Skoči na vsebino

#ReleaseTheSnyderCut - Justice League


fric

Priporočeni prispevki

Meni ni blo vse skupaj nič posebnega

mogoce malo boljse od prve verzije ampak po nepotrebnem dramaticno in razvleceno

 

Precej slabse od infinity wara, tudi zlobnezi delujejo nekam švoh, predvsem steppenwolf, ko umre mi ga je blo kr malo žal

 

heroji pa izpadejo precej brezvezno, ne dopadejo se mi niti aquaman niti flash niti cyborg niti ww. Edina dva pogojno užitna sta mi batman in superman

 

In pa tista bitka lotr vibes lol, kr nekaj. Tudi darkseid tam izpade nekam prešvoh

 

koncna ocena : meh

 

BvS mi je do zdaj vrhunec tega tega vesolja, doomsday je izpadel vreden nasprotnik, poleg tega tam ni blo teh brezveznih likov omenjenih zgoraj (razen wonder woman), ki pa je mela bolj stransko vlogo. 
 

Verjetno sem se navelical teh superherojskih stvari, sem prestar al nekaj. Ampak marvel ma generalno gledano boljse like oz. boljse delujejo skupaj na platnu. Tudi Thanos kot skoraj nepremagljiva sila je bil v tem zanru nekaj novega in osvežujočega

 

tega pri justice league ni, se najboljsi ustreznik je bil bane v nolanovi trilogiji ampak tisto je seveda cisto drugo vesolje. 
 

Tako bom reku, pri dc-ju batman works, superman works, tale freak show pa ne, zal. 

Povezava do prispevka

Zaenkrat: 

Prvi dve uri: noro dobr, boljša predstavitev likov, počasnejši tempo ampak služi nadaljnemu dogajanju 

Naslednja ura: precej v kurcu, tempo mi nima več tok smisla, superman je še vedno cringe, preprosto mi superman na platnu redkokdaj izpade dobro, the flash še vedno preveč ne smešen comic relief charachter 

Zadnja ura: nisem še :D

 

Skratka, prvi dve uri si sigurno zaslužita imdb oceno, naprej pa not so much. Morda konec zopet popravi zadevo. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
magični kralj reče pred 6 urami:

meni je pa lih supermana skos muka gledat in mam dost rajs flash/aquaman

cyborga poznam samo iz teen titans in mi je tam carski

 

wonderwoman je pa itak superman lite

 

Saj to ne vem da nihče ne omeni.

Cyborg in Flash sta čist drugače v tej verziji predstavljana. Veliko več je njima namenjeno, brez nekih bedarij zraven. Cyborg je praktično glavni lik. V osnovni verziji glih toliko da je bil malo zraven.

Povezava do prispevka

Jaz zdajle gledam in se kar mucno prebijam skozi prvi dve uri filma, ki ju gledam ze vsaj 3 ure. :D

 

CGI je, roko na srce, res slab. Pa ne mislim niti na kakšne scene bitk, ampak ne vem, tam ko se Bruce Wayne in Flash usedeta v reklamo za Mercedes in ko avto spelje, fak no, prav špili iz 2010 imajo boljšo animacijo od tega.

 

Tempo je počasen, treba je predstavit vse like, a kaj, ko (meni) ti liki niso sila zanimivi. Plus dodaj še slow motion na slow motion in kmalu prideš na 4 ure filma, ja.

 

Also zakaj vse Amazonke v filmu zgledajo kot nek Victoria's Secret srnice, no? 

Povezava do prispevka

Par stvari sem pogledal večkrat in moram vzet nazaj tisto, kar sem napisal prej. Darkseid mi je izredno dober in badass lik, superman pa mi gre na živce. Najbolj si želim nekaj v sklopu inj 2, kjer bi jih darkseid najprej razmetal ko mlade mačke podobno kot thanos v infinity waru :)

 

Potem pa seveda zaključek v tretjem filmu, trilogija bi bla res dream come true

 

Sem pa začel zdaj razmišljat, da bi še enkrat pogledal BvS, katera verzija je zdaj dobra baje jih je več?

Povezava do prispevka

Nism gledu originala. Sm ene 3 ure notr. Ce bo tole na cinemasins bo yt posnetek daljsi od dejanskega filma.

 

 

Navedek

 Wayne in Flash usedeta v reklamo za Mercedes

Film je poln product placementov, kr smesno na trenutke :D

 

Navedek

Also zakaj vse Amazonke v filmu zgledajo kot nek Victoria's Secret srnice, no? 

Ker raje gledam Victorias Secret srnice kot karkoli bi ze bla alternativa.

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...