Skoči na vsebino

Janezov dopust


Priporočeni prispevki

chinasky reče Dne, 11. 6. 2020 at 18:02:

cel mn3 v bovcu komi cakam


najslabso izkusnjo v slo turisticnih krajih imam v bovcu, pa sem imel kratke oddihe prakticno povsod razen v prekmurju, bovec odsvetujem vsem, ki niste studenti al hipiji

 

bon bom izkoristil tam kjer se bom nahajal, ko procnejo veljat

Povezava do prispevka

u bistvu sem pregledal celo slovenijo in je dokaj mizerna ponudba, ne primerljiva z Avstrijo recimo, kamor sem hodil zadnjih 5 let. Tam imaš celovito ponudbo. Maš recimo Joker card, kjer imaš vključene bistvene znamenitosti, vse žičnice, prevoze in še kaj zastonj + na malo bolj oddaljene atrakcije popuste. Sam hotel tam ponuja kot malo kateri v Sloveniji z zelo konkurenčno ceno. Pri nas so glede na ponudbo in stanje hotela zelo visoke cene. 

 

Najbrž bo padla kranjska gora za 3 nočitve, še čakam odziv na povpraševanje.

Povezava do prispevka

Ma Slovenija je izjemna, sam si moraš v večini primerov sam vse organizirat in pogledat reči/poti, vredne pozornosti. Na najbolj mainstream lokacijah je ajde OK poskrbljeno za to, v bolj obskurnih aka prekmurje itd. pa tega retard turizma, kjer se sam prepustiš drugim, ni. Meni pa ni panike, ker tudi sicer tako potujem. Najbolj je v neki državi najet avto in jo po svoje prefurat

Povezava do prispevka
Lepi Šime reče pred 38 minutami:

Midva greva definitivno v smeri Kobarida. Mogoče celo kamp pri nadiži. Ta reka je res lepa!

 

Problem te reke je da bo tam dobesedno 1/4 Slovenije.

Tak da ni za hodit tam.

 

ĆAMIR reče pred 23 minutami:

Ma Slovenija je izjemna, sam si moraš v večini primerov sam vse organizirat in pogledat reči/poti, vredne pozornosti.

 

Planiranje je ze pol zabave.

Drugace preko nekega Geokeška (to žena z otrokom nekaj prakticira) se da odkrit ful lokalnih zanimivosti. Ne samo v SLO, testirano tudi v AT, CH in DE, CZ, IT :)

Pa v SLO se da preko pohodniskih knjig ipd materiala

 

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 14 urami:

Ma Slovenija je izjemna, sam si moraš v večini primerov sam vse organizirat in pogledat reči/poti, vredne pozornosti. Na najbolj mainstream lokacijah je ajde OK poskrbljeno za to, v bolj obskurnih aka prekmurje itd. pa tega retard turizma, kjer se sam prepustiš drugim, ni. Meni pa ni panike, ker tudi sicer tako potujem. Najbolj je v neki državi najet avto in jo po svoje prefurat

This ... skoraj v vsakem kraju, kjer sem bil sem našel resnično lepe kotičke. Na začetku sem dosti hodil tja, kjer so bili kuponkoti, 1nadan ipd. da sem malce prišpraral, kasneje pa po navdihu. Pa me čaka še FUL stvari za videti. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...