Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Ah, to sem mislil tudi jaz, dokler nisem kupil ps+ v Trstu oz. Ps4 in prvi ps+ v testu pol drugega pri nas.. ne gre skupaj. Za druge drzave ne vem. Sam ne prime kod ko reedemas

 

Ampak okej. Kot receno v skrajni suli naredis acc za uno drzavo linkas acc s tem ki igras in ti velja ps+ tudi na drugem, to se ve.

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Ok fantje mialim, da sem nase problem za hudo sumenje.. tle sm se pogovarjal z enim italijanckom in mu je sumelo kot meni, s tem, da on je ze imel Nidec fan, tako da ocitno to ni problem.. pol je menjal se pasto, sam pomoje tut to ni glavni problem... glavni peoblem je radijator na spodnji strani, ki ga marsikdo pozabi odmontirat in spucat..

 

FB_IMG_1595448804057.jpg.7e68d95868c0379a018695f41bd29ebe.jpg

 

Ni cudno da ti ventilator vrti nam max ce imas tako zapacan radijator..

 

Pa odvisno je tut od zgraka kaksnwgai mas, ce si kadilec, ce je dosti prahu ipd.. koliko hitro se pol s5 zapaca

Povezava do prispevka

Eden glavnih razlogov glasnosti je pozicija same konzole. Konzola, ki jo imam vertikalno, na prostem je tiha oz. komaj slišna (test TLOU2), medtem ko konzola, ki je horizontalno v tv omarici, kjer ima blokado iz 3 strani pa je že v meniju igre (TLOU2) z decibeli primerljivo z letališčem. Obe konzoli sta iz prve pro različice. 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 5 minutami:

Eden glavnih razlogov glasnosti je pozicija same konzole. Konzola, ki jo imam vertikalno, na prostem je tiha oz. komaj slišna (test TLOU2), medtem ko konzola, ki je horizontalno v tv omarici, kjer ima blokado iz 3 strani pa je že v meniju igre (TLOU2) z decibeli primerljivo z letališčem. Obe konzoli sta iz prve pro različice. 

 

O hudirje, jaz sem pa že tuhtal, če bi si hotel tole kupiti ali ne, da bi konzola izgledala bolj frajersko na polici. Hard pass torej.

 

image.jpeg.4bd8a42f61cdea8a82268d20a59a0332.jpeg

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 3 urami:

Eden glavnih razlogov glasnosti je pozicija same konzole. Konzola, ki jo imam vertikalno, na prostem je tiha oz. komaj slišna (test TLOU2), medtem ko konzola, ki je horizontalno v tv omarici, kjer ima blokado iz 3 strani pa je že v meniju igre (TLOU2) z decibeli primerljivo z letališčem. Obe konzoli sta iz prve pro različice. 

 

 

A to maš dve konzole? Ker res močno dvomim da je razlika v glasnosti zarad postavitve ampak bodisi zarad različne količine prahu al pa česa drugega. Dejansko sva pa jaz in Bigboss oba kupila PS4 Pro day1 pa imam jaz Nidec vent on pa je imel delto ki je dejansko par decibelov glasnejši.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 27 minutami:

Glede na to da konzola vlece zrak iz stranic ne vem kako bi vertikalnost pomagala. Razn da je pol ne zatlacis v omaro, kar pa je itak neumno ne glede na orientacijo.

Po moje je tudi bolj problem v

Hattori reče pred 3 urami:

je horizontalno v tv omarici, kjer ima blokado iz 3 strani

, kakor pa v orientaciji.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ja, hor-ver najbrž ne igra posebne vloge, vendar pri moji postavitvi vertikalno konzola dobi večji pretok zraka in nima nobene blokade v bližini. Je pa treba tudi upoštevati, da sama sprememba lokacije ne bo pomagala, če ne boste konzole pred tem dali ustrezno očistiti in zamenjati tisto pasto. Ko sem prvič menjal pasto in konzolo postavil nazaj v dokaj zaprt prostor je po cca. tedno bilo spet isto tuljenje. Sedaj v drugo, pa je ob spremembi lokacije zadeva po menjavi paste že več kot mesec dni isto tiha. (obakrat sem to čiščenje opravil pri Goblinu)

 

@Gatsu ja, imam 2 konzoli (ena na tv, druga na monitor) 

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 1 uro:

Ja, hor-ver najbrž ne igra posebne vloge, vendar pri moji postavitvi vertikalno konzola dobi večji pretok zraka in nima nobene blokade v bližini. Je pa treba tudi upoštevati, da sama sprememba lokacije ne bo pomagala, če ne boste konzole pred tem dali ustrezno očistiti in zamenjati tisto pasto. Ko sem prvič menjal pasto in konzolo postavil nazaj v dokaj zaprt prostor je po cca. tedno bilo spet isto tuljenje. Sedaj v drugo, pa je ob spremembi lokacije zadeva po menjavi paste že več kot mesec dni isto tiha. (obakrat sem to čiščenje opravil pri Goblinu)

 

@Gatsu ja, imam 2 konzoli (ena na tv, druga na monitor) 

ja vse je pomebno ocitno je uni radijator nek slab in se lepi gor prah kot prasica.. oz.. cim ni idealno se takoj zmanjsa pretok zraka

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 44 minutami:

po drugi strani pa US naročnino dobesedno na tržnici talajo

 

mislim da je zadnje pol leta pod 30e

 

Jaz sem ga nabavil izključno zato, ker sem hotel preigrai tisti Call of Duty na ps4, ker imajo baje dober single player:D Me zanima če bo v celem letu še kaj zanimivega.

 

Verjetno bo to tudi edina stvar, ki jo bom lahko uporabljal na ps5

Povezava do prispevka

Če imam Playstation plus naročnino do maja 2021 in danes kupim in vpišem kodo za še eno leto naročnine, mi jo bo seveda podaljšalo do maja 2021, ali lahko klasično pričakujem Sony tiča v rit in se šteje eno leto od dneva vpisa?

 

Nevermind, že našel odgovor:

If you already have a subscription, and choose to purchase additional subscriptions, they will ‘stack’. This means that when your next payment is due, instead of taking payment, that subscription will end and the next subscription in your stack will begin. This will continue until there are no more stacked subscriptions, at which time the final one will continue until cancelled, subject to us being able to take successful payment each time payment is due.

 

Plus res dober deal:

https://www.cdkeys.com/playstation-network-psn/playstation-plus/1-year-playstation-plus-membership-ps3-ps4-ps-vita-digital-code?utm_source=daisycon&utm_medium=cpa&utm_campaign=www.hotukdeals.com&utm_content=daisycon

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...