Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Mnja, saj sploh ne bi dajal posameznikom. Sem delal kot prostovoljec na Centru za socialno delo, pomoč socialno ogroženim otrokom in pomoč pri socializaciji za otroke z motnjami vedenja + še v dveh društvih. Tako da zelo dobro poznam ta svet, ne bi šlo to za šenkavanje posameznim družinam, pač pa izrecno prostorom, kjer se vsakodnevno zbirajo mladi pod "nadzorom" kakšne starejše osebe 

Chenier_ reče pred 5 minutami:

Drgač mam en projektič v mislih

 

Pač v svojih cajtih prostovoljstva za mladino sem sodeloval z raznimi dnevnimi centri, kjer pač mladina preživlja vsakodnevnik, kakšni tujci, begunci, socialno ogroženi otroci itd. Načeloma so bili ekstra veseli mojih starih konzol plus od kakšnega mojega kolega in somn3čarja. In so namesto Fortniteja na telefonu igral celo kak Mario Kart ali kaj takega

 

Razmišljam, da bi ufural eno vseslovensko akcijo podarim konzolo dnevnim centrom / varnim hišam / etc. Ker tudi varne hiše se mi zdijo en prostor, kjer bi res sedla kakšna konzola — zadnjič sem slišal eno štorijo mame z otrokom, ki sta v varni hiši v naših krajih živela par mesecev in ni bilo nič pametnega za entertainment se not (mama se je en del življenja posredno ukvarjala z varnimi hišami, zato mi je to okolje malo blizu)

 

Skratka. Če se komu da bit dobrodelen, lahko počaka še kak mesec, da se spravim zraven tole osnovat / organizirat. Itak mislim zadevo razširiti tudi čez mn3njalnik in naredit javno oziroma transparentno, da vsak ve, kam gre kaj, oziroma keri skupnosti gre njegova KONJZOLA

 

Nekje tam v bližini dobrih mož decemberskih praznikov sem mel plan, samo moram zdaj počas začet organizirat, da bo zneslo časovno. Javim kaj več, ko bom povezan s prvimi organizacijami / dnevnimi centri / varnimi hišami. Skratka. Če se komu zdi to fina alternativa in se mu ne mudi preveč s prodajo, lahko počaka še kak mesec

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

DaCapo tebe itak že cel čas zastonj prepričujemo, zato si ne metat peska v oči, da boš res kaj prodal. Pa tebi, ki bi blo še najbolj ajnfoh kaj prodat, ker imaš ravno toliko starega sina, ki bi lahko malo ponudil sošolcem in bi takoj bil interes. Zdaj pa res več ne vem al te boli ku.... za 150€ al kaj bi lahko bil drug razlog, da boš doma šparal 2 konzoli. Vem pa, da itak ne boš nič prodal in raje fuknil na podstrešje ali v klet, da na koncu vezje oksidira :D


Psihološko gledano imaš kar prav, ja. Moram to nekak razčistit sam pri sebi. Sine mi je recimo že večkrat rekel, da bi se "znebila" navadnega PS4. Pa še za par drugih gadgetov je takoj za... Jaz pa, čuden kot sem, vedno rečem: "eh, ne splača se to prodajat", "to nama bo še prav prišlo", "počakajma par let, da bodo cene višje" in podobno. :) 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 6 minutami:

Bi se našlo kaj, da bi šenkal in bil dobrodelen. Ampak PS4 Pro pa vseeno nebi šenkal, ker drugače imam polno ljudi okrog sebe, ki bi jim dal. Vseeno ni to enako kot dati 30€ v dobrodelne namene.

Ma jaz bi šel striktno samo v konzola ALI igre ALI periferija aka joypad scena

 

Ker zdaj za neko občo dobrodelnost pa denar imaš itak ogromno društev in organizacij. Komot najdeš kako. Point te akcije bi bil, da je striktno za konjzole. Mogoče kak proper računalnik, ampak tega itak v teh centrih ali varnih hišah imajo ...

