Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Za zahodne trge je izšla igrica 13 Sentinels: Aegis Rim in dobiva precej petarda ocene. Igrico je naredil Vanillaware, torej se pričakuje god-tier anime grafika, baje je zgodba v špilu tudi noro dobra. Igra je sicer nek weird miks med visual novelom, lahkotno tekstovno avanturo in real time strategijo, če prav razumem :D aja glavni junaki so teenagerji, ki rešujejo svet pred giganstkimi roboti, valda.

 

 

Če bo kdo igral naj malo opiše kakšen je špil, mene kar mika :)

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 12 urami:

Primož Trubar se obrača v grobu!

 

Ker vem kako to laufa ti povem, da so zelo pomembni taki komentarji pod objavo oz. posnetkom... ker kao "sej se noben ne pritožuje in so vsi zadovoljni" ;)
Najbolj pomembno je, da se vsako tako reč konstruktivno pokomentira, od prevodov in slovnice naprej, na vseh uradnih straneh, ker prevajalci so praviloma negejmerji in kdo ve kdo sploh so.

Mogoče bo komentar pobrisan/skrit in bo izgledalo, da se ne zmenijo pa ni čisto res, samo administrativna kolesja meljejo zelo počasi in rabijo mal "pusha".

Povezava do prispevka

V glavnem vsi, ki imate neko slovnično znanje boste bistveno pripomogli k izboljšanju objav na uradnih socialnih omrežjih,  če komentirate ali pa na ZS pošiljate popravke. Zoni kar nekaj investira v to, ampak sami ne morejo preverjati vsebin v slovenščini... zna se zgoditi, da dobimo tudi vsaj podnapise v igrah, podobno kot jih imajo hrvati... ampak najprej je potrebno pokazat interes in željo uporabnikov.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

V glavnem vsi, ki imate neko slovnično znanje boste bistveno pripomogli k izboljšanju objav na uradnih socialnih omrežjih,  če komentirate ali pa na ZS pošiljate popravke. Zoni kar nekaj investira v to, ampak sami ne morejo preverjati vsebin v slovenščini... zna se zgoditi, da dobimo tudi vsaj podnapise v igrah, podobno kot jih imajo hrvati... ampak najprej je potrebno pokazat interes in željo uporabnikov.

Itak da lahko sami preverjajo, sam treba je kasico odpret ane....

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Nekaj me zanima. Ali imate vsi, ki ste prodajali PS4 ali PS4 Pro sedaj pred izidom PS5 original škatle od konzole? Jaz imam navado škatle šparat, zdaj pa sem dal PS4 Pro na Bolho in grem iskat škatlo, da vem kje je, če se pojavi kupec... pa je nikakor ne najdem. Ne spomnim se, da bi jo stran vrgel. Se mi vseeno zdi lepše zadevo nekomu predat v škatli. Niti ne vem koliko kupci gledajo na to in ali jim je pomembno, zato sprašujem. Imam pa jih od Platinum slušalk in ostalih zadev vse na broju.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Nekaj me zanima. Ali imate vsi, ki ste prodajali PS4 ali PS4 Pro sedaj pred izidom PS5 original škatle od konzole? Jaz imam navado škatle šparat, zdaj pa sem dal PS4 Pro na Bolho in grem iskat škatlo, da vem kje je, če se pojavi kupec... pa je nikakor ne najdem. Ne spomnim se, da bi jo stran vrgel. Se mi vseeno zdi lepše zadevo nekomu predat v škatli. Niti ne vem koliko kupci gledajo na to in ali jim je pomembno, zato sprašujem. Imam pa jih od Platinum slušalk in ostalih zadev vse na broju.

 

Jaz nimam, od takih stvari ne puščam - edine škatle, ki jih pustim, so od objektivov, ker v foto krogih ful pomeni, če v oglas napišeš da imaš original škatlo...

