Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Boris reče pred 17 minutami:

sicer pa jst debile k sherajo razne potrce samo removam. Podobna gamad kot 5g ali skropilci kisa 

Tega imam jaz tolk, da prej zbrišem FB, a ga rabim za poslovne namene.

 

Roidface je začel delat resno konkurenco Kacotu, skor vsak dan nov video. Diši po kandidaturi na naslednjih volitvah. Zgleda bi rad bil slovenski Luigi Di Maio. Upam, da ga dobi še žegna iz Murgel.

Povezava do prispevka

Ljudje, ki ne marajo mask se bodo itak prilagodili. Videl sem, da se zdaj že dobi maske iz nekega ultra tankega in propustnega materiala, podobno kot švic majice. Ravno toliko, da se ne vidi skozi. Dihaš povsem normalno, kot da bi bil brez, zadrži itak ničesar, ampak nihče te ne more jebat, da si brez maske. Win-win.

Povezava do prispevka
Slick reče pred 3 minutami:

Videl sem, da se zdaj že dobi maske iz nekega ultra tankega in propustnega materiala, podobno kot švic majice. Ravno toliko, da se ne vidi skozi. Dihaš povsem normalno, kot da bi bil brez.

 

A to pol pomeni, da se ti očala nič ne rosijo? Jaz kot špeglar mam to neugodnost, da se mi vedno vsak malček rosijo.

Zatorej uporabljam dnevne leče, kadar vem, da bom dlje cajta imel masko na gobcu.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 1 minuto:

 

A to pol pomeni, da se ti očala nič ne rosijo? Jaz kot špeglar mam to neugodnost, da se mi vedno vsak malček rosijo.

Zatorej uporabljam dnevne leče, kadar vem, da bom dlje cajta imel masko na gobcu.

Zal ne vem. Uporabljam masko iz navadnega blaga, ker jo ponavadi rabim le kratek cas. To ultra tanko sem videl pri znancu.

Povezava do prispevka
Assembly75 reče pred 1 minuto:

Vprašaj znanca kje jo je kupil in posreduj info lepo prosim.

Imam že počasi dovolj tega švicanja okrog ust.

Bom. Predvidevam, da kakšna Alibaba ali kaj podobno kitajskega :D

 

Ima kdo tukaj morda kakšnega bližnjega v DSO? Zanima me, ali je za oskrbovance tudi obvezno nošenje mask?

Povezava do prispevka
Slick reče pred 1 uro:

A je vrla vlada dala kakšno časovnico, kako dolgo bodo predvidoma trajali novi ukrepi, ali je to za vedno? A niso govorili o tem, da bodo ukrepe načeloma uvajali za 14 dni in jih potem po potrebi podaljševali?

Ja glej, govoril so tudi kak o je treba kupovat opremo in kako je vse u kurcu, pol pa maš zdaj po 7ih mesecih odkar je Šarec vrgel puško v koruzo v Mariboru isto število postelj... Avstrijci so vmes nardil cele standby bolnice.

Povezava do prispevka
GigiGovedina reče pred 19 minutami:

Ja glej, govoril so tudi kak o je treba kupovat opremo in kako je vse u kurcu, pol pa maš zdaj po 7ih mesecih odkar je Šarec vrgel puško v koruzo v Mariboru isto število postelj... Avstrijci so vmes nardil cele standby bolnice.

Lažje je ljudem zapovedovat nesmiselne ukrepe in valit krivdo potem na njih.

Povezava do prispevka
Slick reče pred 2 urama:

Ima kdo tukaj morda kakšnega bližnjega v DSO? Zanima me, ali je za oskrbovance tudi obvezno nošenje mask?

 

Tole me res zanima, ker nisem nikjer v medijih zasledil. A ima kdo info iz prve roke? Precej komično bi namreč bilo, da so maske za učence v razredih obvezne, v DSO za oskrbovance pa ne.

Povezava do prispevka

Kako je uradni predpis ne vem ampak kadarkoli so kazali kake posnetke po TV iz DSOjev so vsi staretje nosili maske, tak da

 

Sicer pa menim da novega lockdowna ni več moč preprečiti, al pa se bo treba navadit na 10-20 smrti dnevno, v to seveda niso vštete smrti ki bi se jih lahko preprečilo če zdravstveni sistem ne bi bil zalit s covidom 

Povezava do prispevka
johnbi reče pred 7 minutami:

Sicer pa menim da novega lockdowna ni več moč preprečiti, al pa se bo treba navadit na 10-20 smrti dnevno, v to seveda niso vštete smrti ki bi se jih lahko preprečilo če zdravstveni sistem ne bi bil zalit s covidom 

Ma ni sans. Ce Hrvaska in pred tem Srbija nista imela ponovnega lockdowna ob res norih cifrah, ga tudi drugje po Evropi ne bo. Ne verjamem, da imajo v HR in SRB boljse zdravstvene kapacitete kot mi. Sej bodo maske pomagale baje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...