Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 26 minutami:

Žalostno res... sem ga vprašal, če se noben nič ne pritožuje... pa je rekel, da nihče nič, ker se vsi bojijo. Predlagal sem tudi, da je to zrelo za poklicat kake medije al kaj jaz vem kaj.

 

Hvala bogu je pri nas zaenkrat čisto druga pesem. To je okrožnica iz prejšnjega tedna, napaka je samo pri od/do:

 

IMG_20201028_101448_1.thumb.jpg.19ca85b8e3344df597ab19db584eb482.jpg

Povezava do prispevka
DrAg0nBoY reče pred 49 minutami:

Ziher jih je presenetilo koliko ljudi se želi cepiti.

halo če je zastoj. ene par sem jih že slišal, k se noben let ni cepil, letos se pa bi rad na vsak način ker je zastoj in zdj bentijo da ni cepiva...fakin ovce.

če bi blo razkužilo zastoj v igli pa bi pošlo

Povezava do prispevka
berghaus reče pred 17 urami:

 

Zato, ker je Mlinotest močan na testeninah in kruhnem segmentu. Veliko vlagajo v to. Če pogledaš Pečjaka, smo močni v zmrznjenem programu, kruh ponujamo zgolj za filanje pekovskega segmenta in javnih razpisov. 

Sam tole si bom shranil. Torej njoke iz skrinje ima najjace pecjak? 

Povezava do prispevka
mr.killer reče pred 22 minutami:

O celodnevni policijski uri ne razmišljajo
Kacin zatrjuje, da ne razmišljajo o 24-urni policijski uri, ob kateri bi bili dovoljeni le nujni izhodi.

Jutrišnji tvit Janše: "Od sobote dalje dovoljeni le nujni izhodi. Sprva samo za en teden. O podaljšanju se bo odločalo glede na epidemiološko sliko."

uredilo bitje DrAg0nBoY
Povezava do prispevka

 

Direktor Univerzitetne klinike za pljučne bolezni in alergijo Golnik dr. Aleš Rozman o razmerah v bolnišnicah:

Znova je pozval ljudi, naj pomagamo zdravstvu, naj se držimo ukrepov, "tudi tisti, ki ne verjamejo v virus, verjemite naslednji mesec". "To se vsak dan šteje v ljudeh na intenzivnih oddelkih, ljudje, ki umirajo," je dodal. 

 

 

Jelko Kacin, vladni govorec za covid-19

Ali se obetajo novi ukrepi ?

Vlada se bo jutri zvečer zbrala na Brdu pri Kranju in odločila, ali bo potrebno podaljšanje ukrepov. Veliko je odvisno od jutrišnje razprave, ki bo potekala na evropski ravni, ker se želijo ukrepi znotraj EU-ja sinhronizirati. Vlada se bo potem odločala, kako naprej. Večino ukrepov bomo podaljšali še naprej.

 

Nc novga, ist kot evropa z 1 tedn zamude. drug tedn so pendreki pa hvalabogu(zore) pride top navrsto

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...