Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

glede šolstva js podpiram drastične reforme, sam ne bi rad da je tu covid povod; če gre za začasne ukrepe nimam pojma kaj z njimi. verjetno bi blo bolš da se srednje šole ukine pa je obvezna osnovna, pri 14 lah greš delat, ali pa se naprej izobražuješ preko podanega gradiva, komunikacij z mentorji, posnetki predavanj, skratka šola na daljavo z dolgoročnim preverjanjem znanja v živo v ustanovah in raznimi v živo potrebnimi praksami. test oziroma uvajanje pa dobijo že v osnovni šoli 8, 9 razred sta že na daljavo. tu se razbremeni hamre in še hiše srednjih šol, univerz so zdej wellnes centri

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 26 minutami:

Kaj govoriš neumnosti. 3/4 mamic v luft skakalo, da njeni otroci že ne bodo mask nosili, zdaj pa bi jih ti nekam dal par mesecev al leto. 99% ljudi se nebi strinjalo, jaz bi tudi s šibrovko čakal. Ali sem napačno razumel ta tvoj predlog?

Evo našel, ni to moj predlog.

 

 

Povezava do prispevka

meni so trenutni favoriti čehi, ki imajo po 5000+ novih primerov na dan pri dobrih 20000 testih, s tem da jih je 10 mio, torej naš peak bi moral biti nekje čez 1000+ novih primerov na dan pri dobrih 4000 testih če ne želimo da nas še tuki čehi prehitijo

 

Torej 25% pozitivnih je nek možen peak pri trenutnem obsegu testov?

uredilo bitje Kunta Kinte
Povezava do prispevka
Kunta Kinte reče pred 3 urami:

meni so trenutni favoriti čehi, ki imajo po 5000+ novih primerov na dan pri dobrih 20000 testih, s tem da jih je 10 mio, torej naš peak bi moral biti nekje čez 1000+ novih primerov na dan pri dobrih 4000 testih če ne želimo da nas še tuki čehi prehitijo

 

Torej 25% pozitivnih je nek možen peak pri trenutnem obsegu testov?

To sem videl da imajo take številke.

Ve mogoče kako se tam spopadajo s problemom preobremenjenosti bolnišnic?

Al Majo ful večje kapacitete na število prebivalcev kot mi?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...