Povezava do prispevka

Rahla jeba je, če živiš v manjšem kraju kot jaz. Če bi moral poslat bi blo najlaže s škatlo. Al pa bom itak moral nekomu nekam vozit, al pa spet naletel na koga, ki bi rad sprobal, če dela... potem je možno edino, da pride k meni, pogleda če dela, da denar in gre. Ampak ni ajnfoh v takem malem kraju. Razen, če dam res najnižjo ceno, da se komu splača pripeljat sem.

 

Za grafično, ko sem letos prodajal mi je en težil, da na vsak način hoče sprobat, če dela in nebo vzel brez tega. Pa sem ga nekako odjebal in čez teden dni spet piše... pa si rečem ok pa naj pride, ampak mu rečem naj pripelje zraven svojo kišto, ker mam jaz drugo firmo grafične zdaj in nebom menjaval v svoji pa podvojeval gonilnikov. Pa je tip res prišel s svojo kišto (1 ura vožnje do mene), jo privlekel do mene, vstavil grafično... zagnal Need for Speet na full details... ni se mu nič zatikalo pa je dal tolko keša kot je bil oglas, brez cenkanja in šel :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Hja, pa saj garantiraš da konzola dela. Nedelujoče verjetno ne bi prodajal (ali pa bi bil čisto drugačen oglas) ali? Daš pač gor z neko normalno ceno, napišeš to kar zadeva vsebuje (omeniš, da je brez škatle, ker pač pošten odnos), dostava PO POŠTI (ali lasten prevzem, če se komu da vozit) in to je to. In čakaš.. Nekdo se bo že našel, če ne pa pač ne. Al kaj vem..
Je pa res vse odvisno od postavljene cene. 

Povezava do prispevka

jaz sem tudi ekrat kupil graficno, pa sm hotelda pride do mene, da probam.. in sem pac dal not zagnal nek stres test in je blo ql, po lsm mu vzel se neek rame k je imel nakljucno lih take kot sem rabil..

drugace pa ne vem.. ce ti nekdo poride na dom neki kupit valda ga ne bos zajebal, da tip ve kje stanujes razen ce si ultra cefur kao neznam ja ništa o tome....

 

jaz ko sprasujejo ce dela jim vedno recem pridi do mene, bos vzel in pol ce ti ne dela prinesi nazaj v roku 1 dne in caw..

nikoli ni se nihce prinesel

 

ne znam pa si predstavljat kaj bi blo ce bi hahahaha

odvisno od izdelka..

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

No, zato pa jaz ne kupujem od random prodajalcev (in tudi rabljenega načeloma ne prodajam, če tudi lahko garantiram, da stvar deluje v nulo). :) Da bi mi nekdo hodil na dom in bi nekaj sprobavali? Ali da bi jaz h komu hodil? Bejž, bejž. Razen če gre za tako drage/vredne stvari, da se res izplača in je dejansko ogled nujen. Npr. kak avto, stanovanje ...  :) 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

DaCapo hehe... kaj misliš, da so vsi ljudje pošteni? To da napišeš, da zadeva dela je logično, če pa res dela pa drugo. Ljudje pač niso zaupljivi, saj navsezadnje jaz tudi ne do nekih neznancev. Bi bil prvi, ki so ga nategnili prek Bolhe? Se ne spomniš kako je bigboss kupil grafično kartico in dal avans, pa nikoli nič prejel?

 

konzolo boš prodal z lahkoto, kjerkoli živiš imo - ne sekiraj se...to gre za med

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 5 minutami:

No, zato pa jaz ne kupujem od random prodajalcev (in tudi rabljenega načeloma ne prodajam, če tudi lahko garantiram, da stvar deluje v nulo). :) Da bi mi nekdo hodil na dom in bi nekaj sprobavali? Ali da bi jaz h komu hodil? Bejž, bejž. Razen če gre za tako drage/vredne stvari, da se res izplača in je dejansko ogled nujen. Npr. kak avto, stanovanje ...  :) 

 

ma jaz tudi avte raje dam v salon, kot da sam prodajam...enkrat prodajal in nikoli več

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...