Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

nimious reče pred 1 uro:

Pirati so skupina pohančkov, to je tko kot bi volil rogovce.

 

Priznam, odkar so Pirati ustanovili slovensko stranko, volim samo še njih, ne glede na volilni rezultat. Tako volim vsaj stranko, katere program in zanimanja so mi vsaj blizu in se po vsakih volitvah lahko brez slabe vesti pogledam v ogledalo. Glede na napisano bi ti verjetno pomagalo, da bi si prebral njihov program.

 

Malo offtopic, ampak tu je par stvari, ki jih pri njih najbolj podpiram:

 

Navedek
  • Zavzemamo se za dosledno spoštovanje vseh človekovih pravic, na katerih temelji razvoj odprte družbe in svobodnega posameznika. Nasprotujemo kakršnikoli omejitvi človekove zasebnosti, cenzuri in preganjanju državljanov, ki javno izražajo svoje mišljenje in prepričanje.
  • Zasebnost je človekova pravica in predstavlja temeljno vodilo Piratov. Je neodtujljiva pravica posameznika, da sam nadzoruje, katere informacije o sebi je pripravljen deliti, tako v fizičnem kot digitalnem svetu. ... Država in njeni organi posedujejo veliko zasebnih podatkov o posameznikih, zato morajo tudi vsakomur brezpogojno zagotoviti vpogled v zbrane podatke o njih. Enako mora veljati tudi za vse druge subjekte, ki shranjujejo osebne podatke. Na zahtevo posameznika mu morajo omogočiti popravek, blokiranje ali izbris teh podatkov.
  • Zavzemamo se ne le za teoretično, ampak tudi efektivno transparentnost tako politike kot državnih organov. Efektivna transparentnost je lastnost sistema, ki za jasen in učinkovit vpogled v procese, podatke in informacije ne zahteva nerazumnega truda. S primerno stopnjo transparentnosti se preko osveščanja dviguje tudi stopnja odgovornosti in integritete, kar bistveno zmanjšuje korupcijska tveganja v družbi.
  • Zavzemamo se za ustavno zagotovljeno pravico dostopa do interneta, ki mora ostati svoboden in nevtralen. Nevtralnost interneta je načelo, po katerem se ves internetni promet obravnava enakovredno, neodvisno od vsebine, aplikacij, storitev, naprave, vira in cilja komunikacije. Zavzemamo se za enakopravnost vseh internetnih storitev in protokolov.
  • Zavzemamo se za reformo avtorskega prava. Ustvarjena dela so rezultat dostopa do zakladnice celotnega ustvarjenega znanja človeštva in se morajo tja tudi vračati ter biti na razpolago vsem. ... Monopol nad kopiranjem ne more in ne sme prevladati nad pravico do zasebnosti in informiranosti.
  • Povsem bi morali odpraviti patente na programsko opremo, poslovne metode, ideje, organske stvari in stvari, ki že obstajajo v naravi.
  • Pirati se zato zavzemamo za povečanje prehranske neodvisnosti, ki jo omogočajo čim višja stopnja samooskrbe, krajše oskrbovalne verige, ozaveščanje prebivalstva o pomenu lokalne in zdrave preskrbe s hrano ter pravične trgovine.

 

Je še več takih alinej, samo jih ne bom dalje limal. Kar se pa "pohančkov" in njihovega odnosa do legalizacije konoplje tiče:

 

Navedek
  • Pirati smo za nerepresivno politiko drog ter zahtevamo ukinitev neprimerne in nedelujoče prohibicije. Za oblikovanje ustrezne regulacije drog zahtevamo vnovično objektivno oceno vseh psihoaktivnih snovi in njihovega tveganja na podlagi znanstvenih dejstev. Ustaviti je treba kriminalizacijo uporabnikov drog in se posvetiti preprečevanju nelegalne trgovine, ki bi jo nadomestili z regulirano in kontrolirano prodajo. Prepoved naravnih rastlin je popolnoma absurdna, zato smo za takojšnjo odpravo prepovedi gojenja in uživanja marihuane in vzpostavitev regulacije na tem področju.

