Skoči na vsebino

P: The Witcher 3 Switch


CheapShit

Priporočeni prispevki

Jaz na tvojem mestu ne bil kar tako nižal cene. Glede na to da izdelka ni na zalogi ( konzolko)  in zgleda da tudi dobavljiv ni. In povsem neprimerno in nepotrebno vmešavanje v oglas s strani Tijuana. (lahko bi vsaj preveril prej ).

 

image.png.6a9266c92654e9e6618a6a2343afcc2d.png

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka
Ethan reče Dne, 15. 3. 2021 at 13:43:

Jaz na tvojem mestu ne bil kar tako nižal cene. Glede na to da izdelka ni na zalogi ( konzolko)  in zgleda da tudi dobavljiv ni. In povsem neprimerno in nepotrebno vmešavanje v oglas s strani Tijuana. (lahko bi vsaj preveril prej ).

Kaj pa lahko jaz več preverim? Morem napisat Konzolkotu naslednič naj mi sporoča, če pride do razprodaje špila? (Sem pa zate našu, če misliš, da sem lagal še eno podobno ceno 32,82. 1 izdelek še na volju na Balix.si)

 

Jaz ko sem oddal komentar je bil špil na voljo za 32 € na konzolkotu in se mi je cena zdela nefer kar je Cheapshit razumel. V tem času pa je špil pri konzolkotu očitno bil razprodan kar pa pomeni, da nov v Sloveniji po najnižji ceni ni več 32 € in se pa situacija spet spremeni. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...