Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Folk prodaja PS4 Pro na bolhi za 300€ haha tok smo mi dal day1 zanje ffs. A to je tudi posledica vsesplosnega dviga cen zarad pomankanja robe al sam delusional bolha uporabniki?

 

Gledam tudi da v stirih letih Sony ni nobenega proce dropa imel, kjeri kljukastonosi mega židje res, bivsi uporabnik Mefisto more bit cist trd ob teh hiperkapitalisticnih praksah.

Povezava do prispevka

Daj raje za 220 oziroma poglej malo drugo ponudbo na bolhi. Če boš dal žal v štartu 180, ti bo folk ponujal 100 EUR zanj (ne glede na število kontrolerjev).

 

Pol so pa ponavadi celi užaljeni, ko odpišeš da ga za tak denar raje kar obdržis.

uredilo bitje 1309976
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 10 minutami:

Daj raje za 220 oziroma poglej malo drugo ponudbo na bolhi. Če boš dal žal v štartu 180, ti bo folk ponujal 100 EUR zanj (ne glede na število kontrolerjev).

 

Pol so pa ponavadi celi užaljeni, ko odpišeš da ga za tak denar raje kar obdržis.

 

Si slabo razumel, sem napisal, da ga prodajam kolegu, tako da mu nardim malo popusta. :P

Povezava do prispevka

Jst ga bom verjetno na kredo za solski uspeh senkal necakinjama, sestra sicer pravi naj jima ga prodam po skonto ceni, ker ju noce razvajat. Zato sem sel na bolho, da bi videl kok je najnizja cena, da bi potem polovicko tega rekel kot ceno.

 

V glavnem na bolhi sm dobil obcutek da se jih ne prodaja ful velik, tko da pomojem ce bi na bolhi prodajal bi ga za 220€ takoj prodal.

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 1 uro:

 

Si slabo razumel, sem napisal, da ga prodajam kolegu, tako da mu nardim malo popusta. :P

Dva pada je tudi za kolega 180-200 v redu cena. Ajde, jaz bi stisnil za 180 pa roka, svojo projko z dodatnim joypadom sem menda za 200 prodal randomežu z Bolhe, tako da za frenda bi tudi jaz malo odbil

 

Razen, če bi prodajal mn3čarju, pol pa gladko 350 € (z dodatnim padom 400)

Povezava do prispevka

PS4 Pro + ene dvajset iger sem hotel kar dati kolegu, samo tip me je prebral, da je to neka alfa samec poteza in ni hotel pristati na to, da bo pa on zdaj imel manj cm in mi je vrgu 200 eur. :D

 

Je pa res, da je to konzola brez turbine, ki jo je posedoval ke_kit. Definitivno vredno ful več kot 200 eur. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Skor 100% sem da so v goblinu lahk stestiral delovanje konzole z namestitvijo igre brez da bi jo dali na internet, medtem ko Xbox 1 zahteva tak ko Iphone avtentikacijo preko XLive da sploh v menije prideš. Žal nimam konzole da bi probal. Ket toti zgoraj so sam probal zalaufat že nameščene igre po odstranitvi baterije če sem prov razumel.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...