Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

AMF reče pred 5 minutami:

 


Le tako se lahko pridružiš fantastični ekipi gamer elite tovarišem

Zveniš kot nekdo, ki je bil bullyjan ali ni imel frendov v osnovni šoli.

 

Sicer pa ne vem kako si dobil te vajbe od mojega posta. Pač na splošno sem govoru. Če neki zajebeš, je prav, da to priznaš, ne pa da vžgeš pussy online varianto skrivanja dokler se stvari ne poležejo.

 

 

Inb4 salty enovrstični odgovor ali pussy skivanje dokler ne bo kaka nova tema za free teženje folku.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Ne gre se za to, da je neka elita, gre se za to da se znas obnasat.

 

Lahko kurcas argumente, ma ne mores kurcat neko osebo.

 

Jaz, da ima smrdljivo gofljo ne bi rekel niti DaCapotu, ki mi lahko recem marsikaj.

 

Pac, ce nekoga malo bolj poznas se lahko zajebavas, ti si plesas, imas majhen kurac, imas velika anus.. ma da bos to govoril na ulici nekemu random folku, probaj.

 

Pac, argumente se lahko kurca, argumentirano. Pa tudi, ce je slabo aegumentirano. Ma na nek oseben nivo, lahko gres samo z nekom, ki ga poznas in se tam so meje.

 

To so pac osnove.

 

In ce vam to ni jasno in se na znas opracivit, ko si zajebal. Ce tw boli k in ti ni do tega in se vedno brezglavo rines naprej, pac bos imel probleme, tu gor, v lajfu, kjerkoli, tako pac delujejo stvari.

Povezava do prispevka

ALTER EGO ima že neki cajta (zadnje leto ali dve) mal peska v pizdi. Sicer ne vem točno zakaj (verjetno ker se je v konzolcu res ustvarila neka ekipica folka, ki si voha prdce - kao), ampak jaz v bistvu mal pogrešam njegove stare poste, ki niso bili 99% salt and grumpyness. :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 9 minutami:

Zveniš kot nekdo, ki je bil bullyjan ali ni imel frendov v osnovni šoli.

 

 


Boom... to sem jaz! Sreča, da takrat še nisem nosil očal.

 

KE RIT reče pred 6 minutami:

ALTER EGO ima že neki cajta (zadnje leto ali dve) mal peska v pizdi. Sicer ne vem točno zakaj (verjetno ker se je v konzolcu res ustvarila neka ekipica folka, ki si voha prdce - kao), ampak jaz v bistvu mal pogrešam njegove stare poste, ki niso bili 99% salt and grumpyness. :D

Star sem že... nimaš kej.

Starih objav, ki jih ni bilo

Povezava do prispevka
Zorro Zamoro reče pred 2 urama:

 

Bo treba malo funkcionalnega branja se naucit gospod Zamorro, ce je to sploh vase ime.

  

KE RIT reče pred 2 urama:

ALTER EGO ima že neki cajta (zadnje leto ali dve) mal peska v pizdi. Sicer ne vem točno zakaj (verjetno ker se je v konzolcu res ustvarila neka ekipica folka, ki si voha prdce - kao), ampak jaz v bistvu mal pogrešam njegove stare poste, ki niso bili 99% salt and grumpyness. :D

Hehe, men je tut zanimivo kako je iz cloveka ki mi je deloval precej miren (admittedly sem ga poznal samo bezno) ratal tak salty guy :D 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
MihaKihot reče pred 5 urami:

omg ww2 kjer ne moreš cutscenov preskakovat

 

fuck that shit

:ododava:

 

jz sm si zloadal ta špil

faking 100gb al neki

tm do landinga sm mel že peno na ustih, kr neka "zgodba" med vojaki kao, pričajo oni ful se poznajo pa to

pls ne no rad bi samo streljal

končno faking landing

dajo mi m1 garant

dbest

končno bom lah slišu seksi streljanje in nepozabni zvok klipa

BANG BANG BANG BANG BANG BANG BANG *CINK*

ni mi bil neki všeč zvok, premal zazvoni clip.

tle sm zapru špil in uninstallal

 

hvala ker ste brali moj blog

LP

Povezava do prispevka

Se opravičujem za trde besede izrečene v afektu

 

 

Ampak tole še vedno ne drži.

 

Arey reče pred 5 urami:

Vids, to je ta napaka, da si zadovoljen ker je itak zastonj. Pa ni, to placas in ce dobis neuporabno sranje je cisti nateg.

Je pa res da mislim da COD ne more bit slab value za veliko ljudi, tudi ce ga jaz niti downloadal ne bi. Gre le za eno najbolj uspesnih fransiz.

 

Sem rekel, da se (na pol) podarjenemu konju ne gleda v zobe (ne ni zastonj) in dobiš pač 24 špilov letno, med katerimi je kopica vrhunskih naslovov, vmes pa seveda pridejo tudi igre, ki jih ne maraš, ti ne sedejo, ali kar koli pač že je. Nekaj od teh sprobaš, da vidiš kako sploh so in morda tudi kasneje kupiš kakšno iz tega žanra, za katerega prej nisi mislil, da ti sede. Pač marketinška poteza, ni pa nateg.  Nateg je, da plačaš, potem pa dobiš nekaj "po sreči" in moraš potem še naprej kupovati (kot tiste skrinje v nekaterih igrah), tu pa točno veš kaj lahko pričakuješ v naslednjem letu.

