Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 2 urama:

Še v lajfu nisem igral nobene Zelde. Priznam pa, da mi vaše hypanje, ki ga zasledim periodično, dela nekoliko lušte.

Ful je fajn, ker skorajda nimajo zgodbe, bolj je v ospredju dober design stopenj in fajn mehanike, kjer lahko tudi eksperimentiraš, sploh v BOTW. Sicer jih nisem veliko igral, imam pa z vsemi Zelda špili do sedaj lepe spomine

Povezava do prispevka

@tomazekKar pravi Wera. Pa BOTW ima res carski open world, ki te ne vodi naokoli ala ubisoft, ampak dejansko moraš na mapi (ali na obzorju :D), poiskati predele, ki se ti zdijo zanimivi in RAZISKOVATI.

Elden Ring se je recimo lepo zgledoval po tem.

 

Edino kar bi ti mogoče lahko zjebalo izkušnjo, je otročji/pravljični izgled, če ti take stvari ne sedejo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 34 minutami:

Edino kar bi ti mogoče lahko zjebalo izkušnjo, je otročji/pravljični izgled, če ti take stvari ne sedejo.

 

Slik sem videl dosti in se sam isto spraševal. Plus je, da ni tisto, da bi me takoj odvrnilo. Bom moral sprobati, ko se malo bolj sestavim :) Tudi na PC se bo treba preseliti za ta čas...

 

Ma polno glavo mam res vsega zdaj že par mesecev. Danes spet letal okrog doktorja in v laboratorij, jutri CT pregled... potem pa se menda bodo tudi kirurgi odločili kako in kaj. Je Ćamir hitro opazil hehe...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 32 minutami:

Kaj je zdaj to, če ni LGBTQ+ debate je Gostilna čisto prazna. Jaz pa umiram na enem predavanju, kjer modelček že eno uro bere z lista

 

Kaj se kaj dogaja pri vas, a imate uspešen in produktiven službeni dan? Igraste kaj igrice? 

 

LEP LP

bolna sem lol

mislila sem že kolk mi je šlo na boljš, sam še vsake par ur neki zakašljam, komi da me še sem pa tja mal zabolijo sklepi, curljanje iz nosa se je ustavilo

sam hkrati ponovno skor 38 vročine, pol k sem bla včeri že skor brez :no:

 

verjetno bom kšno uro igrala cyberpunk, sam mater k sem res kr lena pa bi rajš brala če bi mela kšno idejo kaj

Povezava do prispevka

Morda je slika naslednjega: besedilo, ki pravi »I am gunna tell my kids... ...these these wires went to the fridge, for the ketchup, mayonnaise, and mustard dispenser.«

 

ajd verjetno bo to veljalo bolj za vnuke...

 

Drgač pa:

Navedek

DOSTAVLJENO!
 
Pozdravljeni, HERR XXXXXX
 
Pošiljka DHL Express s številko tovornega lista XXXXXXXX od DHL PAKET je bila dostavljena dne Pet 03.03. ob 10:40. Svoje izkušnje z dostavo nam zaupajte tukaj.

Hvala, da uporabljate On Demand Delivery.

 

Zdej pa moram še nekam it in ne vem, če ne bi vse kar skenslal... aja pa ni Metroid Prime :P

Povezava do prispevka

Ma zadnje pol leta ful manj igram igrice, vrgel sem se v dirkanje in drkanje Forza Horizon 3 in 4 in vložil kar precej ur v obe, občasne dirke proti AI-ju in to, pa potem nimam volje in časa za druge zadeve.

 

Verjetno imate tudi drugi kdaj obdobje, ko se ful težko motivirate za to, da bi se po daljšem premoru lotili ene obsežnejše SP igrice, kjer bo treba sledit zgodbi (ful branja teksta in poslušanja dialogov), naštudirat igralne mehanike, se poglobit v igrin svet itd.? Nekak pridem včasih v mindset, da to že vnaprej dojemam kot neko obveznost, samemu sebi naloženo nalogo z dosti vloženega mentalnega in čustvenega napora in se me je potem kar strah lotit take igrice, čeprav vem, da bi lahko po parih urah ful padel v špil in ga ne bi mogel nehat igrat več tednov.

 

Pol se pa določen čas držim ful casual oz. igralno preprostih, neobsežnih igračk,  ki so mi res sproščujoče in je pripoved podana bolj skozi okolje, vzdušje in čustva. Ali pa dirkaških igric, kjer tudi komot na vsake toliko odvoziš kako dirko ali prvenstvo brez občutka, da si špil pustil nedokončanega nekje na sredi oz. da se ful preveč pogrezaš v glomazno zadevo z velikimi stopnjami in področji, kjer ti OCD ne bo dal miru, da probaš naredit vse oz. vsaj večino stvari.

