Skoči na vsebino

[VR] Virtual reality (PS VR, Oculus Rift, Morpheus... )


Priporočeni prispevki

  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
gojc reče Dne, 25. 1. 2023 at 15:07:

Slabo kaže :unsure:

 

V vsem tem času niti ena najava kake res udarne igre.....

Pa praktično nihče še ni dobil za konkretno testirat zadevo.

Sem pričakoval, da bomo do zdaj imeli že DF analize in slično :nicjasno:

SS2+SS1, Resi8, GT7,.. bo dovolj za kar dolgo,.. Je pa res da bom verjetno počakal par mesecov da se nabere še kaj (denar:))(pa upam da se bo še kdo razprsil in dal še kak upgrade za PSVR1 špile,..(upam zastonj ali vsaj poceni),.. Ne vem,.. Imam ogromno PSVR1 špilov nekončanih,.. tako da se mi vbistvu ne mudi,.. ampak praktično 4K 80'' oled me zelo mika že zaradi flat špilov,..

Povezava do prispevka
foker reče pred 10 minutami:

SS2+SS1, Resi8, GT7,.. bo dovolj za kar dolgo,.. Je pa res da bom verjetno počakal par mesecov da se nabere še kaj (denar:))(pa upam da se bo še kdo razprsil in dal še kak upgrade za PSVR1 špile,..(upam zastonj ali vsaj poceni),.. Ne vem,.. Imam ogromno PSVR1 špilov nekončanih,.. tako da se mi vbistvu ne mudi,.. ampak praktično 4K 80'' oled me zelo mika že zaradi flat špilov,..

Mislim, da na PSVR1 igre lahko kar pozabiš, razen če naredijo devi res proper rehaul patch, ki bo omogočal igranje na PSVR2. Glavna razlika med napravama je v trackingu, kjer sedaj ne potrebuješ več kamere.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 34 minutami:

Mislim, da na PSVR1 igre lahko kar pozabiš, razen če naredijo devi res proper rehaul patch, ki bo omogočal igranje na PSVR2. Glavna razlika med napravama je v trackingu, kjer sedaj ne potrebuješ več kamere.

Ja,.. samo je dosti špilov povsod,.. Pač vzamejo profil kakega Oculusa itd,.. povečajo rezo in to je to ,.. prodajo za 5-10 dolarjev upgrade,.. Domnevam da so to naredili z Saint's and sinners 1,.. ali pač retrogradno prilagodili iz SS2,.. Itak pa če delaš naslednji špil,.. verjetno ni težko prilagoditi za svoj stari špil ,.. Sploh ker lahko prodaš 2krat,.. oziroma kot novo,..pa pač bivšim lastnikom omogočiš upgrade pot,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Navedek

Sony reportedly halves PlayStation VR2 shipment forecast due to disappointing pre-orders
 

UPDATE 1/2/23: Sony has issued a statement on yesterday's report by Bloomberg that it had internally decided to cut its PlayStation VR2 shipment forecast due to lower than expected pre-order sales.

In a comment passed to Eurogamer, Sony said it had not cut PSVR2 production numbers.

"We have not cut PlayStation VR2 production numbers, and we are seeing enthusiasm from PlayStation fans for the upcoming launch, which includes more than 30 titles such as Gran Turismo 7, Horizon Call of the Mountain, and Resident Evil Village," a Sony spokesperson said.

ORIGINAL STORY 31/1/23: Sony has slashed its planned PlayStation VR2 shipments in response to disappointing pre-order numbers, a fresh report has revealed.

 

Bloomberg states Sony has cut its shipment forecast in half - down to 1m units instead of 2m - after lacklustre early interest. The company reportedly now expects to shift just 1.5m headsets total before March 2024.

PSVR2 will arrive on 22nd February with 37 games, though the vast majority are not new experiences. The headset's price has also raised some eyebrows, with its cost totalling over £1000 when combined with the regular PS5 - and that's without a game to play on it.

 

https://www.eurogamer.net/sony-reportedly-halves-playstation-vr2-shipments-due-to-disappointing-pre-orders

Povezava do prispevka

Tčdr
Dobra ergonomija, fajn pase na glavo
Dobri haptic kontrolerji, tud sam headset se neki trese 

Dober hardware, 4k screen, razen zvok so sam obicne sllusalke

Baterija drzi 4,5 ur

Ni kompatibilen s PsVr1 igrami

Horizon zgleda hudo, na zalost tud edina igra ki mi je interesantna

Povezava do prispevka
seattle reče pred 8 urami:

Tčdr
Dobra ergonomija, fajn pase na glavo
Dobri haptic kontrolerji, tud sam headset se neki trese 

Dober hardware, 4k screen, razen zvok so sam obicne sllusalke

Baterija drzi 4,5 ur

Ni kompatibilen s PsVr1 igrami

Horizon zgleda hudo, na zalost tud edina igra ki mi je interesantna

A ni na kabel?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...