Skoči na vsebino

Formula 1 S2020E2


OBELIX

Priporočeni prispevki

Navedek

Hamilton je v intervjuju pred začetkom sezone povedal, po čem bi si najbolj želel, da si ga ljudje zapomnijo…

Kot revolucionarja, kot nekoga, ki je poskrbel za spremembe. Rad bi bil glas, ki se bori za enakost. Nekako tako,” je povedal Hamilton in dodal: “Ko govorimo o preteklem letu, bi rad povedal, da je bila odločitev, da vstopim v boj za spremembe ena najbolj pogumnih odločitev v mojem življenju.

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

2021 Formula 1 Bahrain Grand Prix session timings in Europe 

 

 

Friday 26th March 2021

Free Practice 1: 12:30 - 13:30 CET 

Free Practice 2: 16:00 - 17:00 CET

 

Saturday 27th March 2021

Free Practice 3: 13:00 - 14:00 CET  

Qualifying: 16:00 - 17:00 CET  

 

Sunday 28th March 2021

Race: 17:00 - 18:00 CEST

Povezava do prispevka

Ok, ta lolek bo ocitno na sreco komentiral zgolj petkove treninge na SK. Je pa to isti lik, ki je bil zelo kriticen do komentiranja na TV3. Upam da bo zdaj sam videl, da le ni tako lahko biti 1 uro pred mikrofonom... Ker proti temu danes je bil se Niko Mihelic zelooo zanimiv komentator.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 5 urami:

Videl sem zdaj 2 minuti treninga in upam da ne bo ta lik komentiral tudi dirk... To je katastrofa!

Točno to, sem gledal samo 1 minuto,  pa to ne moreš poslušat, kje so tega našli, imajo ja dosti boljših komentatorjev. Pa zaznati je blago govorno napako, če sem malo zloben.

Bom raje gledal stream kocke,  kot pa da tole poslušam. Ona lani sta bila  doktorja proti temu.

Upam, da  bo res samo za trening, bo kdo drugi za dirko?:nicjasno:

uredilo bitje Tomyboy
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...