Skoči na vsebino

Invincible


magični kralj

Priporočeni prispevki

Meni so bile zlo v redu prve 4 epizode. Res da prej nisem bral stripa. Vidim pa da rage-ajo nekateri z 1/5* v komentarjih na amazonu ker da porivajo spet neke nepotrebne feminizme notri, ki jih ni blo v stripu. :D

uredilo bitje Merithyn
Povezava do prispevka

Jaz sem probal gledat prvi del, pa me je iz tehničnega vidika blazno motila sterilna "tišina" med dialogi, recimo. Tam, na začetku, ko se tista varnostnika pogovarjata, se praktično sliši samo dialog v nekem sterilnem okolišu, pa mi je bilo zelo moteče. :) 

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 15 urami:

V stripu je boja za celi dve bedni strani

 

image.thumb.png.6a349d767b7ee6943dbca6a701685b41.png

vem dats my point

 

tud drugace je cela predstavitev likov (sploh titan/machinehead + njun odnos in gay best friend) zastavljena neskoncno boljse kot v stripu. 

sicer je tudi strip kasneje (med cakanjem na serijo sem prebral celega lmao) bolj dodelan, sam je risanka se en korak boljsa.

 

poznajo se izkusnje zgleda.

Povezava do prispevka

Scena z vlakom je legendarna :worship:

Edino kar mi ni bilo kul je tista zlajnana

Spoiler

ko spet pred odločilnim udarcem dobimo nek spomin na otroštvo in potem glavni antagonist dobi razsvetljenje in odneha. Sem upal na kaj manj klasičnega že 100x videnega. 

Nisem pa stripa bral in nimam pojma če je tam tako, niti če je imel Omni man kakšen "višji plan" s tem.

Povezava do prispevka
Caffrey reče Dne, 1. 5. 2021 at 8:00:

Scena z vlakom je legendarna :worship:

Edino kar mi ni bilo kul je tista zlajnana

  Razkrij skrite vsebine

ko spet pred odločilnim udarcem dobimo nek spomin na otroštvo in potem glavni antagonist dobi razsvetljenje in odneha. Sem upal na kaj manj klasičnega že 100x videnega. 

Nisem pa stripa bral in nimam pojma če je tam tako, niti če je imel Omni man kakšen "višji plan" s tem.

ja mark vs nolan je spet serija >>> strip

meni je bil moment v spoilerju kr vsec, boljse kot 

Spoiler

se bolj genericen power of friendship copout kjer bi marka zadnji trenutek resili young justice

 

 

spodaj dost velik strip spoiler ne brat ce si noces spoilat dost velkega plot pointa

 

Spoiler

je pa enako v stripu, kasneje se viltrumiti preselijo na zemljo in se izkaze da mamo ljudje na vse njih enak vpliv (no razen na enega)

 

uredilo bitje magični kralj
Povezava do prispevka
  • 5 tednov kasneje...
  • 2 leti kasneje...
  • 4 mesece kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...