Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 2 urama:

Ne vem kateri zdrži 30 ur, ker drugega nimam. Imel sem pred leti par tednov od Xbox 360, ki sem ga imel na izpososojo in me je extremno nerviralo menjavanje baterij. To kar imam je za mene pač dovolj in sem le pritrdil Slinchu, ki je tudi povedal, da je zadovoljen. DS4 pa sem imel 4 kose in noben ni zdržal manj kot 10 ur, kar mi je osebno fantastično in čist dovolj. Verjamem pa, da se najde kdo, ki mu je želja da nebi rabil filat teden dni. Meni ni problem dat na polnilec za telefon vsak večer, če treba.

Xbox 360 kontrollerju google pravi da zdrzijo bsterije 50+ ur, kar mi deluje sicer malo natolcevanje ampak definitivno zdrzijo dolgo.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 1 minuto:

Kdo kaj uporablja kakšen ps2 emulator in da dela cool? Sem gledal malo old school frpje in me je Shadow Hearts kar nahajpal. Špil je drag ko svinja, ps2 pa tudi ne vem če bi priklapljal zaradi ene igrice, ki mogoče potem še ne bi več delovala.

Nikoli probal, ampak sem ravno kak dan nazaj na Partis opazil na novo dodan PS2 emulator s celim kupom iger (30Gb).

Povezava do prispevka

Poleg PCSX2 and Play! ne vem ce obstaja se kateri drugi PS2 emulator ampak je se od teh dveh PCSX2 edini uporaben. S tem da so tudi pri tem rezultati bolj tako tako. Ene igre out of the box delajo brez problema z drugimi se pa moras kar jebati z nastavitvami in hacki, da kvecjemu omilis graficne glitche.

Povezava do prispevka

Feget slinch reporting in,  probal sem PCSX2, zelo easy setup, ko dela, dela super, je pa pač od igre odvisno. Celo tako, da dve različni regiji iste igre delata ena bp, druga s tono zatikanja. Sem pa probal mogoče 10 špilov vse skupaj, edino eno (Burnout 3) pa igral dlje kot nekaj minut. Tako da za probat sigurno je, ker imaš zlo hitro naštimano, ampak je loterija, če bo igrica uporabna.

Povezava do prispevka
Mefisto reče Dne, 25. 6. 2020 at 14:16:

Nice report feget Slinch:) thanks

 

Oba Shadow Hearts spila naj bi bila playable na emulatorju. 

 

Me zanima kako sta se postarala, za tiste case naj bi bila top frpja, cudno da sta bila povsem spregledana?

 

Igral oba dela. Odlična JRPG-ja za svoje cajte. Ful cool karakterji, zabaven combat (kombinacija klasičnega poteznega JRPG-ja in QTE pritiskov knofov), kul zgodba. Predvsem enka je bila meni ful huda tudi zaradi tega, ker se je lotevala precej hardcore tematik (samomor, mentalne težave, smrt otroka itd) in to na zelo dark način. Tko uno ko sam gledaš wtf resno, to ste dali v faking japanese RPG :D Pa oba dela sta OGROMNA.

 

Je bila pa enka že takrat precej outdated, tako da zna biti v 2020 skoraj tako grda kot tvoj kurac.

Povezava do prispevka

Glede nba2k20 je po moje potrebno vzeti v zakup, da je pač popularna igra in pogledati malo širše: ogromno otrok ima PS4, nimajo pa možnosti online kupovanja (foter/mati pač ne dovoli iz kakršnegakoli že principa, oz. vsaj ne pogosto). Torej je to za velik del cilljne publike dobesedno mana iz nebes in posledično "praise the Sony".  ;) . 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...