Skoči na vsebino

[PS5/PC] Deathloop


Priporočeni prispevki

še par ur,. ne vem,.. sem vbistvu hypan za MS igrico,.. mislim da je dosti funny da je cool,..

Ne kriči ravno Sony kvalitete,.. ampak izgleda smešno/zabavno da komaj čakam. Sploh začne se tako moško da dobi plus 40% preden začneš igrat.

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Ok to je zanimvo,.. mislim vse trese,.. sem šel v options meni,.. šokantno,...verjetno kuri baterijo neverjetno ampak ti je kul,.. ne morem opisat ,..Naredili so izkišnjo v menijih  fuck :),.. Sony mora to kopirat,..niti ni subtilno,.. je kar jolt,..In meni nekaj govorijo koliko je kul v Returnal in Astrobotu,.. jao je to kul.

 

Prve pol ure in,.. Jao to ni zame ,.. ne klikne mi še in je precej lame,.. in grafika je ps2 varijanta. mislim da je splet okoliščin ali pa sem zabit kot štirna,.. ne vem mislim tutorial te prekine ko res nočeš,.med relovdanjem guna,.. jao,.. ne moreš verjet.. kr neki,.. mislim imam rad arcane ampak tole je MS shit,.. ki ga upam čez kako uri vzljubim,.. ampak prvi vtis mi je adijo (raten dualsense ima res bogato paleto dražljajov).

 

Ok po dveh urah,.. mogoče,.. nimam nobenih upgrejdov pše,.. pičko sem pa ubil enkrat,.. dobiš blink,.. ampak izgine ko crkneš,..samo sem jo ubil preden imaš karkoli za upgrejdat,,.. zaenkrat ne vem,.. ni Sony ampak mi zna prirast k srcu,..

uredilo bitje foker
  • Ne me jebat 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Čisto na kratko, prvi vtisi:

 

- če ti je všeč Dishonored ali Prey je velika verjetnost, da je to igra zate. Grafika, boj, streljanje, stealth, raziskovanje je kot bi igral Dishonored 3.

 

- igro bi v nekaj besedah lahko opisal kot Rougelike Dishonored, pri čemer se od klasičnih roguelike razlikuje, da boš manj crkoval ali ponavljal in več je peskovniškega elementa, raziskovanja. Skratka bolj je podobna igralni izkušnji Dishonored kot Returnalu na primer.

 

- glavni protagonist je odlično opravil nalogo, voice actor je zadet v nulo. Meni so običajno neki kvazi komični elementi bolj cringe kot všeč, tukaj pa je vse izvrstno in le doda k vzdušju. Protagonis je hands down en boljših elementov igre.

 

- kot se za Arkane igro spodobi bo raziskovanje (zelo!) bogato nagrajeno, praktično vedno imaš več poti do istega cilja, ki se med seboj drastično razlikujejo po izkušnji. Peskovniška izkušnja me je na momente spominjala na čas, ko sem prvič igral Zeldo BotW in bil presenečen kako določene ideje in kombinacije tudi v igri delujejo in kako imaš ogromno mero svobode.

 

- težavnost je fiksna, ni hard/easy; vsekakor je stealth težji kot rambo stil, enako je bilo v Dishonored, tako da nisem presenečen nad tem. Jaz sicer močno priporočam stealth že zaradi tega, da ne bo prelahko. Sicer pa če nisi ravno dober te bodo sovragi tudi hitro znali pospraviti.

 

- did I mention da lahko invejdaš? Like Dark Souls copy/paste invejdaš?  :devil: in da imaš filter: ''Can invade friends only''?  @bigboss82    Filter velja tudi obratno, lahko dovoliš le frendom, da te invejdajo. Sicer je to po defaultu NPC.  Ko končaš tutorial si lahko tudi invader. In brez da karkoli spoilam... it's cool as fuck :D 

 

 

 

V bistvu največji plus bi lahko povzel, da gre za ponovno neko Arkane igro, ki ponuja popoln immersion, zlasti ko jo prvič igraš, po drugi strani pa je zelo korajžen korak avtorjev, da so šli v nekaj novega, svežega in jim je uspelo. Igra nudi tudi dobro dozo kompleksnosti, buildov, raznih orožij različnih kakovosti. Tudi sicer vsakič ko se vračaš v isto cono, ampak v drugem času (morning, noon, afternoo in night) je ista cona čisto drugačna, tam so drugi npcji, lokacije, ki so bile prej zaprte so odprte itn.

