Skoči na vsebino

Murgeljska propaganda VS. Orbanove Nore


ChAiN

Priporočeni prispevki

andrejus reče pred 20 minutami:

Ne vem večino časa so levi na oblasti,

tako da ne morete to povezat z mano.

Ciljal sem na to, da se ne more nič spremeniti na desnici, če tudi pametni podpirate Janšo. Meni je v interesu, da je kakšna kvalitetna desna stranka, samo skozi normalen diskurz lahko spravimo stvari naprej. Z Janšo je jasno, da se to ne more zgoditi. 

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 25 minutami:

Ne,

jaz sem jezen ker novinarji manipulirajo preveč, pravzaprav kar lažejo.

 

In edina rešitev je, da tudi mi začnemo lagati. In to še bolj kot obstoječa stran.

 

To je tako kot tista: levičarji pobijajo folk. Če hočemo zmagat, moramo pobit več folka od njih.

Povezava do prispevka
maksi reče pred 31 minutami:

in te motijo samo tedaj, ko to počnejo na levi

 

Sovir reče pred 7 minutami:

In edina rešitev je, da tudi mi začnemo lagati. In to še bolj kot obstoječa stran.

 

To je tako kot tista: levičarji pobijajo folk. Če hočemo zmagat, moramo pobit več folka od njih.

 

Žal je tako ja. Tisti ki je jači tisti bo zmagal. Že 7.000 let je tako.

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 20 urami:

Če bi bil jaz urednik Nove24, bi še bolj ekstremne stvari objavljal in se potem smejal ob analizah raznih državljanov ter Angelovih traktatih.

 

dajmo si za hec malo osvežit spomin.

 

 

andrejus reče pred 11 urami:

Kljub vsemu je nekomu nova24 trn v peti.

 

valjda so vsakemu normalnemu človeku trn v peti, če nam je pa nerodno ob poslušanju in branju teh njihovih bruk.

 

saj če na cesti srečaš invalida mu tudi ponudiš pomoč...

uredilo bitje hawa meyta
  • Račka +1 5
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
andrejus reče pred 1 uro:

 

 

Žal je tako ja. Tisti ki je jači tisti bo zmagal. Že 7.000 let je tako.

Sam če tako gledaš na svet, zakaj pol jamraš, če je "tvoja" stran spušila, ker so bili šibke pusike? Better effort next time al neki

uredilo bitje Sovir
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

po mnenju naci Slovencev si Srb že če se sicer pišeš Pokljukar - Medved, je pa tvoj bratranec za božič '96 dal 10 SIT napitnine Željkotu ki je pekel pleskavice na štantu na tromostovju

 

po mnjenju naci Srbov si Srb že če se sicer pišeš Pokljukar - Medved, je pa tvoj bratranec za božič '96 dal 10 SIT napitnine Željkotu ki je pekel pleskavice na štantu na tromostovju

 

tako evo, lahko pričakujemo mirno debato, polno prikimavanja in strinjanja

  • Račka +1 7
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

misliš N1?

 

srbski lastniki (Šolak, sicer tudi lastnik Telemacha, preko podjetja Adria News v Luksemburgu), njihov 24h news program se vrti že v Srbiji, na Hrvaškem in mislm da tud v Bosni.

 

so si pa pridobili kar nekaj zvenečeimenskega kadra; Katja Šeruga, Suzana Lovec,...

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
  • 4 mesece kasneje...
mumbo360 reče pred 4 minutami:

Kako bi bil to dober film. Lahko bi kar uporabli une posnetke ko so našga Janšata pospremnli v zapor.. potem spozna Roka, profi davčnega utajevalca in skupaj snujeta biznise. V bistvu bo lahko vse po resničnih dogodkih posneto..

 

 


ja sej to ti provin

Povezava do prispevka

Sindrom pogrešanih belih žensk

 

Kaja Sajovic prekopira napiše članek o sindromu pogrešanih belih žensk. Človek za zabavo klikne tag Gabby Petito pod novico, odpre se 5 člankov (vključno z linkanim). Dva od petih je prekopirala napisala prav Kaja Sajovic, enega po inicialkah predvidevam njen ideološki dvojček nasprotnega spola Vasev, enega pa neka tretja oseba. 

 

Torej, o problemu "sindroma pogrešanih belih" žensk v slovenskem medijskem prostoru piše oseba, ki je v tem istem prostoru ta "sindrom" ustvarila. Legit :D

 

Spominja na kake politične ukrepe: ustvari problem, da boš ustvaril komisijo (in vse naprej, kjer bo mogoč zaslužek), ki bo problem reševala :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...