Skoči na vsebino

Trenutno igram [04/2021]


Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 23 minutami:

Ja neki blueprinti so kar skriti in se moreš jebat. Jaz vem, da sem se z grappling hook za Prawn Suit ful jebal, da sem našu. Buggov sicer je na PCju veliko manj. Verzija za konzole jih je vedno jebala. So dali update ven pa so prišli novi problemi. Tak loop majo s tem. 

 

Drugače pa, če ti je všeč blo pride čež en mesec (14. Maj) Subnatica: Below Zero iz early acessa v final verzijo.

Grappling hooka nikoli nisem niti potreboval. Mučila me je drill hand in pa tisti ščit za podmornico. Oboje našel čisto po nesreči, ko sem že skoraj obupal. V čudne odločitve devov pa spada nebroj ne uporabnih upgradov kot so torpedoti, zakaj so slednji v igri nimam pojma ter podobne neumnosti.

Se že veselim Below zero.

Povezava do prispevka
Navedek

Mene zanima, kako bi te igre lahko naredil boljše. 

(Za njih) Ni razloga, gaming je postal casual normie entertainment proizvodnja

 

Vsako leto mas novo publiko tko da kljub folku ki se tega nasiti mas vedno folk ki to prvic dozivi in mu je zakon.

 

Dodas se razne fanboyse ki spominjajo na avg volilca SDS, skesiras za par goty 10/10 opisov in to je to.

 

Mislim, da bi bilo danes narest epski open world najlazje do zdaj, imas tone carskih zadev ki bi lahko jemal od drugje, ampak za to je potreben prevelik trud za ne tako velik efekt.

 

Inb4 za to rabimo komunizm kihot.

Navedek

Saj isto me je zmotilo pri črnskem Spider-Manu, pač nobenega embracanja kulture

Politicni programi naj ostanejo na straneh strank. Trenutna politicna klima itak ne dovoljuje nicesar, kar ni v najboljsem primeru absolutno nevtralno - ljudje pod lupo berejo dialoge in so nasplosno obsedeni, da najdejo nekaj kar je offensive. Beli ljudje nimajo kulture, crnska pa temeljni na biti zatiran & evil wyte man - mislm da to ze vemo na pamet in folk je sit tega tko kot hollywood filmov za katere lah po platnici poves celo zgodbo in arc.

 

Tle najbolj najebe npr epska satira, GTA, kjer naj ne bi bilo nic sveto.

 

Ze ceo GTAja je rekel da hvalakurcu gta VI ni izsel "danes" zaradi poplave snowflakeov na obeh straneh.

 

Inb4 antifa slinch.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Se ne strinjam čist. Ena od redkih prednosti trenutne anti-white man klime v ZDA je to, da bi se lahko naredili res proper ghetto yeah nigga nigga špil, ki bi bil tako črn, da se ga napol TV-jih sploh vidlo ne bi. In bi bili vsi pumped in hyped 10/10 goty plus lahko bi bil res dober špil. Pa daš za protagoniste res uno najbolj zafukane zamorce, hude ghetto komade, različna črnska okolja in kulturo, pokalo bi ko svinja. Kaj takega kot GTA San Andreas samo še bolj tr00 in s tehnologijo, ki jo imamo v 2021. Noro bi blo. IMO totalno spregledano okolje v gamingu, pizda črnci so v zda že skor toliko cajta kot belci, torej koliko, 250 let? Mislim da je Čamir ciljal na neki takega. No ampak bi bilo optimalno seveda tudi to, da je core špil dober, ne samo okolje in liki. Spiderman žal to res ni.

 

Tko imaš pa neko random pozive k tlačenju zamurcev v srednjeveške špilje sredi Češke, črnce v nordijski mitologiji in podobna jajca.

 

No itak pa proper zamorskega špila belci devi verjetno zdaj sploh ne bi smeli narediti, ker bi bil to rasizem al neki :D  

Povezava do prispevka
fric reče pred 37 minutami:

Grappling hooka nikoli nisem niti potreboval. Mučila me je drill hand in pa tisti ščit za podmornico. Oboje našel čisto po nesreči, ko sem že skoraj obupal. V čudne odločitve devov pa spada nebroj ne uporabnih upgradov kot so torpedoti, zakaj so slednji v igri nimam pojma ter podobne neumnosti.

Se že veselim Below zero.

Jaz drugače sem podmornico še najmanj uporabljal. Do 900 metrov mi je tak najboljše blo Seamoth s defense sistemom in sonarjem. Od tam pa Prawn Suit z drill hand + grappling hook in si lahko kot spiderman se guncal in še najhitreje spizdil, če te je kiri velikan lovil. Podmornica mi je pa razn pri seljenju baze bila dokaj useless.

 

Všeč mi je bla tudi mehanika s vrtom in si lahko mel posajene pri bazi stvari iz različnih biomov, ki jih nucas pri izdelavi stvareh tako, da nisi rabo skos kot na začetko se za vsako stvar jebat in se furat sem pa tja.