 

Ni pa to igra za vsakega, enim bo ful dogajalo, drugim mogoče sploh ne bo všeč, vsekakor ni to igra za površno igranje, saj je nebroj referenc in ugank, ki jih z lahkoto spregledaš.

 

 

Moja ocena (prvi vtisi):  10/10

 

Disclaimer: ne vem kolko je dolga, na prvi pogled ji ne bi škodla še kakšna dodatna cona. Pa rambo stil je OP. To so zaenkrat minusi. In baje, da zna nekaterim crashat.

Povezava do prispevka

Ja jaz sem cedu ne.. sm nabavu.. najprer Bitsu rece, da je goty pol ign in gamespot dve 10 po faci.. in zdaj moj brat igra ze celo noc

 

Ja rambo baje je prelahko to je en velik minus opiaovalcev

 

Ne vem meni Dishonored in Pray niso neki ql, swj so okej ma niaem nikoli padel not.. mi je pavsec rouguelike.. je bratu ql Doshonored ipd zato sem tudi vzel.. vsekako bom probal.. sam bomo vidli. Imam se za dobit Vex Mythoclasta v Voult of glass 🤣🤣🤣🤣 in naslednji teden pride Kena  in predvsem Diablo 2R

 

Bomo vidli ce me povlece not

Povezava do prispevka

Mene ni prepričala. Probal pri frendu in mah. Dishonored pač. 
 

Prey je meni bil topshit špil. Ta clunky dishonored vibe in nadzor mi je pa meh. Sej zgodba, voice acting in tko zgleda top notch, ampak igralnost je meni bv. Bom počakal na kak pricedrop.

 

@bigboss82 pejt raje mitoklasta farmat 😂jst sm ga dobil 💅🏼 če rabiš group ti lahko pomagamo. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Ok nekaj sem zgrešil zihr,.. ampak ne morem upgrejdat nič,.. mogoče sem nekaj očitnega zgrešil,.. ampak do zdaj jebruh. Koknu dva šefa in Juliano 2krat,.. še zmeraj ne morem upgreadat nič,.. Mogoče je naključje ali bug.-- ampak kot izkušnja,.jao,.. mislim 100% glitch ker ne verjamem da bi to kdo spustil v javnost,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Kako je pa kaj s tehničnega vidika za tiste, ki igrate na PCju?

 

Moja mašina je nekje med minimum (CPU) in recommended (GPU) specsi za 1080p, pa vidim, da se heroji PC igrovja/Steama ful kurčijo in rivju bombajo zaradi baje slabe optimizacije in framerate dropov zaradi Denuva... al pa pač samo ful močno hejtajo te antipiratske zaščite in DRM :D

 

Čeprav Dishonored 2 je bil res na PCju baje napol neigralen ob izidu in so ga šele sčasoma popatchali, pa zarad Denuvo je dejansko legit verzija RE Village laufala precej slabše od piratske, kar so težke bruke za založnika in PC gayming nasploh.

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
foker reče Dne, 14. 9. 2021 at 6:12:

Ok to je zanimvo,.. mislim vse trese,.. sem šel v options meni,.. šokantno,...verjetno kuri baterijo neverjetno ampak ti je kul,.. ne morem opisat ,..Naredili so izkišnjo v menijih  fuck :),.. Sony mora to kopirat,..niti ni subtilno,.. je kar jolt,..In meni nekaj govorijo koliko je kul v Returnal in Astrobotu,.. jao je to kul.

 

Prve pol ure in,.. Jao to ni zame ,.. ne klikne mi še in je precej lame,.. in grafika je ps2 varijanta. mislim da je splet okoliščin ali pa sem zabit kot štirna,.. ne vem mislim tutorial te prekine ko res nočeš,.med relovdanjem guna,.. jao,.. ne moreš verjet.. kr neki,.. mislim imam rad arcane ampak tole je MS shit,.. ki ga upam čez kako uri vzljubim,.. ampak prvi vtis mi je adijo (raten dualsense ima res bogato paleto dražljajov).

