Skoči na vsebino

#ReleaseTheSnyderCut - Justice League


fric

Priporočeni prispevki

Sanitarni-Inšpektor! reče pred 6 urami:

Kako se pride do hbo go, je treba met v programski shemi, se lahko hitro naknadno subsrajbas? Zlo me zanima filem...

Vcasih je bilo promocijsko obdobje. 
Jaz imam samo HBO GO narocnino, preveri ce res rabis tudi dejanske programe, ali ti je samo servis dovolj. 
Takih hkratnih kino+HBO hkratnih premier bo se.  Malo pogooglaj. 

Povezava do prispevka

Meni je bil film precej boljši kot obični Justice, nekako je vse bolj povezano in smiselno Je pa seveda res dolg film, ampak ker vemo kaj vse se je v ozadju dogajalo da je sploh tole lahko ugledalo luč sveta ne bom kaj preveč kompliciral. Drugače glede CGI-ja se strinjam. Pri DC filmih, sploh pri obeh Justice League filmih mi deluje tako poceni in nerealistično. Sploh ko pol primerjam z Marvel filmi kjer nimam tega plastičnega filinga v ustih praktično pri vsaki cgi sceni. :) 

Povezava do prispevka
AMF reče pred 6 urami:

Meni tole ni bilo nič  boljše od Justice league

Sploh CGI me je ubijal že v vanili. Štiri leta kasneje je zadeva še slabša.

Še vedno boljš kot Hobit CGI.:D

Se pa pozna, da veliko CGI v tem ni bilo dokončanega in so skup sestavili ter izdali.

Povezava do prispevka

Tako čez palec na hitro, kot bi igral Super Mario World in se pritoževal nad nerealistično grafiko ob tem pa pozabil na vzdušje in igralnost... Pritoževanje nad CGijem v filmih je zame poceni izgovor za gojenje negativnosti in splošnega kurcanja filmov, ki ti pač niso pri srcu ali pa se ne moreš vživeti v vzdušje. Sam sem očitno eden izmed redkih fanov DCja, ki pa jim pač Marvel ne sede sploh... Vsakemu svoje pač. Jaz sem svojo trilogijo z Snyderjevimi Man of Steel, BvS Ultimate Edition in ZS Justice League doživel, se vživel in v njih neizmerno užival.

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 20 minutami:

Tako čez palec na hitro, kot bi igral Super Mario World in se pritoževal nad nerealistično grafiko ob tem pa pozabil na vzdušje in igralnost... Pritoževanje nad CGijem v filmih je zame poceni izgovor za gojenje negativnosti in splošnega kurcanja filmov, ki ti pač niso pri srcu ali pa se ne moreš vživeti v vzdušje. 

 

Ja in ne. CGI v hobbitu je men tak umeten plastičen crap da sem imel ogromne težave da sem sploh padel not v film, sploh po pričakovanjih glede na LOTR, kjer je bil mix CGIja in fizičnih propsev narejen izjemno.

 

Tako da slab CGI je sigurno ena od postavk, ki ti lahko zjebe izkušnjo. 

 

 

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 26 minutami:

Tako čez palec na hitro, kot bi igral Super Mario World in se pritoževal nad nerealistično grafiko ob tem pa pozabil na vzdušje in igralnost... Pritoževanje nad CGijem v filmih je zame poceni izgovor za gojenje negativnosti in splošnega kurcanja filmov, ki ti pač niso pri srcu ali pa se ne moreš vživeti v vzdušje. Sam sem očitno eden izmed redkih fanov DCja, ki pa jim pač Marvel ne sede sploh... Vsakemu svoje pač. Jaz sem svojo trilogijo z Snyderjevimi Man of Steel, BvS Ultimate Edition in ZS Justice League doživel, se vživel in v njih neizmerno užival.

Tako čez palec res obupna primerjava :D. CGI je lahko narejen dobro, lahko je narejen slabo. Če prvo, CGI upravičeno pohvališ, če drugo, upravičeno skurcaš

Povezava do prispevka

Sam sem pogledal 'že videno' in sem bržda na tak način zadevo tudi dojemal. Projekt vzamem kot popravni izpit, torej nekaj, kar so prej zajebali, zdaj so pa določene reči izpeljali bolje. Izdelek zatorej je 'boljši', ampak ni pa ne nov, ne blazno boljši, predvsem pa ne more izbrisati začetnega slabega okusa. Vseeno me zanima, ali bo DC oziroma WB peljal to nit dalje, ali ostaja Snyder Cut le pokrpana slepa ulica in ne bo nikdaj videli darkseidovskega nadaljevanja.

 

Kar me je fabulativno (vnovič) zmotilo, je smrt Supermana. V literaturi (The Death of Superman) namreč ni čisto čisto umrl, vsaj ne po zemeljsko, marveč se je le 'iztrošil'. Regeneracijska komora ga je nato napolnila z energijo, ergo zbudila. V filmu pa je bilo pokazano, da so ga dobesedno resurektali, torej potegnili nazaj iz nebes z vsemogočno kocko in malo kriptonske župice. Počemu ni Bruce ruknil v to 'Lazarjevo špiljo' še okostij svojih staršev? In glede na to, da kocke ostajajo na Zemlji, bi s to 'milijardo let staro tehnologijo' lahko potemtakem zajebavali Matildo do kraja dni.