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 6 minutami:

pač pa izrecno prostorom, kjer se vsakodnevno zbirajo mladi pod "nadzorom" kakšne starejše osebe 


Nekaj časa nazaj sem kar nekaj opreme podaril ravno v tem smislu. Šlo je sicer za pol-pol delujoče PC-je in podobno, ki so jih malo porihtali in so bili konec koncev še uporabni. Pozabil sem za kakšna društva je šlo, bilo pa je nekaj v MB oz. pač v Podravski regiji. Tvoja ideja je več kot dobrodošla in ni vrag, da se ne bo našlo kaj za oddajo. Pa glede na to, da si zaupanja vreden, je to še večji plus.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 47 minutami:

pa enkrat sem naletel na enega indijca (sprva sem mislil da je spam, ker je pisal v neki polomljeni slovenščini in sem mu odpisal po enem tednu, ker vseeno mi nekaj ni dalo miru :D)

 

Jaz sem tudi že mel "wtf a to ni spam" izkušnjo

 

Prodajam en phono za 400€, mi model napiše sms lepo v slovenščini če je še na voljo in to, Lp, J

 

Ja je lp

 

Pa dobim nazaj: Hi, hvala, vas lahko pokličem? Lp, John

 

Gledam umm okej 

 

In pokliče, pa na drugi strani ženska pravi: zdravo, a znate angleško, bi vam dala moža na telefon, je iz anglije

 

Okej

 

V glavnem zelo kul model, nekje pri avstrijski meji doma, se je mislil do mene zapeljat, ampak sem itak moral skočit v graz po nekaj, sem vzel zraven in spotoma zapeljal tam nekam v hribe, sva priklopila v njegov setup, za par urc malo popričala, malo poslušala muziko sem tja, je bil zadovoljen, dal keš, pol sem še en vintage record clamp kupil od njega, ki je rekel da ne nuca, jaz sem pa točno tega že leta iskal, v glavnem zelo kul experience.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

za par urc malo popričala, malo poslušala muziko sem tja


Zdaj vidim, kaj vse zamujam, ker pač ne prodajam zadev. Moral bom malo spremeniti to moje razmišljanje.
Namreč: če tvoj post malo spremenim, torej da "vključim" dobro ohranjeno ločenko in dodam še steklenico dobrega vina, je to že skoraj idealna izvedba "prodaje". :) 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 16 minutami:

Ma jaz bi šel striktno samo v konzola ALI igre ALI periferija aka joypad scena

 

Ker zdaj za neko občo dobrodelnost pa denar imaš itak ogromno društev in organizacij. Komot najdeš kako. Point te akcije bi bil, da je striktno za konjzole. Mogoče kak proper računalnik, ampak tega itak v teh centrih ali varnih hišah imajo ...

Ja razumem, ti si mene napačno razumel :D Nisem mislil, da bi podaril 30€, ampak tu pa tam kako igro, ki se mi ne ljubi prodajat ali pa res kak joypad, ki ga ne rabim ipd. To vrednost nekje sem mislil. PS4 Pro pa se mi res zdi preveč. Sem pa star PS4 podaril otrokom od kolega, pa ne zato ker si on tega nebi mogel privoščit, ampak ker se sploh ne spozna na to in se mu je zdelo brezveze... Smo pa največji prijatelji že od vrtca tako, da mi ni blo žal naredit veselje tisti deci.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Firmware 8.0 je zunaj

 

Navedek

Updates to Remote Play App on Mobile and PC


At the same time as 8.00, the existing PS4 Remote Play app on mobile (iOS/Android), Windows PC and Mac, will change its name to PS Remote Play, and the option to connect to PS5 will be added. You’ll need to sign in to PSN from your PS5 to be able to access the feature, so sit tight until PS5 launches this November!

 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Dne, 1. 10. 2020 at 14:53:

@Chenier_ Poznam pa tudi precej ljudi, ki so PS3 / Xbox360 podarili socialno ogroženim. Ampak tu je res treba biti previden, da gre v prave roke. 

 

ne daš ga raznim organizacijam ampak ga podariš sam, problem solved(pa ne da bi v tem primeru onne pokradle pleyke, kradejo druge stvari, zgolj zato, ker enmu tam delavcu zih ni tok mar kot teb k si za stvar dal 400cto evrov da pride v prave roke)

 

aja pa potem se ne hvališ vsepovsod kaj si storil ker se dobro:delo s tem glatko izniči

 

lep lp

 

chenier upam da te ni quotal, ni pustil zbrisat taga

 

lep lp

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 16 minutami:

ne daš ga raznim organizacijam ampak ga podariš sam, problem solved(pa ne da bi v tem primeru onne pokradle pleyke, kradejo druge stvari, zgolj zato, ker enmu tam delavcu zih ni tok mar kot teb k si za stvar dal 400cto evrov da pride v prave roke)

aja pa potem se ne hvališ vsepovsod kaj si storil ker se dobro:delo s tem glatko izniči

lep lp

chenier upam da te ni quotal, ni pustil zbrisat taga

lep lp


Jaz sem hotel samo povedati, da poznam kar nekaj ljudi, ki so stare konzole / PC-je podarili "direktno". Ampak ne na random, itak preverjeno komu in zakaj in predvsem: anonimno. To se mi zdi res tista prava gesta. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...