Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

smarnca reče pred 4 urami:

Meni je en revček težil na fb z enim videom vzetim iz konteksta kjer Bill reče da so cepiva sestavljena iz gensko spremenjenih organizmov.

 

In cel nejgov point je bil da so GSO nevarni ter da nas imunski sistem ščiti pred boleznimi, virusi itd

 

Ko sem ga vprašal če bi me imunski sistem rešil pred otroško paralizo mi je rekel naj se izobrazim malo. Na srečo se je našel drug avtist ki se je potem dajal z njim.

 

Uglavnem tale zgodba je kr neki

 

Skratka Bill bo že nekaj zaslužil ampak imam občutek da pri vseh miljonih ga boli kurac za čipiranje hordaka in podobnih. Dejansko hoče nekaj dat nazaj imo

 

Klon brez duše nima kaj dajat nazaj

  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka

Medtem v naših logih:

 

Včeraj je zaokrožila vest, da so ene mame napisale izjavo, da ne dovoljujejo otroku nositi mask v šoli.

 

Vkolikor bi se kdo utegnil razburiti nad neodgovornimi FB mamicami, je včeraj v Odmevih nesmiselnost nošenja mask šolarjev v OŠ potrdila tudi državna sekretarka na ministerstvo za zdravje Tina Bergant.

 

Navedek

Med poukom pa po njenih besedah načeloma ni druženja, otroci so tiho, ne klepetajo, "ni takšnega aerosola". "Če jih ovira – in kot kaže jih  – jim na ta način maske ni treba več nositi."

 

"Samo ko so v matičnem razredu, ko so ob pouku, ni treba, da jih imajo ves čas gor. To otrokom veliko pomeni."

 

Nakar se je danes oglasil še drugi glavni gazda Jelko in izjavil:

 

Navedek

"Ko gre za uporabo mask v razredih, sta pristojni dve inštituciji – NIJZ in ministrstvo za izobraževanje,"

 

ter da maske v OŠ ostajajo. Mi je pa zanimiva še izjava Bergantove o zmedenosti glede ukrepov:

 

Navedek

"Covid-19 nas je naučil, da moramo biti zelo agilni, prilagodljivi. Po potrebi ukrepe omejimo in spet prilagodimo. Čez 14 dni bomo tako spet preverjali ta ukrep. Smo v fazi plesa z virusom, kar pomeni, da narediš en korak naprej in dva nazaj, ali obratno."

 

Odebeljen del (in splošna situacija) me je namreč spomnil na ta štikl:

 

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...