Skoči na vsebino

Space Jam 2


bainit

Priporočeni prispevki

Fora je da če bi biu star ne vem ene 11 mogoče pol bi mi tole blo neki neverjetnega in bi umiral od čakanja na film, že samo zaradi fukjene grafike.

 

Ker pa pač nism 11 bom pa raj še 5-ič pogledal original, ker ga dejansko lahko gledaš in uživaš tut če si 30+ oz sploh ni važna starost...

 

 

Povezava do prispevka
Aquilani reče Dne, 10. 4. 2021 at 1:23:

Fora je da če bi biu star ne vem ene 11 mogoče pol bi mi tole blo neki neverjetnega in bi umiral od čakanja na film, že samo zaradi fukjene grafike.

Realno so si takrat to tudi starejši pri Space Jamu isto mislali kot si mi zdaj pri drugem delu.

 

Oba filma sta otroška filma. Namenjena otrokom. Sej pa prvi del tudi ni bil zdaj nek presežek od filma (Imdb ocena 6.5)

Povezava do prispevka
Tijuana reče Dne, 11. 4. 2021 at 15:05:

Realno so si takrat to tudi starejši pri Space Jamu isto mislali kot si mi zdaj pri drugem delu.

 

Oba filma sta otroška filma. Namenjena otrokom. Sej pa prvi del tudi ni bil zdaj nek presežek od filma (Imdb ocena 6.5)

direkt ja. meni je bil kar ok, nisem bil pa veliko star, ko sem ga gledal (think OŠ).

zdaj ga pa raje nebi še enkrat, poham pa ne.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
maksi reče Dne, 13. 4. 2021 at 16:44:

LBJ ni niti približno tako popularen kot MJ v tistem času, tako da nek magnet za otroke ne bo.

točno to! In dodaj še zraven, da 80% otrok/mladine starih do 15 let danes nima pojma Kaj je to Looney Tunes ter kdo za vraga je Bugs Bunny. Tak, da na koncu dobiš kar en brezvezen film...

Povezava do prispevka

LBJ itak, da ni daleč tolk popularen kot je bil takrat MJ.

 

Drugače pa Looney Tunes je v Ameriki še vedno popularen. Na HBO Max imaš original Looney Tunes kot vse spin-offe. Poleg tega, da so naredli lani nov show (Looney Toons Cartoons), ki je izšel day1 s Hbo Max-om in so bile lani številke, da veliko več ljudi gleda Looney Toons Cartoons kot kaki Game of Thrones ali Sopranos na streaming appu. Ter v prvih štirih dneh je bil ta novi Looney Tunes skoraj polovico toliko gledan kot Mandalorec prvih štiri dni. Vsaj za Ameriko bi jaz reko, da Looney Tunes niti ni toliko neznan. Za tiste otroke, ki pa je neznan pa tak kot, da je otroku vseeno kaj gleda ali je kurac film. Če bo on vido Bugs Bunnyja in mu bo všeč bo hotu gledat. Če mu nebo všeč mu nebo posvetil niti sekundo pozornosti več.

 

Še vedno pa mislim, da bo film totalni kurac.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Looney Tunes je žal še samo zelo slab odsev samega sebe, to so bile včasih subverzivne risanke z ogromno dodatno vrednostjo za starejše. Duck Amuck je bila v bistvu risanka o samem mediju, ki bi jo pomoje moral gledat vsak, ki se ukvarja s filmanjem, What's Opera, Doc? je parodija jebenega Nibelunškega prstana - wtf - in Duck Dodgers in the 24½th Century je pomoje imel resen vpliv na ZF sceno, če jih naštejem samo enih par. Mislim, tukaj govorimo na eni strani o mainstream risankah iz sredine 20. stoletja, ki so unikatne, subverzivne in noro povedne (Duck Amuck bi bolj pričakoval na fakultetah, ne pa v otroškem showu) ter temi novimi, ki sem jih poskušal gledat in si samo bruham v usta, kakšno podcenjevanje gledalcev in jebenih otrok ... Pa to ne zaradi nekih SJW tendenc teorij zarote, pač pa čisto tako na ravni scenarijev so zgodbe podebiljene za ene 70 %. Pomoje je bolj hookable za otroka, če gleda nekaj neumnega al neki, jaz sem tudi bingwatchal Power Rangerse kot otrok, že mora bit nek privlak na neumni vsebini :D. Škoda mi je samo za to pošastno veličastno zapuščino. Mislim Space Jam drgač že enka ni bila posebej zanimiva iz gledišč teh omenjenih risank, bila pa je noro funky, cool in zabavna ter je imela impresivne efekte. Če tole prenesejo v dvojko in dodajo ščepec žmohta in tehnologije sedanjosti, bo cool. 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 2
Povezava do prispevka

Na žalost je res samo še slab odsev samega sebe....

Chenier reče pred 9 minutami:

ter temi novimi, ki sem jih poskušal gledat in si samo bruham v usta, kakšno podcenjevanje gledalcev in jebenih otrok

Si slučajno probal gledal nove Animaniacs? Me zanima, če se splača za stare dobre čase pogledat to ali je isto sranje ko si bruhaš v usta in si misliš hvala bogu ne odraščam v teh časih :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...