 

Včasih sem imel podobna obdobja z MP streljankami ali pa WoW-om, kjer se podobno nisem mogel po več mesecev sočasno oz. vmes spravit igrat SP zadev.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
Raz reče pred 5 minutami:

Ma zadnje pol leta ful manj igram igrice, vrgel sem se v dirkanje in drkanje Forza Horizon 3 in 4 in vložil kar precej ur v obe, občasne dirke proti AI-ju in to, pa potem nimam volje in časa za druge zadeve.

 

Verjetno imate tudi drugi kdaj obdobje, ko se ful težko motivirate za to, da bi se po daljšem premoru lotili ene obsežnejše SP igrice, kjer bo treba sledit zgodbi (ful branja teksta in poslušanja dialogov), naštudirat igralne mehanike, se poglobit v igrin svet itd.? Nekak pridem včasih v mindset, da to že vnaprej dojemam kot neko obveznost, samemu sebi naloženo nalogo z dosti vloženega mentalnega in čustvenega napora in se me je potem kar strah lotit take igrice, čeprav vem, da bi lahko po parih urah ful padel v špil in ga ne bi moge nehat igrat več tednov.

 

Pol se pa določen čas držim ful casual oz. igralno preprostih, neobsežnih igračk,  ki so mi res sproščujoče in je pripoved podana bolj skozi okolje, vzdušje in čustva. Ali pa dirkaških igric, kjer tudi komot na vsake toliko odvoziš kako dirko ali prvenstvo brez občutka, da si špil pustil nedokončnega nekje na sredi oz. da se ful preveč pogrezaš v glomano zadevo z velikimi stopnjami in področji, kjer ti OCD ne bo dal miru, da probaš naredit vse oz. vsaj večino stvari.

 

Včasih sem imel podobna obdobja z MP streljankami ali pa WoW-om, kjer se podobno nisem mogel po več mesecev sočasno oz. vmes spravit igrat SP zadev.

Jaz vedno znova niham med obdobji, ko sem 100 % v gaming moodu, spremen za najbolj zahtevne izkušnje, in obdobji, ko mogoče zmorem kakšno preprosto miselno indie igračko, to je pa to. 

 

Sem pa bil pred desetletjem hud completionist, tako da itak razumem ta OCD. Sem bil frik na nabiranje procentov in iskanje vsega skritega. Ampak potem pa so igre v nekem obdobju postale povsem preglomazne. Mislim, da so zadnje igre, ki sem si jih spravljal na 100 %, bile tam okoli 2007, torej Assassin's Creed 1 in GTA 4. Po tem pa so ti open worldi in proper AAA-ji čisto zblazneli v dodajanju aktivnosti - pa tudi zelo bedne in prazne so postale te aktivnosti, tako da zdaj sem res play & drop gamer. Probam obrnit story mode, kaj več pa se mi v 99 % ne da. Tu pa tam ima kakšna igra loop, ki me potegne, ampak skoraj vedno odneham z nabiralništvom in na eni točki samo preigram do konca. Tudi neprimerno več različnih stvari lahko igraš na ta način, pa sem ugotovil, da mi to v bistvu bolj odgovarja

Povezava do prispevka

Mislim, da nisem v lajfu igre uradno completal na 100%, pa meni ljube igre preigram tudi 5x. Nimam enga platinuma ne na steamu ne ps storu.

 

Še v WoWu sem se izogibal achievementov, sem še bil hyped, ko so bili achievementi za world first dosežke, pol ko so te odstranili sem delal samo tiste za posebne mounte in gear, koje budale so ble to pr Blizzardu, neverjetno. 


Platinum mi zdej pomeni manj od nič. Saj ni indikator ničesar, razen to, da si šel zbirat neumnosti daleč po tem, ko si igro že moral obrnit. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 9 minutami:

A bi jo mznili(krknili)?

 

Z lahkoto. Imam dosti raje take pice kot pa te moderne :D

 

Povej edino zakaj za sodastream pepsi uporabljaš neke fine kupice za vino? :)

 

Jaz pa sem se zajebal s hrano. Cel čas si želim dobre pljeskavice in lepinje... potem pa vidim za malico štajerski hamburger v lepinji. Naročim in je bil z vratovino in slanino, ne pa pljeskavico in slanino kot sem pričakovl :( Saj ni blo slabo, ampak želel sem drugo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Ko me prime, da ne bi igral, počakam, da mine in nadaljujem. Ravno te dni sem imel eno tako cca 7dnevno pavzo... pač pride pa gre. :sorcerer:

A to je ta cajt k si skos limal bedarije? Bolje da nikoli ne nehaš igrat igerc igračk

uredilo bitje Weraziel
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...