Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Meni piše na Amazonu FR dobava od 28. novembra do 1. decembra. Bastards... Kdo je še naročil od tam? 

 

Pomoje nas je dosti v teh letih, ko nam tisti dobiček od skalpanja ne prinese toliko veselja, kot limanje slik klošarjem, ki bodo brez PS5 do marca.:D

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Ja ma valda da je to napad in gnusno podtikanje!! Ko bi videl nas poštene geek fotre na RL meetu bi videl, da se kle prej potagga folk v topicu Pomagal sem starki čez cesto ali pa Rešil sem kačo ampak me je pičila v faco pls help

 

Kaki scalperji ljubi Bog Jezus Marija in vsi svetniki

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ne, v komuni ne bi poskalpal, pa naj gre za rum3ne brat3 ,ali za 3A/Underverse legijo ,ali Coarseheads ,ali U77 appreciation society. To so mi drage skupine, kjer se imam lepo in teh bratov/sester ne bi nategoval in isto priackujem od njih (jih itak nategne postnina+carina, ce gre izven EU). Doslej se vedno vse samo porihtalo in se debile pometalo. Izven teh krogov pa komot. Sem tudi prodajal 3A/Coarse figure po 6 in vec -kratni ceni.  Da o printih ali mini slikah ne govorimo kake marze lahko nabijes.

Povezava do prispevka

Spet eno butasto vprašanje :D

 

Na PS4 sem dal initialize, ki je trajal par ur. Sedaj sem se spomnil, da bi pogledal kaj je naredilo in se vsedem pred TV. Pritisnem na dualshocku gumb in nič... Še enkrat nič... A bom moral preko kabla ga najprej konektati, da se spari z napravo? Nisem sedaj sprobaval, ker sem bil živčen in se mi ni ljubilo it v drugo sobo po nek kabl in sprobat, bom pa to naredil jutri zjutraj. Samo zanima me, če je kdo že to delal, ko je prodajal in ali je bilo isto? Imel sem namen tudi novemu kupcu narediti vse updejte, da bo lahko konzolo takoj nucal.

Povezava do prispevka

 

 

Slinch reče pred 13 minutami:

 

drugač bom samo tole vprašal

 

a kdo dejansko pričakuje, da bodo na ps5 igrice laufale 4k/120, da bi nucal 2.1?

 

imo je 2.1 smiselno iskat

 

za ps6

 

Kaj pa VRR in ALLM?  Če konzolo uporabljaš še kot mediaplayer je imo zelo fino da ti avtomatsko preklaplja na game mode, pa igre tud dvomim da bodo rock solid 60fps.

 

 

@vertovČe se ne rabi hdmi 2.1 je pa v BigBangu še vedno na voljo par Sony 65XF9005 tvjev za jebeno dobro ceno 1150€ sam začuda ni možno naročit preko neta, tak da gre morda za razstavne tvje kar pomeni še dodaten cca 15% popust.

 

Se pa splača še počakat z nakupom ker bodo konec novembra - začetek decembra letošnji LG oled 65 colarji zih prišli spet blizu 1500€ meji ki si jo postavil.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Kaj pa VRR in ALLM?  Če konzolo uporabljaš še kot mediaplayer je imo zelo fino da ti avtomatsko preklaplja na game mode, pa igre tud dvomim da bodo rock solid 60fps.

 

do trenutka: zdaj sem bil prepričan, da je vrr že na 2.0

 

wtf mi pol koristi moj tv s svojo mega vrr funkcijo, če pa nima hdmi 2.1?

 

wtf res

 

hvala za pokvarjen večer :D

Povezava do prispevka

Ma screen tearin na konzolah pri 30fps pizda jaz nisem vedu za to dokler nisem slisal za VRR da to odpravi..

 

Sicer imaste tam pd fomota nek video..

 

HDR in VRR ima v redu postelan samo CX

Pa q90t zdej ki so naredili update HGiG.. mah to je krneki pizda

 

Se ta lag pizda.. meni se zdi da sem celo generacijo igral na NE gaming mode, ker mi je bila boljsa slika in sploh nisem opazil nek hud lag.. 

 

Tako da....

 

2.1 hdmi.. pa bo uporaben sam pri kaksnih takih inde igrcah, kar je meni ql.. npr Ori za XB bo HDR 4k 120fps.. tak da to je to priti much.. za drugo lahlo komot pocaksa par let dokler bo kira dirkacina mogoce sopala na 120 fps.. al pa ko pridejo pro razlicice, ce pridejo cez 3 4 leta

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 minutami:

ja ne vem pol sem guglal in povsod piše da ja

 

pol sem prebral da tej samsungi sicer podpirajo večino 2.1 featursov samo niso uradno 2.1

 

ne vem več sploh kaj je res

 

a je stipe2 sploh tvoje pravo ime?

 

ALLM ti je to, da sam preklopi v game mode, ko prižgeš konzolo - to imaš in dela

VRR tudi imaš, samo zaenkrat še nimaš kje probat na konzoli (razen na XOneX) - to je to...

 

To se je dalo implementirat že na 2.0, samo redki proizvajalci so - Samsung je bil eden teh redkih, slava Samsungu

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...