 

Ok po dveh urah,.. mogoče,.. nimam nobenih upgrejdov pše,.. pičko sem pa ubil enkrat,.. dobiš blink,.. ampak izgine ko crkneš,..samo sem jo ubil preden imaš karkoli za upgrejdat,,.. zaenkrat ne vem,.. ni Sony ampak mi zna prirast k srcu,..

 

A si ti bratranc od Dejcha pa WoreH-a iz fuzbalske teme? :wacko:

Povezava do prispevka

Zanjmiva igra.. ni za vsakega. Vsekakor je prelahka predvsem zaradi glupe AI kar precej ubije vzdusje ki bi lahko nilo vrhunsko.. ampak okej dokler imaa za raziskovat mape ipd je se okej

 

Vrhunec vzdusja invejdanje.. igra v igri.. level sistem, odklepanje orozji in sposobnosti glede na kille.. huntanje enemya po mapi nastavljanje pasti ipd.. sekar ql

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Dosti žalostno da moraš na začetku tako striktno slediti objectivom ,.. in ker pač nisem umrl zelo dolgo ,.. preden sem pogruntal da potem ko ubiješ neko tarčo ,.. moraš neke stvari narest da se lahko upgrejdaš ,.. jaz sem pa praktično pobil vse kar leze ene 20krat,.. preden sem končal ta kvest,.. Kljub temu je špil neverjetno zabaven,.. ampak ai ne obstaja,..Če si vzameš čas je hit and run zelo preenostavna taktika,..ker te pozabijo v 10 sekundah,.. tudi dejstvo da imaš lahko samo dva Slaba naenkrat precej omeji zabavnost,.. ker se moraš odločit v naprej kako boš igral,.. In ker je shift (blink) skoraj nujen za zabavno raziskovanje levelov ravno veliko izbire nimaš,.. Če bi se to dalo izmenjevat vsaj v menijih bi bilo 100krat bolj igralno,.. Online je tudi precej lag fest če invejdaš,.. Ne vem zaenkrat 7,.. mogoče 8,.. Moram še cel kup stvari za raziskat,.. Par orožji ki jih znaš dobiti preko enostavnih puzzlov je neverjetno zabavnih (škoda samo da si tako zelo omejen z slabi ta težko odkriješ kakršno koli sinergijo med upgrejdi za orožja/ upgrejdi za Colta in Slabi. Igra se pa precej hitro ,.. Mislim da sem 100% šur kaj moram naresti za perfect run,.. ampak mi je odkrivanje sveta še vedno v ospredju.

Povezava do prispevka

Kaj si pogruntal, da mores naredit? 🤣

 

Anyway. 

 

Igra je pac v izi zbugaba in nedodelana. Niti nima smisla nastevat kaj vse ne stima, ker Bethesda pac..   ziher je najvecji minusnizka tezavnost. Ostalo se da spregledat, ampak tezavnost me kar malo zuli. Ceprav pridejo trenutki, ko te porejpajo in trenutki ko se pocutis bog zaradi lahkosti, te pol naenkrar kr ubijejo, sploh pa ce si invejdan in spilaa rambota, takoj vidi kje si ampak tudi tle je mehanika, da te invejdajo samo, ko je boss in je ziv in ponavadi, ko komaj zacnes level, tako da, ni neke panike v 50 posto primerov.. pa 3x te more ubit, ceprav ko tw ubije ze zarola le nekaj recim 30sekund nazak tako da si vedno v blizini in te lahko hitro s5 fenta.. al pa ti njega :)

 

Sam meni je vse skupaj dobra ideja, res izvirna in pogumna! Me vlece. Zgleda, da je vedno isto ampak se razvija pocasi, tako okolje kot zgodba. Izgleda prelahko, pol pa te porejpajo, ko ne pricakujes ipd.. res skoda, da niso vse skupaj bolj razvili. Mogoce bodo v naslednjem spilu. Mislim sej ni tako slabo sam, skoda, ker ideja in mehanike in zgodba in igralnost im vzdusje so res ql.