 

Aja pa dodal bi, da  muzika mi je bila pa top, ki je res dodala dodaten čar vsemu. Najboljši zvok v igri mi pa itak ma tale model.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Ma nasploh Spider-Man ne embraca nobene kulture, pač ekstra slabo ulovi nek vibe NYC. Mislim, da mi je eno najslabših prizorišč iger te generacije, ker ni povsem nič izkoriščeno. Kot rečeno. Čisto vseeno, če bi se swingal po anonimnem mestu z random stolpnicami ali po NYC. Pismo no, govorimo o mestu, ki so dobesedno personizirane ameriške sanje, mesto z zelo avtentično kulturo, problemi, rasno mešanostjo ... A v igri ni nič od tega, povsem brezvezen dogajalni prostor. Tudi nasploh mi je Miles Morales beden lik, ampak najbrž je že v stripu takšen. 

 

Sicer pa +1 @ Galko, res proper črnski GTA bi bil vrhunski, would play takoj. Ker črnec-protagonist v GTA 5 je bil ekstra bednik oziroma povsem neizkoriščen. Pač razen tega, da si izmenjuje "nigga" s svojim frendom Lamarjem ali kako mu je že ime, bi imel komot belski skin. 

 

Drugače trenutno gledam vrhunsko serijo Small Axe, druga epizoda v celoti prikazuje sam eno noč na črnskem reggae house partyju in je po vzdušju neki najboljšega ever posnetega s črnsko tematiko. Tako vzdušje bi si želel videt v črnskem delu GTA-ja, z 2021 tehnologijo bi bilo to dejansko dosegljivo. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Small_Axe_(anthology)

Povezava do prispevka

70s / 80s črnska amerika

 

polovica špila v neki urbani metropoli tipa chicago ali new york z vsemi pripadajočimi pritiklinami od geta in projectsov do glitz & glamurja mestnih središč in fancy diskačev. Klošarji, pimpi, dilerji, kurbe, black pantherji, črni musliči, pošteni zamorci, đanksi, corrupted black cops, ni da ni, zabeljeno s land of the brave spiritom in castom belcev po želji 

 

druga polovica špila v zakotni ruralni južni ZDA kamor se skriješ pred copsi, plantaže, farme, tudi tuki drogice in kurbe, zraven neko rasistično mini naselje, proper country ass zamorci ki ti nakažejo kva je res tough life na deželi, fajti med redneck nigerji in proper white power rednecki skozz

 

se zavedam da se te materije ne upa dotaknit nobeden večinoma belski developer s 100 m dolgo palico

 

ampak fuck kako bi špilal kaj takega

 

edit: hehe @Chenier sem kliknil na link in mislim da se tvoja nadaljevanka dogaja v točno tem obdobju, ki bi ga jaz rad videl, samo pač ne v ZDA :D 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Navedek

Ma nasploh Spider-Man ne embraca nobene kulture

Pa sj po svoje kar realno,

 

Amerika 2021 pa kultura.. jz pomislm na mcdonalds, netflix pa se kak brand in consoomerism.

 

Navedek

ampak fuck kako bi špilal kaj takega

Jz bi spilal kako lahkotno komedijo, gameplay v smislu detroita, story v smislu comming to america

Povezava do prispevka

Kak bi vi prikazali in izpostavili karakteristike posamezne rase v špilu in da bi ostali politično korektni, da vas ne zmeljejo? Črncu bi recimo dodelili kako s kolegi rapa v četrti in grejo potem ropat okrog, belca kot rednecka, ki terorizira črnce... azijca kot nekje na stran porinjenega miđeta ipd... Pa to bi deve raztrgali v tem sodobnem svetu, zato pa ne moremo dobiti takih špilov in dobimo tu pa tam kak dober špil samo iz namišljenega sveta (kar pa jaz nimam glih najraje).

Povezava do prispevka
Navedek

Kak bi vi prikazali in izpostavili karakteristike posamezne rase v špilu in da bi ostali politično korektni, da vas ne zmeljejo

Zacetni disclaimer work of fantasy

 

Vse bi naredu 1000% stereotipicno potem pa zamenjal rase, crnc bi bil belc, redneck bi bil crnc, genocidar kinez bi bil tibecan, musli bi bil kristjan.

 

Kdorkol bi postekal zamenjane rollse bi ga obsodil rasizma da je splh prisel do takega zakljucka.

 

Na dan izzida bi dossal resetero

 

Checkmate

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Jaz drugače sem podmornico še najmanj uporabljal. Do 900 metrov mi je tak najboljše blo Seamoth s defense sistemom in sonarjem. Od tam pa Prawn Suit z drill hand + grappling hook in si lahko kot spiderman se guncal in še najhitreje spizdil, če te je kiri velikan lovil. Podmornica mi je pa razn pri seljenju baze bila dokaj useless.

 

Všeč mi je bla tudi mehanika s vrtom in si lahko mel posajene pri bazi stvari iz različnih biomov, ki jih nucas pri izdelavi stvareh tako, da nisi rabo skos kot na začetko se za vsako stvar jebat in se furat sem pa tja.

