Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Bom tu vprašal, če kdo ve - malemu je crknil PS4 (ker ga je izklopil iz elektrike med posodabljanjem).

Garancija potekla konec februarja, zato moram sam rešit.

Probal sem ponovno naložit firmware (tudi najnovejšega) na vse možne alternativne načine in probal tudi vse ostale opcije, ki so na voljo v Safe Mode.

Firmware naloži, gre skozi cel proces, ampak potem ko se konzola restarta, samo napiše da se ne more zagnat.

 

Je še kaj, kar lahko probam ?

Možno da bo treba zamenjat trdi disk ? 

 

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 46 minutami:

Bom tu vprašal, če kdo ve - malemu je crknil PS4 (ker ga je izklopil iz elektrike med posodabljanjem).

Garancija potekla konec februarja, zato moram sam rešit.

Probal sem ponovno naložit firmware (tudi najnovejšega) na vse možne alternativne načine in probal tudi vse ostale opcije, ki so na voljo v Safe Mode.

Firmware naloži, gre skozi cel proces, ampak potem ko se konzola restarta, samo napiše da se ne more zagnat.

 

Je še kaj, kar lahko probam ?

Možno da bo treba zamenjat trdi disk ? 

 

Probej, mogoče tamali želi ssd? :)

 

probaj prej še format diska 

Povezava do prispevka

V bistvu je najboljš da zalaufaš diskpart v admin CMD konzoli  in na pravem disku (najprej list disk, potem select disk #) izvedeš funkcijo "clean". Preko uporabniškega vmesnika dvomim da bodo Windowsi znal karkol narest s tem diskom.

Povezava do prispevka

jp, ce ti ne dela 6 opcija v safe mode probaj formatirat disk na pcju.. ce se ne dela bos vrjetno moral kupit/zamenjat nov disk al neki

 

remove the hdd from the ps4 and use a pc to use diskpart to clean it

https://www.seagate.com/support/kb/how-to-diskpart-eraseclean-a-drive-through-the-command-prompt-005929en/

then install back to ps4 and install the ps4 os.

mid page click the "Reinstall PS4 system software using USB"

https://www.playstation.com/en-us/support/system-updates/ps4/

 

Just to add, make sure you're using the "Complete" download (~1.1Gb) not the update download (~420 Mb) to initialize the new drive.

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 28 minutami:

zdej, ce je tamau star 2 leti, pol bom reku ok, ker pac nenamerno lahko unicijo zadevo iz radovednosti

 

ampak pri dveh letih mu ne bi kupil svoje konzole

 

ce tvoja izjava drzi, si na neki tocki mal zajebal pri vzgoji

 

Ma moj mali je angel, ko vidim večino drugih otrok - mogoče s tega vidika sem res nekaj zajebal, ker včasih se sprašujem če imam preveč vojaško vzgojo...valjda mi nebi nič uničil, če bi igral na moji konzoli - to je bolj moj kapric, da hočem imet nekaj samo svojega - ni pa on zaradi tega prikrajšan, ker kupim tudi njemu

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...