Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Sovica reče pred 2 minutama:

ne, wireless je

reku bi da mam medium roke, nevem kriterijov velikosti

gumbi so lahko dostopni, sam so ločeni, vsi 4je, eni vidim da majo neko ploščico ki šteje za oba pritiska

sm pa špilu klavir kitaro harmonko če kej pomaga

 

mi je kr zakon, sam to z joystickom je nedopustno za tak keš

 

as ziher da ni revolution unlimited pol? :D

 

ker pro 3 je wired model, kolkr vidm. tisti k majo "ploščico" so pa starejše inačice ala verzija 1 in 2. pro 2 je na amazonu 55€ kar je precej dobra cena, če lahko živiš z wired kontrolerjem.

Povezava do prispevka

corsair je kupil scuf gaming, tko da... mogoče se lahko troštamo za prihodnost. ker drugače jih trenutno ne dobiš v EU. pritožb o kvaliteti pa tud jst vidm precej :D

 

pri naconu za velke pare pogrešam po višini nastavljiv/spremenljiv joystick. pa elite level integracijo, kjer lahko en knof narediš kot 'shift' button, in ratajo vsi drugi inputi potem čist nekaj drugega je tud bogovsko.

Povezava do prispevka

pomoje je čist res, scuff hypajo sam sponzoruše, čim greš brat reviewje običnega folka to ni to za ta denar

 

pri naconu sm dobil sicer neke nastavke da si štimam, sam mislim da vplivajo samo na deadzone ne na višino, 2je gobic na not pa ven izobčene pa neke uteži za kontroler (whatever, dobesedno dilerju sem jih dal ker gor pišejo grami)

 

to s shiftom se sliši kul feature

 

Povezava do prispevka

elite v2 je benchmark kakšen more kontroler bit, če že more stat 160€. popolnoma vse je nastavljivo, od softwera k ma vse kar ma nacon + shift opcijo. fizično ma nastavljiv travel triggerjev, joysticki so zamenljivi po obliki in višini pa še nastavljivi so po 'trdoti'. pa fakin baterije je za 40ur!

 

bi ga že imel, če bi bla PS intergracija boljša. tko pa nekaj berem da v2, k je all bluetooth zna povzročat težave z visokimi latencami.

 

also, da je folk zamenjal tudi po '3 v parih mescih' reporti niso baš redki.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

U, carska prevleka. Sleek črna z modernim natisom. Instant +20% potrebnost pri partnercah.

Sam kaj ko ti pol un babica vzorec na povštru rukne -40%.


Tenkju! :)
Saj bi ga še vžgal in spravil v "spalni" način, ampak pol bi se mi zihr ventilator frdirbau.
Zato sem ga raje izkljukal od kablovja, fajn spucal in postavil na PS posteljo.
Sicer jaz sem to prevleko kupil predvsem zaradi tega, ker me trenutno daje nostalgijo na OG PS :D
In pa škoda, ker še danes nisem dobil prevleko nazaj od šivilje, ker so ravno v tem času, ko sem oddal povštr, začeli veljati ti kurčevi ukrepi, ki so zaprli 3/4 trgovin v državi :ranting:

Povezava do prispevka

Sej je jeba.

Mi je baba naročila neko sesanje na dom (pač prodaja sesalca), pride model in začne z infro svetiti po tleh kao glej kolk pasjih dlak je po tleh.
Pol pa reče no pa gremo še v spalnico pogledat.
NEEEE! Dej bom kr kupu!

In zdaj imam doma vodni sesalec za 2000k+ evrov

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 9 minutami:

Tenkju! :)
Saj bi ga še vžgal in spravil v "spalni" način, ampak pol bi se mi zihr ventilator frdirbau.
Zato sem ga raje izkljukal od kablovja, fajn spucal in postavil na PS posteljo.
Sicer jaz sem to prevleko kupil predvsem zaradi tega, ker me trenutno daje nostalgijo na OG PS :D
In pa škoda, ker še danes nisem dobil prevleko nazaj od šivilje, ker so ravno v tem času, ko sem oddal povštr, začeli veljati ti kurčevi ukrepi, ki so zaprli 3/4 trgovin v državi :ranting:

Drugače se sploh nisem hecal glede PS posteljnine. Res zakon izpade. :D

Povezava do prispevka
AMF reče pred 5 minutami:

Sej je jeba.

Mi je baba naročila neko sesanje na dom (pač prodaja sesalca), pride model in začne z infro svetiti po tleh kao glej kolk pasjih dlak je po tleh.
Pol pa reče no pa gremo še v spalnico pogledat.
NEEEE! Dej bom kr kupu!

In zdaj imam doma vodni sesalec za 2000k+ evrov

A to maš tudi ti Priceless Invisible Pollock Painting? XD

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 30 minutami:

A kdo uporablja dualshock 4 na windowsih in morda ve kako v programu DS4 windows zmanjšati osvetlitev controlerja in s tem povečati dobo baterije. Meni nikakor ne uspe.

 

jaz sem jo komplet izklopil

 

pod profiles greš na lightbar in daš vse tri RGB sliderje na nulo

Povezava do prispevka

men ds4 programčič vsake tok časa diskonekta po daljši seansi in pol moram restartat komp drugače sploh več ne najde ds4. mogoče ga kej zajebava power plan pa da da bluetooth na saving al pa kej in pride do DCja

 

z logitechom 710 nism mel nikol problemov, je pa res da ga zadnje leto+ nisem več uporabljal, zelo trpežen kontroller, moram rečt. Battery life je bil tudi super.

 

pr naconu mi dela ok, v winsih "ps" tipka odpre windows gaming center, oziroma če je pržgan steam, big picture

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

jaz se z ds4w prek BTja več ne zajebavam, sicer mi ni nikoli prekinjalo, ampak ko sem izklopil program in pol naslednjič zalaufal, mi kontrolerja ni avtomatsko zaznalo, ampak sem moral vedno v BT settingse in zbrisat napravo in znova pairat in mi je šlo ful na kurac

 

zdaj samo kabl vtaknem in igram

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...