Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Drugač imaš sigurno še v kaki napravi ta kabl, monitor, fat PS3, receiver, PC, pač povsod so tej kabli. Probaj te.

 

Mislim, sony je znan po proprietary robi, verjetno še bolj kot apple, samo pri elektriki pa je samo en strandard, jebiga. Če ti ne dela je nekaj narobe s kabli, ali pa nekaj narobe delaš. 3-pinski kabel doda samo zemljo, kar dobesedno nič ne spremeni pri napravah, ki je nimajo. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ne samo res ne dela. Jaz sem dal notri unega od pceja na tri luknje, da probam za foro. Pa ne dela. Pa Volti gor so isti.. ne vem.. ne vem, ziher je neka fora al razlika pri kablih al neki, treba kaksnega elektricarja vprasat. 

mal trolaš a

jz mam te kable povsod glih zato da ko odklopm plejko, laptop, škatlo ne nosim kablov sabo

dela povsod vedno

 

je pa res da če bi bil sony, bi se totalno zmislu finte da nekak ne bi delal na xboxu

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Ej res. Dobro probal sem samo na hitro. Ko imam 3 buznega in stisnem powee mi sam veckrat zapored zapiska in nic. Pol se nisem vec neki jebal, ker mi blo skoda casa.

 

Zdaj sem zamenjal nazaj. Na zacetlu sploh ni hotlo zagnat pol sm malo drzal stiskal in zdaj dela normalno..

 

 

Tako da ne vem.. mogoce ko zamenjas kabel mores malo drzat al neka elektricna fora.

Povezava do prispevka

Ne ugasnjena je bila. Pol ko sem zamenjal nazaj pa ne vem kaj je blo. Pomoje je bila ugasnjena, sam ne vem kako je stemi pizdarijami.. vem da tv mores kakswn krat prav dar ven kabel in pocakat 10 sek da se sprosti neka napetost in napajalnik v PCju ima kdaj tudi kaksne fore ko ga veckrat resetiras..

 

Ma ne da se mi ukvarjat, to more mefi mal bolj poggoglat al vprasat kirga ki se spozna na te stvari.. pomoje al je kabel ql in mores samo nekk drkat po gumbu al pa je pri ratlicnih modelih kaksna razlika v napajalniku.. ne vem.. zdaj nimam cajta, bom zvecer malo pogooglal, ker me prav zanima

Povezava do prispevka

Ti si jo sigurno iztaknu iz štroma v standby mode (oranžna led luč pri BR pogonu) Večkrat prenašam konzolo med obema tvjema v hiši in nikol nisem imel težav z prižiganjem. Sam treba je pa dat konzolo popolnoma na off da se ne zaganja pol v safe mode kjer avtomatsko rebuilda database al neki.

Povezava do prispevka

Danes sem še enkrat probal oba kabla za ps4 - IN OBA DELUJETA!!!

 

Samo tri možne razlage so:

 

1) Magic

2) Aliens

3) PS4 Pro edina tehnična naprava na svetu, kjer pritisk gumba power ne prižge konzole, temveč moraš gumb držati dve do tri sekunde, šele potem se konzola vžge. Res vrhunec naprednega dizajna. Še dobro, da ga lahko vžgeš s controlerjem, ker sicer bi bil zame to deal breaker.

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 4 minutami:

Še dobro, da ga lahko vžgeš s controlerjem, ker sicer bi bil zame to deal breaker.

 

Če imaš dovolj baterije, ker je skoz prazna.

 

Ampak vseeno lol, da si probal 27 kablov in na koncu ugotovil, da bi gumb moral držati 3s. Sj da se ugasne, ga moraš držati mal manj, kot 2 dni.

 

Komaj čakam PS5

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 16 minutami:

Danes sem še enkrat probal oba kabla za ps4 - IN OBA DELUJETA!!!

 

Samo tri možne razlage so:

 

1) Magic

2) Aliens

3) PS4 Pro edina tehnična naprava na svetu, kjer pritisk gumba power ne prižge konzole, temveč moraš gumb držati dve do tri sekunde, šele potem se konzola vžge. Res vrhunec naprednega dizajna. Še dobro, da ga lahko vžgeš s controlerjem, ker sicer bi bil zame to deal breaker.

 

imaš pa vsaj viška kabel, če boš kdaj rabil... :D

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 2 urama:

temveč moraš gumb držati dve do tri sekunde, šele potem se konzola vžge. Res vrhunec naprednega dizajna.

 

 

Preventivno, da ga ne po nesreči ugasneš/prižgeš, ko recimo disk daješ noter ali ven, ali kakorkoli drugače.

Je pa ceneje to naredit, kot kakšen gumb, ki ga moraš fejst pritisnit in mora imet vzemt al ne vem kakšen mehanizem, da ne kar enostaven dotik spremeni položaja.

Se pa spomnim ja, da ko sem ga prvič prinesel domov, sem pritisnil in ni bilo nič, gledam čudno, probam še enkrat in spet nič. No, v tretje sem pa probal malo pridržati, preden sem šel nov kabel kupovat :D

Pa v igrah je tudi treba tipko (x običajno na ps4) držat sekundo dve tri, da se neakaj naredi (napolni krogec), da ne po nesreči kaj zajebeš.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...