Skoči na vsebino

K: Gameboy Micro


Priporočeni prispevki

  • 1 leto kasneje...
Bessie reče pred 38 minutami:

A ni mikro v bistvu GB DS brez zgornjega ekrana in lahko poganja samo GB Advanece igre!? <_<
BTW imam  enega spešl DS + R4 kartica, vse s škatlo, cena... bi se dalo zmenit kaj :sorcerer:

41C6c0xIB8L.jpg

 

 

Micro je GBA v micro izvedbi. V bistvu iz igralnega vidika zelo neuporabna reč, ker rabiš skoraj lupo, da kaj vidiš.

 

All_About_The_Gameboy_Micro.jpg

 

Je pa zadevo zelo težko dobiti. Še zdaj se spomnim, ko so v Italiji v Toys trgovinah prodajali 20th Anniversary Edition novega po fakin 25 EUR. Zdaj so taki zapakirani 500€ in več.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Ja sej vem, to pol za zbirko kupuješ :D, pač funkcionalno je GB Advance SP berz podpore za stare GB igre, kar je skoraj v bistvu DS brez zgornjega ekrana :D
Se  mi zdi, da jih en celo predeluje... v Game boy Makro :sorcerer:

Navedek

Electronics enthusiast creates Game Boy Macro, the half-brother to Nintendo's Game Boy Micro
e770e96c3266c8f44a957ad80766ad88.jpg


Ebay, kupiš pokvarjenega in ga probaš popravit oz. za zbirko je lahko tudi pokvarjen :fun:

Povezava do prispevka

Ne ne, mora delat, če ne nič. Mi je všeč vsake toliko te zadeve tudi malo pognat. Pa seveda škatlo bi tudi imel zraven.

 

Meni je še vedno GBA SP en najboljših handheld sistemov ever in svojega občasno tudi uporabljam (kakšen mesec nazaj sem preigral Metroid Zero Mission, jača zabava kot marsikatera nova igra majkemi).

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...