... googlaj Milna. Takrat je bilo tam samo to, pomol in RTV Ljubljana :sorcerer:

 

Zdaj vidim ful enih hiš, in dobra cesta... po moje je bil takrat še makedam. Malo stran je bila pa že JLA 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Vsi samo jamrajo kak je drago... ne bi pa se potrudili najti ugodne in kakovostne rešitve. Isto kot vsi jamrajo kako so draga stanovanja v centru Ljubljane, če samo sliši, da bi mogoče šel k obvoznici ali celo prek nje, pa ga skoraj kap.

 

Evo ti 5 nočitev za 2 osebi za 280€ (140€) na osebo. Če vzpostaviš direk kontak, bo v veliki večini še ceneje. Hrana in pijača v lokalih zelo ugodno, ni gužve nikoli, spoznal sem domačine lovce, ki so me peljali medvede in volke gledat, piknike smo skup imeli, vrteli merjasce... samo preko hriba hop in si v Karlobagu in izležavanje na plaži, šetanje ob morju...

 

https://www.airbnb.si/rooms/24114934?adults=2&check_in=2023-05-15&check_out=2023-05-21&federated_search_id=6542c923-03d6-4290-a350-7b5d0c8ca219&source_impression_id=p3_1677008152_NnS0uWjmoes4r50y

Povezava do prispevka

Ali pa greš februarja v neke tropske kraje z isto lepimi obalami, samo da so tudi primerno urejene, za skor isto ceno. Nekaj več vržeš za avi

                                                                                                                                                                                                                                                 jon

Povezava do prispevka
shure reče pred 3 urami:

Sredi maja na morje na Hrvaško, sori


No ja, v moji familiji bi ti kar oporekali. Maja se namreč pri nas konkretno začne sezona in vsaj stric je vedno doli. Tudi voda je povsem primerna za kopanje! Je pa to verjetno odvisno od lokacije do lokacije. Jaz govorim za Pag (Stara Novalja). 
Človek nima grama sala, pa prebije pol dneva v vodi. V bistvu je vse skupaj še boljše, ker je plaža skoraj prazna (za razliko od julija, ko nimaš kam odložiti brisače). Drugo je seveda, če naletiš na slabo vreme, kar pa se lahko zgodi tudi v vrhuncu sezone.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Best morje je od konca aprila do Junija in od spetembra do oktobra, poleti je vroče in gužva, pozimi je sicer vse prazno ampak je tudi mraz, dva tedna nazaj sem moral na Krku zjutraj led praskat iz šipe na avtu, tiste mlake, ki so vsepovsod po otoku so bile pa zamrznjene...

image.thumb.jpeg.87780f1325a54214cc4f17a0e972082e.jpeg

 

image.thumb.jpeg.fc15de4e5f80ecb0723ad5856e4d9dfc.jpeg

 

image.thumb.jpeg.60ac68c6e285f89b0f5c736b0906257a.jpeg

 

image.thumb.jpeg.5c037237ad8ad282832a58af66887d34.jpeg

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
darksaga reče pred 1 uro:

Jaz, sem bil zadnjo leto med   gardisti v Ljubljani.

Jaz sem bil predzadnje leto hmmm A ste vi imel unga psihiča, ko ste treniral kockanje postelj ob 2h ponoč? :D (mal sem pozabil njegov priimek :D)

 

edit: lesi? neki takega :D

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...