Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2021]


AMF

Priporočeni prispevki

1min3 reče pred 11 urami:

Obrnil Control (+DLC-ja) in pa zdajle še ABZU. Od Control-a sem v resnici več pričakoval (je pa res, da se nisem poglobil v lore), ABZU mi je bil pa ful všeč. Kratek a sladek...

Tudi sam sem včeraj odigral Abzu. Meni je bila super, prav z veseljem bi prebral kaj so imeli mn3njalniške starešine za povedati ob izidu špila.

Povezava do prispevka

The Witness! Sem preigral na PC-ju že kmalu po izidu, edino takrat ni mi uspelo narediti ladje oz. sem prej izgubil voljo. Škoda je, da se še vedno spomnim precej ugank in ni tistega zadovoljstva kot prvič. Sem zelo hitro prižgal prvi laser, bom vseeno nadaljeval.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 47 minutami:

The Witness! Sem preigral na PC-ju že kmalu po izidu, edino takrat ni mi uspelo narediti ladje oz. sem prej izgubil voljo. Škoda je, da se še vedno spomnim precej ugank in ni tistega zadovoljstva kot prvič. Sem zelo hitro prižgal prvi laser, bom vseeno nadaljeval.

Speedrun! :) A tatežje puzle si naredil ala una na ladji?

Povezava do prispevka

Ponovno Volgar the Viking

 

Enostavno ne ... Enostavno je ta odločitev, da je zelo težka igra brez checkpointov in, da ko pri bossu umreš, da moraš celo sobo še enkrat od začetka tako zelo prizadeta, da mi ni jasno, kako to kritiki niso raztrgali. Igro moraš obrnit v enem sessionu. Vsakič ko igro zalaufaš, greš čisto od začetka. Skratka res ne razumem te prizadetosti in da dobiva tako visoke ocene.

Povezava do prispevka

Donkey Kong ni zajebana igrica za SNES, njen primarni trg so bili predpuberteni dečki in deklice in če nimaš 2 levih rok imaš v tretjem svetu cappane lajfe na 99. Poleg pritlikavosti, pleše in slabega zadaha si še slab v igricah, nimaš kej. Ampak poglej s pozitive, tako lepo kot cviliš po internetu bi te 100% vzeli med dunajske dečke.

Povezava do prispevka

Lej gobezdalo. Dam ti snes, joypad in donkey konga. Vsak dava 100.000 evrov na mizo, imaš 5 ur časa, in če jo obreš pobereš denar. En teden lahko treniraš in to je to. Easy money za takega nakladača kot si.

 

Ne rečem da bi pametoval nek hardcore pro gamer, ne pa nek spaček, kakršnim sem v osnovni šoli jemal denar za malico. 

Povezava do prispevka

Lol, gobček, a ga ne bi ti prvo zaslužil preden ropotaš, si pa valda vabljen spušit od mtke flet zarad donkey kongaz to bo kr zgodbica :D

 

Maš probleme s špilo, ki smo jo v 4 razredu obračal brez save gameov v ene popoldnevu, jebi ga, nismo vsi za vse. Dej zalufej word, pejd pisat kakšne jake akademske gluposti pa pust to temo in te hudo težke igrice osnovnošolcem in luzerjem, ki si jim jemal denar za malico. 

  • Za crknit smešno +1 4
Povezava do prispevka

Ne skrbi zame fantek, imam tri nepremičnine, tako da eno z veseljem reskiram zate:alma:

 

Bolj me sicer skrbi kako bo tak revež kot si ti nabral denar za stavo, fiziki pač ne slovite kot premožni ljudje. Ko sem te videl v živo sem sprva mislil, da zbiraš denar za kralje ulice.

  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Šimšalamima Huhu reče pred 1 uro:

Anyway, ni zares težka igra, vse je samo upoštevanje vzorcev. Če si obrnil Sekiro bi mogu bit Volgar dost walk in the park. Je pa huda špila

Sj mi je ful dobra. Sam annoying je to in neumno. Dej če sem prišel do bossa, dej ko umrem, dej mi bossa. Zakaj bi moral cel level delat še enkrat? Re ne vidim smisla. Jebanje v glavo.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 58 minutami:

Ja veliko ljudi računa nepremičnine tako, kot da so starši že mrtvi.

To je res fascinanten pojav, ko kakšni 30-letniki štejejo svoje nepremičnine z upoštevanjem mrtvih staršev, ki bodo verjetno sicer živi še 20 let, ampak fuck them nigga, v lasti imam 2 nepremičnini in deset arov njive :D

 

Jaz si štejem sam tisto, kar sem dejansko že podedoval oziroma je napisano name. Skratka ena zaplata gozda, ki je verjetno vredna 100 € (oziroma ne vem kok so kaj gozdovi vredni, sam ko sem nazadnje čekiral sem samo zaprl vse skupaj, ker je bil tako absurdno nizek € na ar) in 20 arov zazidljive zemlje sredi random slovenske vasi, ki jo sedaj sicer prodajam za kvaliteten evro. Ampak je nenavadno, če bi teh 20 arov podedoval v LJ in/ali okolici, bi si zdajle naročeval lambota 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 2 urama:

Drgač pa evo, sem že neki časa mel željo iz skozi Donkey Kong 2, ker mi je lep nostalghic igričč, pa ga bom zdele čez praznike preigral, da ocenim, kaj je jače: fizika ali pravo

 

Govor je seveda o prvem Donkey Kong za snes. Dvojka je 10x lažja.

Povezava do prispevka

je jebeni drought in sem sel ponovno igrat Uncharted 4 ter TLOU Remaster, ker se pred 5 in vec leti nisem kej oziral na trofeje. 

jebeni TLOU zgleda in se igra fenomenalno za 7 let star spil. na survival tezavnosti je intense anxiety skoz, slusalke mi zaliva svic, prevoham in pobiram vse, ceprav ni nic za pobrat, ne morem odlozit kontrolerja. masterpiece

kar pa U4 definitivno ni. ce imas v TLOU carske kratke dialoge, je U4 poln nepotrebnega cheesy filler sodra, obupnega sofiranja in neuzivantskega transverziranja. saj ne, da je igra slaba, samo nimam glih pretirane zelje po petki na petki. za razliko od Ragnarök

 

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...