Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

PS4 na žalost še vedno požene, kljub novi pasti ... oh well :) Po drugi strani sem pa spucal PS3 Slim in dal novo pasto, pa je tih kot miška zdej :D Potem se je pa sin pritožil, da je WiiU glasen... ok, začnem gledat video tutoriale, kako razstavit in spucat in zamenjat pasto... vidim, da sploh ne uporablja paste, ampak blazince. Pol pa le sam zaženem in sedim na kavču .... in čakam .... in čakam ....."sin, kva te mot tle, jest nč ne slišim". In gre čist do WiiUja z ušesom: "a ne slišiš"... "dej, nehi me zajebavat, čist v redu je". 

 

v glavnem ... PS4 je čisto lahko razstavit in spucat :D Pa pri meni je bilo nekako tako kot pri Pimpu, komaj kaj prahu, pasta obupna.

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 4 urami:

PS4 na žalost še vedno požene, kljub novi pasti ...

 

da nisi pozabu dat thermal padov nazaj gor. 

 

pri meni je bla tudpasta povsod naokol sam tm kjer bi mogla bit ni bla. Po novi pasti je bla konzola takoj cca 40% tisja in niti enkrat ni sla v jet mode. 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 8 minutami:

 

da nisi pozabu dat thermal padov nazaj gor. 

 

pri meni je bla tudpasta povsod naokol sam tm kjer bi mogla bit ni bla. Po novi pasti je bla konzola takoj cca 40% tisja in niti enkrat ni sla v jet mode. 

 

Nisem pozabil, sem pa sedaj nabavil nove, če bo pomagalo, da jih zamenjam. Sam cajt si moram spet vzet :D

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
spaceman reče pred 10 minutami:

po kolk se kej prodaja PS4 Prostata? Kupcov imam pa ne vem kako ceno postavit


Jaz bi rekel med 250 €  in res maksimalno 300 € (itak odvisno kako ohranjena/uporabljana je konzola). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 13 urami:

Na dan izida smo jo forumaši kupovali za 300 €, tako da iz te perspektive je hecna cena :D 

 

Ampak če ti uspe komu na Bolhi uturit za tak keš, pa kar 

 

Jaz drgač nameravam basic projko dat za 180 €, ko bom zdele kmal prodajal 

 

 

Še bolj hecno je dejstvo da sem komaj prodal skor nič rabljen X1X za 220€ ....

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...