Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Slinch reče Dne, 1. 1. 2021 at 13:24:

Sem danes dobil šele adapter in prvič sprobal slušalke. Kaj naj rečem, hvala ti lepa za priporočilo, zvok je vrhunski. Ma že iz telefona je ogromna razlika v primerjavi s priloženimi slušalkami, basi sekajo :)

 

Ok, ta adapter za 2€ je res shit in mi je že razpadu. In na telefonu mi zdej sploh ne dela media na zvočniku. Če me kdo kliče, zvok je, sicer pa je telefon nem, odkar sem slušalke not vtaknu. Tud skoz mi kaže kot da so slušalke not, čeprav jih ni. 

 

Kakšna rešitev?

uredilo bitje vertov
Povezava do prispevka

fak, kak adapter je to :D

 

drugač ko sem že precej sfukal telefon, mi je isto začel jebat, da sem izklopil slušalke in je še vedno mislil, da so vklopljene (temu primerno zvočnik ni delal)

 

samo to pač ker sem ga res že sfukal, tako brez predhodnih težav bi pričakoval kvečjemu če kak delček ostane notr ja - ampak saj to bi vcedel, mislim na adapterju bi pol nekaj manjkalo

Povezava do prispevka

haha fak, ja na tej fotki definitivno manjka tista bunkica na koncu

 

sploh ne vem, kako bi se lotil reševanja tega, pomoje ni tako easy ven dobit

 

drugač pa skoz roke mi je šlo že sigurno 20 takih adapterjev, pa še nisem česa podobnega doživel, res bad luck

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Tijuana reče Dne, 31. 1. 2021 at 15:40:

Jaz sem probal. Demo je sama žalost in mislim, da bo pomoje marsikoga odvrnalo od nakupa ko vidi ceno 60€.

 

Maa, meni je bila pa všečna grafika. Dosti boljša kot na Switchu, ki jo nisem probal sploh. Tako da bom raje kar PS4 verzijo naročil.

Povezava do prispevka

imam problem. in sicer ko imam igro na pavzi nekaj časa se mi konzola crkne in to ne mislim , da gre v rest mode. prov vsakič pregleduje storage in mi napiše da je bila konzola nepravilno zaustavljena. Ne vem al je kaj z napajalniku ker zgleda tako kot bi elektrike zmanjkalo, pa je ne. enkrat je bilo celo tak da se konzola sploh ni hotela prižgat in sem mogu iz štroma izklopit in nazaj prklopit potem je pa delala. mogoče je kaj z kablom kaj narobe?

uredilo bitje spaceman
Povezava do prispevka

Pr Valhali mi je najhitrej crknu ko sm meu na pavzi.Pri drugih niti ne. Bom poskusu očistit. Thx

 

edit: se pa tud konzola parkrat ni prižgala, ko sem vklopu kontroler

 

edit2: zdejle sm zagnal mal pa ventilator sploh ne dela kot je prej ko se je zagnal v jet engine mode. zdej se pa sploh nič kej ne čuje. pa dvomim pa je to dobra stvar kar naenkrat. ne vem

uredilo bitje spaceman
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Imam problem s PS4, mogoče crkuje BR pogon, a je ime kdo takšno izkušnjo: 

 

Torej - pri starših imam svoj stari PS4 slim. Zdele sem kle in bom ostal do nedelje, vzel sem si tudi Ghost of Tsushima, da ga končno obrnem (prej nisem igral kaj dosti, mogoče sem na ene 25 % igrice)

 

Čim sem dal disk v konjzolo, mi je začel normalno dljat 1.20 patch. Okej, se dlja, installa. Grem v igrico in mi javi, da mora najprej poupdejtat, da bom lahko igral in potem mi spet začne dljat isti 1.20 patch. Po tem, ko ga installa, začne neki jebat sukanje diska, zadeva se muči, kot da diska ne bi mogel prebrat, ampak si opomore in gre nazaj v igrico. Nakar me fukne ven in začne že tretjič dljat 1.20 patch. Si rečem OK gremo znova, pobrišem vse s konjzole (razen sejva) in najprej namestim igrico iz diska in potem še patch. Grem v igrico, deluje, malo šetnem okoli, vse kul, nobenega crasha. Nakar grem v meni in opazim, da mi je spet začelo še enkrat dljat 1.20 patch? Kot da system check ne bi zaznal, da je 1.20 patch že nameščen. Ostale stvari, ki so na hard drivu, zazna bp ... Imam pa občutek, da se BR pogon res hudo muči, samo ne vem, kaj bi bil BR pogon povezan iz dupliciranjem patchev ...

 

Torej, zanima me sledeče:

- a je imel kdo težavo, da ps4 system ne bi zaznal stuffa, ki je na njem in bi začel ponovno dljat že nameščene reči?

- a je kdo igral Ghost of Tsushima na basic PS4 (oz. slim) in ali je mogoče, da bi bil preprosto prešvoh za to igrico in bi bilo zato tako neoptimizirano s crashi? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...