Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2021]


AMF

Priporočeni prispevki

obrnil TLOU2. meni je dogajalo, igra mi je res vzbudila svašta enih občutkov, ki jih drugače med igranjem iger skoraj nikoli ne izkusim, sploh v tolikšni meri. mogoče je zadeva predolga, prav tako mi pacing ni bil ravno v nulo, ampak se da preživet. čemu se je okrog vsega skupaj delala takšna drama mi pa itak ni jasno, ker meni se niti slučajno ni zdelo, kot da te igra kakorkoli posiljuje z LGBT oz. SJW forami. pa mogoče mi je bila na koncu GASP abby GASP celo ljubši lik kot ellie.

 

 

dost podobne občutke sem imel kot ta tip.

 

trenutno preigravam Uncharted 3. solidno, še vedno pa hejtam bedne sekvence, ko bežiš "ven iz zaslona", streljanje je bolj meh, kamera ga serje, ... tolk da končam in se spravim igrat 4ko bo že.

  • Račka +1 3
Povezava do prispevka

aja, pozabil sem dodati, da bi si želel več runnerjev, clickerjev in podobne sodrge ter manj seraphitesov oz. človeških nasprotnikov. pa kakšno stopnjo več, kot je tista v kletnih prostorih bolnice, kjer je vzdušje res zlovešče.

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Jaz sem ga ravno včeraj začel igrati in oboleval pri brutalni težavnosti - že prvi boss ti raztegne šupak bolj kot pol mn3njalnik smetane potem ko ti na prijateljskem druženju v pivo vržejo drogice. 

 

Eno mi je Dark Souls proper challenge, drugo pa zapretirano teženje z brutalno težavnostjo. Potem sem namestil trainer in si dal zero equipment weight in unlimited stamine in igrica postane 10x bolj uživantska. Na ps4 sem nad enko obupal, na pcju s trainerjem, ko si malo prikrojiš izkušnjo, pa rata igrica res vrhunska. Unlimited stamina mi naredi igrico svinjsko bolj akcijo, agresivno in dejansko imaš občutek da igraš z badass ubijalcem demonov, ne pa plešasto spako, ki ga vsak 5-cm velik demon nabije z ritjo na kol.

  • Račka +1 1
  • Solzice 2
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 30 minutami:

Na ps4 sem nad enko obupal

Lol, še meni, ki sem največji papak, je bila igra precej lahka (nabil unga prvega bossa v podpalubju v prvo). Ne moreš bit večji papak od mene lol.

 

A nisi ti obrnu Sekiro? Se mi zdi dosti bolj zafukana igra od Nioha.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Nioh 2 je na zacetku ekstremno zajeban. Ng+ je lahek, ng++ in naprej pa ekstremno x 5 zajebani, ce se ne fokusiras na builde in grind.

Naceloma grind sovrazim, ampak tukaj mi je zakon, ker mi je igra vsec + vsa orozja in eksperimentiranje. Je pa res, da se men ne da celi ng++ spilat, naredim toliko, da odklenem naslednjo tezavnost, pridem underlevelled in jocem zakaj me vse ubije. 

Povezava do prispevka

Vse scene s "pirati" v Uncharted 3 lahko gladko odjeb*jo nekam... :mad: Prov uno nerealni skoki težavnosti, ki jih igra dosega s spawnanjem nasprotnikov za tvojim hrbtom in tlačenjem vseh možnih hudobnežev na prostor velikosti petih kvadratnih metrov.

 

Ko sem že mislil, da bo to morda celo prvi Uncharted, ki mi bo kolikor toliko ql...