 

Povezava do prispevka

tudi jaz nisem vedel, da je AMF alter ego

 

in tudi jaz pogrešam starega alter ego uporabnika, meni je bil kr car in sem rad čital mnenja

 

zdaj zadnji dve leti pa res postal neki zakisan, samo pomoje je to kakšno težje real life obdobje, ki se tako zrcali na forumskem udejstvovanju, men se tudi na forumu pozna, ko sem IRL siten :D 

Povezava do prispevka

  

Sovica reče pred 3 minutami:

ma mogl bi dat 4 špile minimum pa da si dva recimo izbereš

al pa posnemat xbox

 

najbl bedno pa k nov mesc, čist veselo klikneš ps+ pol pa tm nek waste of disk space krš

 

 

 

ti neb bil zadovoljen čeb ti dal 100 špilov tbh

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Sedaj v Days of Play bo letna naročnina na PS+ 42€. (42/24=1,75€) Ena igra torej stane v PS Plus 1,75€. Wow, res full drago za to kaj dobimo. Pa še brezveze, da nam v tej ceni dajo online igranje in neke brezvezne dodatne popuste na posamezne igre čez celo leto.

Zanekrat ima leto 12 mesecev, ne pa 24.

Povezava do prispevka

Včasih si na XB plačal za MP in chat, nič iger potem so se spomnili na PS, da bi tudi računali in so zraven dali še igračke in jaz na to še vedno gledam kot dodatni bonus poleg osnove, ki je mp. Sem pa že prej plačeval na PS naročnino na eno digitalno revijo Qore, se mi zdi, kjer si dobil kdaj kak špil zraven... Samo zaradi iger pa ne bi nikoli plačal za PS Plus. 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 5 minutami:

 

laughs in PC

Točno to. Also zadnje cajte spet malo več nažigam PC in moram rečt, da sem presenečen, kako prijetna je ta platforma leta 2020. Joypad in vse synca v sekundi, preko steam linka lahko streamaš vsebine na TV, tablico, pač whatever. Lepo nažigam Slay the Spire na tablici in imam pravzaprav Switcha z 2020 grafiko in večjim ekranom :D. Also neko iskanje optimalnih nastavitev je res passe. Ajde če se ti da ukvarjat, pol se drkaš, sam v večini situacij bodo privzete nastavitve kr top 

 

Skratka PC kr legendica. Še dodatno mi je utrdilo prepričanje, da je: dober PC + switch + PS4 way to go :D 

uredilo bitje ĆAMIR
Povezava do prispevka

Men gre pa na živce, da so na ps+ dobre igre lol :)

 

Neki blockbusterji in tezkokategorne ekskluzive so mi brezveze.

 

Teh itak ne čakam 2 leti, ampak jih itak že prej preigram. Pa tudi preden pridejo na psn so ze 8x prej res v cheap akciji.

 

Jest bi kako cheap igro ala Crash Team racing, katere nikoli ne bi kupil. Ampak če bi bila na psn+ bi to pomenilo, da jo ima cel forum in še taka eazy to learn je in primerna za vse, tako da bi si potem v igri jebali mamico ne pa na forumu.

 

 

Al pa kak Bomberman or smth, to potem veš da jo imamo vsi in bi lahko igrali kak MP.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Bo treba malo funkcionalnega branja se naucit gospod Zamorro, ce je to sploh vase ime.

  

Hehe, men je tut zanimivo kako je iz cloveka ki mi je deloval precej miren (admittedly sem ga poznal samo bezno) ratal tak salty guy :D 

Do tebe?

Ker si mi v debati PlayGame napisal debil, ko je Miha "napihoval" z inšpekcijo in potem poniknil, ko je na mojo stran stopil Ljud.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 13 minutami:

Men gre pa na živce, da so na ps+ dobre igre lol :)

 

Neki blockbusterji in tezkokategorne ekskluzive so mi brezveze.

 

Teh itak ne čakam 2 leti, ampak jih itak že prej preigram. Pa tudi preden pridejo na psn so ze 8x prej res v cheap akciji.

 

Točno tole. PS+ igrice naj bojo kul nišni stuff, ki ga ne bi nabavljal, bi pa sprobal.

 

Sicer evo, nazadnje sem zloudal detroit, ki ga imam sicer že leto ali dve na polici, ampak se mi ni dalo it odpirat škatlje.

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 45 minutami:

Skratka PC kr legendica. Še dodatno mi je utrdilo prepričanje, da je: dober PC + switch + PS4 way to go :D 

 

Ja ta kombo se stalno omenja. Amapk kaj v resnici ima switch takega, da ne bi zmogel biti brez te konzole, če predpostavimo, da je Zelda na wiiu. Jaz razen Mario ne vidim enega samega špila, ki bi mi bil vreden nakupa konzole.

 

Moja teza je, da je xbox one x boljši nakup od switch. Cenejši je, ima xbox 360 support in multi špili so nekateri res brutalno lepo in boljši kot na ps4 pro ali bog ne daj celo switchu. Switch ima eno samo fucking eksluzivno igrico (novi Mario), tule pa se ga stalno omenja kot mush have konzolo. Ajde morda me novi Mario remasterji prepričajo, ampak zaenkrat sory switch nima ničesar. 

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...