Skoči na vsebino

[VR] Virtual reality (PS VR, Oculus Rift, Morpheus... )


Priporočeni prispevki

[]D [] []V[] []D reče Pravkar:

lol takega lunch lineupa bi se se OUYA sramovala, ne pa nek Sony

 

pizda da niso mogl tistih par fičnkov navrzt, da bi portal vsaj par best sellerjev

 

bruke

Tole.

Sicer sem cave-al, ker sem slabič (in ker še nisem preigral RE8 :D), sam tipi morajo nujno upat game, k tole je porazno.

Povezava do prispevka

Sem dal zdaj skozi demo od Horizon VR in lahko samo rečem, da tole je fenomenalno. Bil sem zihr, da ne bom kupoval tega "tech dema", sam bom moral pojest besede. Enostavno rabim še. Okolica, scale robotov, plezanje, interakcija z lokom in predmeti v okolici. Vse je spolirano v nulo. :avadodo:

 

Glede headseta pa.

Ne vem kako dobri so top of the line headseti za PC, sam PSVR2 je v primerjavi z enko kot dan in noč.

Easy setup, odzivno sto na uro, Horizon izgleda fenomenalno. Edino kar me je malo razočaralo je optika leč. Še vedno je kakor, da gledaš v tunel in slika je na trenutke randomly ful meglena. Mogoče bi moral bolje spucati leče, ne vem.

V glavnem z moje strani same pohvale, razen to z lečami, ki pa ni nek game breaker. Zaenkrat sem res ful navdušen.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ko gres prvic iz menija v igro in k se znajdes na tem colnicku si samo WTF. Prav gledas ono svoje roke pa mal okol po colnu pa samo ono, is this real life? Preden se zaves kak imajo ze jeleni velik riti pa ko veliki so, pa samo tallneck mim pristopica fak. 

 

Lihkar sm se pomislu, kaka bomba bi bila igrica tipa uncharted 4, ko je action rollercoaster

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Sem dal zdaj skozi demo od Horizon VR in lahko samo rečem, da tole je fenomenalno. Bil sem zihr, da ne bom kupoval tega "tech dema", sam bom moral pojest besede. Enostavno rabim še. Okolica, scale robotov, plezanje, interakcija z lokom in predmeti v okolici. Vse je spolirano v nulo. :avadodo:

 

Glede headseta pa.

Ne vem kako dobri so top of the line headseti za PC, sam PSVR2 je v primerjavi z enko kot dan in noč.

Easy setup, odzivno sto na uro, Horizon izgleda fenomenalno. Edino kar me je malo razočaralo je optika leč. Še vedno je kakor, da gledaš v tunel in slika je na trenutke randomly ful meglena. Mogoče bi moral bolje spucati leče, ne vem.

V glavnem z moje strani same pohvale, razen to z lečami, ki pa ni nek game breaker. Zaenkrat sem res ful navdušen.

Na žalost PSVR2 fura še "lastgen" leče, tako da bo tko ostalo dokler modela ne nadgradijo z pancake lečami. Te seveda zadevo stanjšajo in jo približajo očesu. Glede meglenosti pa preveri, če nimaš eyetracking slabo urejenega. TIsto kot sem nekaj spremljal zadeve ostri in blura glede na tvoje oči, kam gledaš.

Glede Horizona VR sem včeraj gleda nekega streamerja, ki mi je potrdil največji strah in to je, da je špil vbistvu climb 1 oziroma 2 v res noro dobri preobleki z nekaj streljanja v Horizon svetu. Mi pa niti na kraj pameti ne pade, da fuknem za 8h kolikor traja špil 60/70€. lol

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 24 minutami:

Mene še vedno malo moti ta "grainy look", za zdaj sprobal GT7 - fenomalnalno kaj dela svetloba in pa Drums rock 

Mam pa en bright pixel nekeje bliz centra se mi zdi (v igrah ne opazim, sem pa v tistem začetnem setup delu ker je blo vse črno)

 

Grainy look? Torej ni čista slika kljub izboljšanju resolucije? Po eni strani me matra, po drugi pa ne vem, če je zadeva res vredna teh 600 €. Manjka nek AAA špil...

Povezava do prispevka

Sm usposobil, treba je resetirat kontroler v spilu preko nekega pinhola. 
Luknja je svinjsko ozka, se sponka je bila presiroka. Pol sm se spomnu da lahko tica not vtaknem in dela.

zdej v horizon mecem kroznike in ostali porcelan po tleh, prav zakon je.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...