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 3 minutami:

3h23? Moj je dolg 4h02?

 

Mislim, da kock niso uničili. Če se ne motim, je celo Zack nekoč dejal, da so v 'unjustični' prihodnosti s kocko Flasha poslali v preteklost, da posvari Batmana.

 

Ciljal sem na minuto, kjer omenijo, da so kocke uničene.

Povezava do prispevka

ja ok je boljse od originala sam to tud ni nek dosezek :D

 

Spoiler

kdo je bil vse v injustice batsman sanjah? batman, mera, joker, deathstroke? pa flash v oklepu? 

kaj je ta flash oklep?

 

also leto joker mi je bil tu cist carski

 

random martian teaser je random

a se sploh bo ker dceu film al je dceu flop po ww84

 

 

edit: aja faking ww je gladko razlepila teroriste po stenah NOT VERY HEROIC LMAO

 

 

 

uredilo bitje magični kralj
Povezava do prispevka

"Razlepila" je samo enega (šefa), ker je RES že najedal... (tu mi je zopet prišla na misel glupa fora, da bognedaj, da bi kdaj JAZ SAM dobil superpowers; folk okoli mene bi pošteno naj****... Hm, verjetno zato naganjam vse pajke iz hiše in se izogibam kakršnimkoli nevihtam in strelam...)

 

Martian je notri zato, ker je Snyder naredil točno to, kar je hotel 3 leta nazaj; tedaj so bili še plani za celotno trilogijo, sigurno tudi zanj kaj več...

 

Injustice sanje misliš Knightmare; tako je. WW in Povodni mož naj bi v JL2 umrla, novi Justice League bi potem obsegal Batmana, Flasha, Cyborga, Mero, Jokerja in Deathstroka. Da Lojzka umre je seveda kriv Luthor; Darkseidu razkrije, da je prav ona Supsova šibka točka. Superman fehta Batmana, da jo varuje, medtem ko gre reševat krizo, a Netopirju spodleti. Darkseid jo ubije in Sups podleže njemu in njegovi Anti-life formuli, posledično se mu seveda hebe za vse in zganja teror po svetu. V dvojki bi tako po planu umrla WW in Aquaman, trojka pa bi se v celoti naj dogajala v Knightmare okolju. Na koncu bi se nekako Batman žrtvoval, da mesena motivacija za tipa s Kriptona ostane živa, on sam pa bi dokončno poginil.

 

Zame so opisano (verjetno) filmsko neuresničene mokre sanje...

Povezava do prispevka
SL4FKO reče pred 6 minutami:

"Razlepila" je samo enega (šefa), ker je RES že najedal... (tu mi je zopet prišla na misel glupa fora, da bognedaj, da bi kdaj JAZ SAM dobil superpowers; folk okoli mene bi pošteno naj****... Hm, verjetno zato naganjam vse pajke iz hiše in se izogibam kakršnimkoli nevihtam in strelam...)

 

 

pa random papka ki ga je vrgla v zid da se je razmazal homelander style

Povezava do prispevka
LordFebo reče Dne, 19. 3. 2021 at 16:39:

Sam sem pogledal 'že videno' in sem bržda na tak način zadevo tudi dojemal. Projekt vzamem kot popravni izpit, torej nekaj, kar so prej zajebali, zdaj so pa določene reči izpeljali bolje. Izdelek zatorej je 'boljši', ampak ni pa ne nov, ne blazno boljši, predvsem pa ne more izbrisati začetnega slabega okusa. Vseeno me zanima, ali bo DC oziroma WB peljal to nit dalje, ali ostaja Snyder Cut le pokrpana slepa ulica in ne bo nikdaj videli darkseidovskega nadaljevanja.

 

Kar me je fabulativno (vnovič) zmotilo, je smrt Supermana. V literaturi (The Death of Superman) namreč ni čisto čisto umrl, vsaj ne po zemeljsko, marveč se je le 'iztrošil'. Regeneracijska komora ga je nato napolnila z energijo, ergo zbudila. V filmu pa je bilo pokazano, da so ga dobesedno resurektali, torej potegnili nazaj iz nebes z vsemogočno kocko in malo kriptonske župice. Počemu ni Bruce ruknil v to 'Lazarjevo špiljo' še okostij svojih staršev? In glede na to, da kocke ostajajo na Zemlji, bi s to 'milijardo let staro tehnologijo' lahko potemtakem zajebavali Matildo do kraja dni.

 

Za slab okus je kriv Whedon. Meni ga je "nov" film totalno izbrisal, saj sem Whedonov Cut pogledal tri leta nazaj samo enkrat. In ga potem tudi izbruhal... In pozabil...

 

 

Superman po pogovoru kompanije v filmu ne razpada kot mi, zato je oživitev bila mogoča. Od staršev Wayna so verjetno ostali samo še črvji drekci, tako da bi se po moje tudi kocke čohale nekje in študirale kaj narediti...

uredilo bitje SL4FKO
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...