Povezava do prispevka
Me3do reče pred 2 urama:

Eh, to je problem vseh unchartedov 

 

Čisto preveč enga bv streljanja :D

 

dejansko pade igra strmo navzdol od piratov dalje. eden zapretiravano težak strelski obračun za drugim, še na fakin letalu te napade vsaj 10 komadov, da ti ja priskutijo sceno, ki bi sicer lahko bila ena boljših. ni dovolj zanimivo bežati s potapljajoče se ladje, ne, je treba vmes not nakucat še miljawžent sovragov. jao jao, res ne vem, komu se je to zelo zabavno. štorija se ne razvija nikamor, razen kratkega stinta z eleno. uganke itak ni bilo že 100 let nobene. pacing je totalno drugačen kot v prvih dveh tretjinah igre.

 

prav uno na hard me znervirajo take scene v teh uncharted igrah <_<

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Kaj te vem, jez sem jih preigral zaradi zgodbe in to zaporedoma vse 4 uncharted. Prvi mi je bil najbolj kar nekaj, nisem sicer vajen preveč kontrolerjev tak, da me je streljanje tam kar jebalo v glavo. Zgodbovno so bli ok, sploh povezani skupaj. Težavnostno niso bli nič posebnega (po prvem, pa še tam samo tiste kao 'pošasti'), in če sem jih jaz kontrolerski levator lahko končal brez večjih problemov pol je vse skupaj moralo bit super prelahko za ljudji ki redno igrajo na konzolah.

Povezava do prispevka
Zorz reče pred 4 urami:

Vse scene s "pirati" v Uncharted 3 lahko gladko odjeb*jo nekam... :mad: Prov uno nerealni skoki težavnosti, ki jih igra dosega s spawnanjem nasprotnikov za tvojim hrbtom in tlačenjem vseh možnih hudobnežev na prostor velikosti petih kvadratnih metrov.

 

Ko sem že mislil, da bo to morda celo prvi Uncharted, ki mi bo kolikor toliko ql...

To je men problem vseh Unchartedov. Tak old school pristop respawnanja enemyjev in res annoying in shitty streljanje z izjemo 4ke. So mi pa zgodba in vse te cutscenes svetovne ker tud obožujem filme kot so Indiana Jones in National Treasure(despite being hilariously bad at times :D). Tko da nekak ignoriram te pomankljivosti čeprav te kdaj res razpizdijo.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 18 urami:

Lol, še meni, ki sem največji papak, je bila igra precej lahka (nabil unga prvega bossa v podpalubju v prvo). Ne moreš bit večji papak od mene lol.

Dragi kolega, bragging pointse, da igrice obračaš kot siceršnji gaming papak, si izgubil nekje tam, ko si prespeedrunnal celo From linijo špilov in spravljal 95 % foruma v zadrego, ker smo mislili, da smo jaki playerji, potem pa uleti grandpa gamer in nas vse razsuje :D 

 

Z Galkotom sem se ravno predvčerajšnjim pogovarjal, da si je prvič po pol leta upal z žensko stopiti na ulico, ker je končno malo polegel strah, da bo s prvega ovinka prišel nabit 20yo-looking Primorec z bbc majico in mu z nabito roko odpeljal žensko 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 20 urami:

Fuck me čist pozabu da je prvi Crash Bandicoot tok zajeban, sploh če greš še vse tiste geme in time challenges. Manj težav sm mel pri Sekiro.

 

To misliš n sane trilogy al kaj je že? Priporočaš?

 

Spomnim se, kako sem na enki nabijal originalnega bandicoota, eden mojih ljubših gejmerskih spominov :D

uredilo bitje Zorz
Povezava do prispevka
Zorz reče pred 1 uro:

 

To misliš n sane trilogy al kaj je že? Priporočaš?

 

Spomnim se, kako sem na enki nabijal originalnega bandicoota, eden mojih ljubših gejmerskih spominov :D

men je svetovno.  Zdaj sem na 2ki, s katero sem v otroštvu začel in res vse od zvoka do grafike in soundtracka so naredili fenomenalno. Sem pogrešal mal old school platformerje, komaj čakam da pridem na 3ko :D. To je bila prva PS igra ki sem jo sploh igral tko da ma special place in my heart. Sem pa mal popizdeval v 1ki ker je na momente res zajebano če se ti gre za 100%+

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...