Skoči na vsebino

Janezov dopust


Priporočeni prispevki

In koliko so tam najemnine? Najbrž ne 5eur po m2. :)

 

Zadnjič, ko sem govoril z enim našim iz Švice, je dejal, da sta z ženo dala nekaj čez 1mio za stanovanje v Genevi, pa sem si predstavljal, da je vsaj 200m2. Pa nima toliko niti brutto površine (s parkingom, kletjo in še čim vred). 55m če se ne motim :D

uredilo bitje kmjr
Povezava do prispevka

Center Geneve je kr lokacija. Avto show, modni sovi, tehnoloski sejmi... Na takih lokacijah kar hitro zapraviš miljon na ne preveč kj nadpovprecnem stanovanju. 

 

ps: neki ura na forumu ne dela mi pise objavleno ob 18tih (12 je ura)

uredilo bitje Kozu
Povezava do prispevka
kmjr reče pred 4 urami:

Airbnb ni brez vpliva, ampak LJ nepremičninski trg ni zjeban samo zaradi kratkoročnega oddajanja ampak tudi zaradi razkoraka med povpraševanjem in ponudbo ob odsotnosti neke premišljene gradnje dodatnih kapacitet. Dokler folk plačuje tudi po 5k za m2, ga ne bo oddajal za 5eur na m2 mesečno. 

8k brez ddv

https://siol.net/posel-danes/novice/luksuz-v-srediscu-ljubljane-najdrazje-stanovanje-prodano-za-vrtoglavo-ceno-foto-527942

 

Povezava do prispevka
Waslich reče pred 12 urami:

V vseh glavnih mestih po Evropi so stanovanja (pre)cenjena.  Se strinjam, da verjetno bi morali imeti neko stanovanjsko strategijo za plebsfolk, ampak mentaliteto, da si lahko vsak zasluži/privošči fensi stanovanje v Ljubljani je treba opustiti.

na Dunaju niso.

Povezava do prispevka
MihaKihot reče Dne, 20. 6. 2020 at 10:45:

Aja, zdaj smo pri fensi stanovanjih, ne običnih.

 

Waslich reče Dne, 17. 6. 2020 at 21:15:

V vseh glavnih mestih po Evropi so stanovanja (pre)cenjena.  Se strinjam, da verjetno bi morali imeti neko stanovanjsko strategijo za plebsfolk, ampak mentaliteto, da si lahko vsak zasluži/privošči fensi stanovanje v Ljubljani je treba opustiti.

 

Povezava do prispevka

Mi smo ga tud zdejle na brzinco skoristli, tri nočitve v Kranjski Gori. Ma pa hotel dobro varjanto da za večerjo doplačaš le 2 evra na osebo na dan.

 

Je pa tole s korona kar malo kislo. Igralnice za otroke so vse zaprte, savne so zaprte. Zadnje dva dni smo morali povsod notri nosit maske.

Zajtrk pa večerja nista samopostrežna, ampak so neke porcije že v naprej pripravljene in zavite v folijo, pri večerji pa sicer je izbira ampak ti osebje na krožnik nameče kar rečeš, samo v praksi je to bolj nepraktično.

 

 

Povezava do prispevka
kmjr reče Dne, 12. 6. 2020 at 18:22:


najslabso izkusnjo v slo turisticnih krajih imam v bovcu, pa sem imel kratke oddihe prakticno povsod razen v prekmurju, bovec odsvetujem vsem, ki niste studenti al hipiji

 

bon bom izkoristil tam kjer se bom nahajal, ko procnejo veljat

Ja kuga je pa blo ejga. Tle je cist fino so far :D je pa res teh raftarjev adrenalincev ko rusov

Povezava do prispevka
kmjr reče Dne, 17. 6. 2020 at 11:35:

In koliko so tam najemnine? Najbrž ne 5eur po m2. :)

 

Zadnjič, ko sem govoril z enim našim iz Švice, je dejal, da sta z ženo dala nekaj čez 1mio za stanovanje v Genevi, pa sem si predstavljal, da je vsaj 200m2. Pa nima toliko niti brutto površine (s parkingom, kletjo in še čim vred). 55m če se ne motim :D

 

 

ko si gledal ceno stanovanj v ženevi, si pogledal tudi povprecne place upostevaje diplomate.

vprasaj kucanovo hcerko ali pa čeferinkota kol dobita

 

edino posteno je da se cene v rupetini dvignejo, bo moje premozenje vec vredno.

uredilo bitje andrejus
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...