 

Invejdanje je zakon. Skoda edino, ko te invejda AI ker tip rusha nate in ga takoj porejpas. In skoda, da @bitsurugi noce dat na Friends, da ga lahko invejdam in da @foker noce sprejet moj friend request in se pustit invejdat

 

evo en video.. dejte na 6:00.. tega sem ubil, ko je ze odpiral vrata da bo spizdu 🤣🤣 sicer pa ni tako lahko invejdat, ker ga moras zbit 3 on tebe pa samo 1, je pa res da imas vse NPC je in pasri na svoji strani. Pa tud boljsa orozja imas

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

O si zamenjal PSN,.. Mislim da sem te dodal,.. Mogoče bom tole izklopil ker se mi je že zgodilo da sem tolalno raztural in imel plan in potem me random prick potamani ko najmanj rabiš.-- Če ni bilo celo AI (kar je toliko bolj boleče ker ga načeloma špil nima) Zdajle se trudim  Amadorja pustit živega.

 

PS: špil je 60 USD z prednaročilom je bil 50,.. Glede nato da sem 30 ur notri,.. in se še zabavam ter odkrivam nove stvari,.. je kr ok.

Vsekakor pa tole ni 10/10,.. mogoče če dodajo poljubno menjavanje Slabov,.. da res lahko počneš vragolije skos,.. Igralno je zelo nadpovprečno,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
kmetek reče pred 6 minutami:

vsa čast vsem, ki ste dali 70e za igro.

 

Moreš malo obrazložit.

 

Igral, rozačaran nad samim špilom?

Igral, tehnični problemi pa bugi in ti je neigralno?

Nisi igral, pa glede na odzive in rivju bombanje mnogih z zgoraj omenjenimi problemi misliš, da ni vredno denarja?

Al se ti pač 60-70 eur za nek špil ob izidu zdi ful preveč?

 

Sorry, sam tle ljudje dejansko neka argumentira mnenja z malo vloženega truda o špilu pišejo, ti pa uletiš z nekim posmehljivim one-linerjem dissat ljudi, ker igrajo pričakovan AAA špil :rolleyes:

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka

@bigboss82 me lahko komot invejdaš, samo moraš vedet, da če te nekdo prehiti in ga ubijem, pol me lahko invejdaš šele na naslednji mapi. In ker jaz igram s hitrostjo like 2 uri+ na mapo, ker vsak kotiček raziskujem, pol je malo težka :D Sem pa nekje še na začetku (sem zelo malo igral ta teden), sploh še nisem odklenil nič, šele prvo/drugo rundo čez mape sem. Tako da ne mi uletavat s kakim end game sranjem od geara, nimam še niti abilitijev :D 

 

Ne vem pa o kakih bugih in nedodelanosti je govora pri tebi, da nisi slučajno igral Cyberpunk po pomoti? ^^   Do zdaj nisem imel bugov, razen kaj minornega, ampak je pač igra izšla par dni nazaj, nedodelano pa se niti slučajno ne zdi, za peskovniški / kvazi open world koncept sem še kar zadovoljen, imaš nebroj ugank, buildov ipd.  Pa referenc in easter eggov je res malo morje. 

 

Moj trenutni največji minus je ta, da se imam tako dobro, da bi si želel, da bi bilo 2x več map in več targetov, upam na kak DLC, da bi dodal še eno/dve. Sicer se vsaka mapa drastično razlikuje med deli dneva, ampak če rushaš skozi igro ne boš rabil dolgo. Je pa podobno kot Prey/Dishonored dokaj nesmiselno, da hitiš in ne delaš ugank, opcijskih sob/con.

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Se strinjam ,.. je zelo zabaven,.. Morejo ukomponirat menjanje Slabov,.. čisto iz zabanosti in eksperimentacije. Škoda da ni še večji. Ne vem,.. Vsekakor mi je bolj zabaven kot Dishonored 2 ali Pray 2,.. Ni ravno  ravno na nivoju Thiefa in Thiefa 2 po eksperimentaciji in Stealth dostikrat ni opcija (zlasti če nimaš pravih trinketov na Coltu in upgrejdov) Važno pa je da je gunplay predvsej zabaven in da par gunnov popa 100% na uro. Včasih misliš da Serious Sama Igraš, le da je AI še bolj zabit.,..

Prvo stvar ki so naredili prav je mobilnost,.. Ne vem skoraj kot ta novi Doom ali Returnal,..  Nekaj neverjetno zadovoljuječega ko klikneš run in greš res hitro.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...