 

Aja pa dodal bi, da  muzika mi je bila pa top, ki je res dodala dodaten čar vsemu. Najboljši zvok v igri mi pa itak ma tale model.

Podmornico sem jaz spremenil v bazo(fabrikator, vrt z hrano, polnilec za powercell pa storage itak) jo peljal do Lava Castle (tam je bil tisti Alien Termoplant) in jo tam parkiral ter nato skakal skozi portal, ki je znotraj termoplanta. Sicer sem se mal zafrkaval z baterijami podmornice. Dokler nisem naredil upgrada, ki omogoča, da energijo dobivaš od toplote okolja. Podobno sem potem dal tudi na Prawn suit. Kasneje sem se s podmornico odpeljal nad luknjo v lava lakes, v katero sem se spustil z prawn suit in končal zadevo.

Konec je res eden boljši od teh survival špilov.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka

Uncharted 4 - bedne streljaške obračune sem brezsramno rešil z vklopom lock-on aim assista, tako da zdaj ne popizdevam več zaradi tega. igra mi je zaenkrat kar ql, sam ful preveč je plezanja vsepovsod (škotska recimo, sem ravnokar uletel na madagaskar). pa všeč mi je, da ima sully več "screen time-a", ker mi je verjetno daleč najljubši lik v franšizi.

Povezava do prispevka

Prej sem bral, da bojo v Valhalli dodali ng+...res me zanima kdo bo zrtvoval 30 let svojega zivljenja, da spet to spila. Igra dobra ali ne, sploh ni pomembno. Ampak dobesedno nic drugacnega ne mores naredit v ng+, kot se enkrat it skozi morje questov ko tele

Povezava do prispevka

A Monster's Expedition

 

Ne vem, neki je na tem žanru rollanja stvari, ki me hooka za znoret. Dobesedno prve tri puzle rešim in mi je toplo pri srcu in sem srečen lol. Težko pojasnit, samo podobno se je zgodilo pri Stephan's Sausage Roll.

 

ss_ae51cff26969456b2b91d9ac2da74fe19848bed9.600x338.jpg?t=1617138775

 

Sem pa zgleda tokrat malo elevatal svojo ljubezen, ker sem celo noč ležal v postelji in sestavljal nove uganke v glavi, tako dobesedno koncept za igrico sem razvijal, poliral mehanike in v glavi delal tutorial cono. Pomoje imam nov klic v življenju.  

Povezava do prispevka

Gabriel Knight 3.

Ampak je na skrajni meji igralnega. Absolutno zelo slabo postarana avantura, čeprav zgodba je pa dobra. 
GoG verzija, software renderer, 1024 x 728. Res je treba imeti živce za preigravanje ... Zanimivo, ker imam igro v spominu kot dokaj dobro izkušnjo (čeprav mi že takrat 3D ni bil najbolj všeč, ampak se je pa dalo vsaj gladko igrat). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

GK3 je top zgodba,..  Spomnim se, da neki skret tulec zlimaš, da si narediš brke iz mačkine dlake,.. Vglavnem ena boljših 3d pustolovščin ko je Sierra še bila Sierra, kljub 3dju.s

Jaz sem pa začel Titan Questa na PS4pro igrat,.. Mah ni ravno Diablo ampak vedno sem skrivaj imel rad ta špil.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 26 minutami:

Jaz se tudi spomnim, da sem jo oboževal. Kako misliš, da se je slabo postarala?


Poskusi igrat, težko ti napišem. Ampak recimo (govorim za sveže naloženo GoG verzijo): najprej in pod nujno moraš sam preklopit na software render, ker drugače boš imel črno sliko z nekimi artefakti. Naprej: bog ne daj, da bi med igranjem alt-tabnil ali kakorkoli kliknil izven samega okna z igro, ker bo šlo vse v tri krasne. Zaradi software renderja in resolucije 1024 x 728 tudi ne pričakuj neke spodobne grafike (sploh na večjih monitorjih je to problem, ker igra po default teče v full-screen/window) in bo treba precej pozornosti vložiti v pixelhunt (no, če se prav spomnim ga ni pretirano, upam). Dalje... pač, navaditi se je treba na precej smešne in zatežene kontrole (predvsem je največ ukvarjanja s kamero, ampak to mislim, da je bilo že v originalu tako). Zelo motijo tudi neki random bugi na win10, ker mi je kar samo od sebe večkrat komplet "zaštekalo" (in to v roku igranja 45 minut). 

Skoraj sem že obupal, ampak se ne bom dal. Save obvezno na vsakih pet minut. Ker kot pravim: zgodba je sila dobra! In Grace del mi je bil že takrat super (raziskovanje preko notebooka). Se pa tudi že kar bojim konca (tiste arkadne sekvence...). ;) 

Edit: uh, kaj bi dal za štirko, ki je bila "napovedana" na koncu trojke. Pa ni bilo ... in verjetno nikoli ne bo. :) 

uredilo bitje DaCapo
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...