Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

  • 2 tedna kasneje...

Je imel kdo od vas kdaj v vsem tem času enak priblisk kot moja boljša polovica in priklopil kontroler direktno na štrom (kocka razdelilec z USB priključkomv)? Bil je nov, zdaj se več ne fila oz. je takoj prazen. Vse jasno.

V bistvu me zanima ali se splača menjat baterijo (se sploh da??) ali je bolje kupiti novega? Baterije in podoben šmorn niso lih moj forte, tako da ne vem ali gre v takem primeru dejansko samo baterija, ali je v kontrolerju še kaka zadevca, ki jo skuri in ga s tem naredi neuporabnega... :nicjasno:

 

Verjetno bi si lahko nabavil 5m dolg kabl in ga imel skos priklopljenega :P

Povezava do prispevka

yo @ArtaX, a še hodiš kaj na HDN? :D

 

načeloma ni problem, če polniš na random polnilcu, dokler voltaža štima. Preveri kaj piše na tem razdelilcu, ker nekaj sigurno mora, valda ni 220V na USB

 

Drugač baterije ni težko menjat, nisem pa nikoli čekiral, koliko stanejo. Originalne itak niso v prodaji, random kitajska roba pa je tudi lahko vprašljive kvalitete. Škoda, da ti ni crknil pred par dnevi, v black friday akcijah so bili kontrolerji po 40€ :D

Povezava do prispevka

wejla @Slinch :D

 

Še sem tam, še. Čeprav vedno manj kupujem. V bistvu sam še FACom sledim pa res mogoče kaki "solo" steelbook zadevci :)

 

Gledam specifikacijo in gor piše "2 x USB; MAX 2.1A / DC 5V." (talele)  Sam, če je to OK, pol pa mam res zegn, da je šel rakom žvižgat ravno najnovejši in moj najljubši :( Bom poskusil še enkrat ga preko PS4 nafilat in spremljat. Nazadnje mi ga je čez noč spraznilo (brez igranja...). Mogoče je bil kak random problem. Dam zdej takoj filat pa bom jutri čez dan spremljal.

(sej na koncu bo pa žena rekla, da je celo dopoldne nažigala igre...)

uredilo bitje ArtaX
Povezava do prispevka

Redno filam kontroler na random polnilcih (one plus polnilec sicer noče filat, tudi Switcha ne, ker je onePlus garbage in ne jebejo standardov), valda je vse ok. USB 5V je USB 5V, tudi s powerbanka ga lahko filaš. Tanove USB-C lahko tudi z laptop polnilci ki imajo višjo max voltažo, ker USB-C standard določa da naprava pove kakšno napetost in tok rabi. Moj MBP polnilec, recimo, polni vse od telefona do Sony XM3k.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče Dne, 15. 11. 2020 at 19:37:

Mislim, ker model. Mi kurbe kapitalistične, se tu živciramo če bomo v četrtek dobili PS5, kot džankiji se tresemo, kdaj dobimo mial od dobavitelja,, ti pa u easy novembra 2020 greš kupit ps4 pro in se prepuščaš dobrim igram. Nobenga sekiranja in pritiska. Res, kapo dol !

 

 

Ej si me nasmejal 🙃

Jaz se vedno (pa ne škodoželjno) smejim, ko vsi paničarite a bo pršlo na dan izida, al bo dan kasnej...

Men je popolnoma vseeno. Naročil sem, pol pa pride ko pride, sploh ne bom razmišljal o tem.

To da sem v časovnem zaostanku je pa itak klasika. Plusi so da so vsi dodatki in patchi na voljo. Nek MPjaš pa nisem da bi blo važn. Čeprav tokrat me je Sony dobr nategnu z Driveclubom.

 

 

tomazek reče Dne, 15. 11. 2020 at 19:49:

Super... uživaj v igranju. Imaš cel kup odličnih urc igranja, da vse kar je bilo dobro preigraš.

 

Kaj si ti kak čarovnik, da imaš vse to na računalniški mizi? :D

 

Pripravi se, da ko boš kupil PS5, ki je ogromen, nabaviš še nekaj takega...

 

Screen-Shot-2014-10-14-at-11_50.53-AM.png.9ecf506952d4fe6a52c537549cc68034.png

Hvala ☺️

 

Hja, lahko rečem, da je miza 100% zasedena. Da bi me prjel priklopit PS2, X, ali katerga od Njev, da ne govorim o kakšne dodatnem monitorju za PC, bi rabil podaljšek mize o katerem itak že dolgo sanjam, pa se mi ne ljubi izrisat načrta za dile.

Bom slikal en dan pa te citiram tule.

 

Ko bom kupil PS5pro Slim 😎 upam da bom imel mal boljšo prostorsko situacijo. Mogoče celo da bo vseh ducat plus konzol gor.

Povezava do prispevka
Car reče pred 3 urami:

Zakaj je ta PS4 tako spešl, da stane 1.1K eur? Sicer je Pro ver., 2TB navadn hdd in je 500 miljon limited edition. In to je vredno rabljeno 1.1K eur? :rofl:

 

ps: Tud nov se prodaje za 899 eur

 

 

Ker je to omejena izdaja in jih je samo 5000 takih... zbirateljska roba ;)
 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...