Skoči na vsebino

P: iPhone SE 32 gb (2016)


XEcutIor

Priporočeni prispevki

Prodam iPhone SE 32 gb model, letnik 2016.
S 22. 3. 2020 je bila na njem zamenjana baterija.
Poleg tega je bil sčiščen tudi dovod za elektriko.
Telefon je praktično kot nov.
Poleg telefona dam zraven še originalno škatlo, polnilec, ohišje in za odpirat SIM kartico.

Mn3njalničarska cena: 250 €


Za slike in dodatne informacije se obrnite na ZS.

  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 1
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
RAD!OACTIVE reče pred 7 minutami:

mn3čarska cena če govorimo o prvem SE(5S oblika) za tako zadevo je 50-80e (pa brez zamere))

 

 

 

Ni panike.

Tisti, ki se mu bo zdel vreden aparat, bo kupil za omenjeno ceno. Ostali pa bodo raje pustili stvar stati.

 

Itak se mi ne mudi s prodajo. Tako da lahko komot poteče nekaj časa. Ker časa imam zadosti.

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 3 urami:

Mn3njalničarska cena: 250 €

Zdej ne vem al si se zatipku s tole nulo na konc al ti ena vejica manjka, mn3 cena za tvoj fon z natanko eno leto staro baterijo je bolj 25,0 €. In kaj točno pomeni ščiščen dovod za elektriko, si kekse not rinu al kaj ti je "blokiralo" elektriko?

Sej razumem, praktično nov, 5 let star ajfon s sentimentalno vrednostjo in zapitkom, fakat ga.

  • Za crknit smešno +1 3
Povezava do prispevka
NixoN reče pred 40 minutami:

In kaj točno pomeni ščiščen dovod za elektriko, si kekse not rinu al kaj ti je "blokiralo" elektriko?

 

Slovenski prevod za "charging port" sem uporabil, bimbo. To je to.

In ne, verjemi ali ne, spucat sem ga moral, ker je bil tolk umazan z neko svinjarijo notri. Toliko celo, da se telefon ni hotel polnit. Sedaj se polne normalno.

 

Hvala vsem za komentarje, le tako naprej, da ohranite temo živo /konec sarkazma

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

XEcutlor najjači mn3njalniški prodajalec

 

Se spomnim, ko je prodajal rabljen Days Gone za 35 €

Meanwhile je imel Bigbang (in v bistvu vse spletne trgovine) nove kopije za 20 €

Ampak on ga je prodajal za 35 € s pripisom, da ga je kupil pred znižanjem, zato je takšna visoka cena :avadodo:

 

 No offence, men si res car, sem zelo velik fan smešnih oglasov

  • Za crknit smešno +1 8
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 urami:

Pa kaj ga napadate, saj je lepo napisal, da je to cena za mnenjalničarje! Drugje je verjetno normalna cena in je to samo posebna ponudba tukaj.

Tbh je to legit, jz bi tut mn3carjem nabil 40%, fucking weirdos. 

  • Za crknit smešno +1 7
Povezava do prispevka
Chenier reče pred 4 urami:

Se spomnim, ko je prodajal rabljen Days Gone za 35 €

Meanwhile je imel Bigbang (in v bistvu vse spletne trgovine) nove kopije za 20 €

Ampak on ga je prodajal za 35 € s pripisom, da ga je kupil pred znižanjem, zato je takšna visoka cena :avadodo:


In najbolj smešno pri temu je, da sem le uspel prodati to igro! :)
Četudi sem čakal več kot pol leta - je šlo v promet.
In to enemu človeku, ki ga sicer sam osebno ne poznam, ampak je bil videt kar pošten.

 

Če pa mislite, da bom ceno kar naenkrat spustil, tako da bo lahko prevzel to mašino kak predprodajalec, se zelo motite.
Čas je na moji strani. 
Naj bo, kar bo.

  • Ne me jebat 2
Povezava do prispevka
rage reče pred 52 minutami:

Jaz sem pred nekaj tedni prodal takšen telefon (samo da s 64gb), za petdesetaka. A je to kak joke, ki ga nekateri ne štekamo?

 

Na Bolhi jih imaš po 80 (64gb) tak, da res nikakor ne razumem zadeve. Edino, da napizdi kakega fotra, ki nima pojma o tehniki in kupuje za svojega otroka, ki mu najeda celi dan. Vsekakor grda in popolnoma nepoštena praksa.

 

@XEcutIor koliko je bil nov telefon? Jaz sem kupil popolnoma nov Samsung Galaxy S9 za cca. 850€ in sem ga 2,5 leti starega kasneje prodal za 180€. Brez ene same praskice z original Samsung etuijem.

 

Saj delaj kar hočeš in imaš pravico prodajat po ceni, ki jo hočeš. Čudi me bolj, da si imel jajca to objavit na tem forumu. Veš, da se tuakj ljudje spoznajo na cene in ti upališ 3x ceno dejanske vrednosti telefona. Če pa meniš, da ti mi delamo krivico pa mi prilimaj en link kjer se tak telefon kot ga imaš ti prodaja po podobni ceni kot si jo podal ti? Ne verjamem niti, da boš našel link s polovično ceno, razen mogoče podoben prodajalec na kaki podobni strani (pa še to malo verjetno).

 

Na koncu se moraš zavedat, da ko prodaš (kot si očitno Days Gone), da si nekogar popolnoma napizdil in si vzel nezaslužen denar. Še skalpanje PS5 je dosti bolj normalno, ker enostavno zadeve ni na trgu in kdor si jo tak želi, da preplača... naj plača. Ti pa točno namensko iščeš nekega nepoznavalca.

Povezava do prispevka

Drgač evo, če malo prekladamo cifre

 

Eno leto stara baterija, SE iz 2016, očiščen (kar ni ravno plus, ker je očitno bil v osnovi precej v badu, da charge ni delal) 

 

50 EUR na Bolhi, kjer ti itak zbijejo na 40 + plačaš fee za prodajo telefona

 

Skratka 30-35 € za mn3čarja

 

Če koga zanima refleksija realne in poštene cene (30 €) vs. postavljene (250 €) :D  

 

Neki razlike pa je 

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 19 urami:

Proddam iPhone SE 32 gb model, letnik 2016.
S 22. 3. 2020 je bila na njem zamenjana baterija. Sedaj je ni več.
Poleg tega je bil sčiščen tudi dovod za elektriko (380V).
Telefon je praktično kot nov.
Poleg telefona znam tudi odpirat SIM kartico.

Mn3njalničCarska cena: 250.000.000 €


Za slike in dodatne informacije se obrnite na ZS.

 

Napovedujem 100 strani, na 101. bo prodano za milion ₹ elitnemu zbiratelji, ki bo nato poskušal prodati naprej.

 

Pobiram stave. Trenutna kvota 350.1

Povezava do prispevka

Ne bi smetil teme, ampak je že zasmetena. Tole je moj ciganski ifon 7 plus, katerega cena zavoljo popolnoma zlate zadnje plati in tisoč swarovski kristalov je bila 6000€. Ako bi ga prodajal, cene ne bi nastavljal po Bolhi. Morda je je omenjeni SE takisto iz žlahtnih materialov, ne vemo.

 

image.png.388f8b12d6ad4f556e370837197c224b.png

  • Račka +1 3
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...