 

Če se ti zdi to neumno, si preberi rezultate dekriminalizacije marihuane v Ameriki in si zračunaj, koliko bolnic za Covid bolnike bi lahko zgradili s par miljoni konopeljskih davkov več na leto.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Na koncu imam občutek, da smo mi res edini spački, ki nas zapirajo kot pse v kletke (kot praivjo tu naši auslenderi), ker imamo daleč najstrožje ukrepe in tudi najslabšo sliko.

 

 

V eni točki postanejo ukrepi neučinkoviti, ker so prestrogi in tu bi jaz iskal odgovor. Enostavno se jih ne upošteva, ker so neživljenjski in še tistih ljudje ne upoštevajo, ki bi jih sicer.

 

COVID pa tak za 99% populacije ni škodljiv in nas lepo na suho nategujejo. Kako bodo ni prepričali populacijo pod 40 let, da se gre cepit, če pa jim ta virus nič ne naredi??? Pa naj začnejo razmišljat kaj bo, ko bo ukrepov konec, ker takrat bodo postali glavni tisti, ki vse to financirajo in nam bodo začeli diktirat pogoje (ta reforma, ona reforma, v javnem sektorju je preveč zaposlenih (mogoče beovičke letijo)...). Račun za to pandemijo se še ni izstavil.

Povezava do prispevka

Hipokrat je v že v 5. stoletju pr. Kr. ločil medicino od filozofske špekulacije in praznoverja, tako da je pri njem medicinska praksa temeljila na raziskovanju človeškega telesa. Trdil je, da lahko dobimo za katerokoli bolezen racionalno razlago in tako izpostavil pomembnost, ki jo ima okolje na obstoj in razvoj bolezni. Natanko je opisal simptome nekaterih bolezni, kot so pljučnica in otroška epileksija, obenem pa je zagovarjal preprosta zdravila, kot so spanje, počitek in zdrava prehrana. Še danes je v zgodovini znanosti poimenovan "oče medicine".

 

https://sl.m.wikipedia.org/wiki/Epidemiologija

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Evo naprej se delajo norca na vladi. Ob glavnih poročilih televizije Slovenije si upa rečt da pričakujejo da bodo lahko čez 14 dni začeli rahljati ukrepe.

 

Po nekaj takšnih napačnih napovedih je pač treba potegniti črto ter jih odpustiti.

 

Točno 14 dni nazaj je minister Gantar rekel da bomo ukrepe sprejeli za 14 dni nakar jih bomo začeli sproščati.

 

In jih nismo začeli sproščati in naj odstopi

 

To nikamor ne pelje, ker ne bo nič bolje

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 10 minutami:

 

 

Jaz sem navedel točno vprašanje in ne tako, ki potrebuje širši odgovor. Katera država EU razen naše popolnoma prepoveduje socialne stike? Vse ostale praktično priznavajo, da so ti nujni za menatlno in posledično fizično zdravje prebivalstva. Seveda v mejah normale... recimo Nemci imajo 5 ljudi, pa so že sedaj povedali, da bo to število čez praznike 10. Naši so praktično edini, ki nič ne povejo in ljudje padajo v obup, ker se vse zdi samo kot jara kača, ki se nikoli ne konča... že tedne poslušamo kot je zgoraj rekel Marvak, čez 14 dni bomo lahko pričeli, čez 14 dni bomo to, čez 14 dni bomo ono... Razumem, da so eni ukrepi neobhodni, ne rabimo pa biti bolj papežki od papeža.

 

Torej čist kratko mi naštej države. Če ne znaš odgovora se ne rabiš niti trudit odgovarjat, ker ne bom bral sploh, saj me ostalo ne zanima in že fejst dobro poznam tvojo stališče, ki mi ga ne rabiš spet ponavljat.

 

Btw... pri dnevniku slišal, da so baje švicarji celo odprli že neka smučišča...

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 1 minuto:

Od kje ti ideja, da si pametnejši od naše zdravniške ekipe? Ne razumem. Zakaj predpostavljaš, da je karkoli kar napišeš bolj relevantno od tega kar je zdravniška ekipa?

 

Ker so naše ekipe drekec pekec v primerjavi z ekipami vseh EU držav. Samo medijsko pozornost iščejo in boljši vir financiranja za prihodnost. Boljše plače si rihtajo in višje pozicije, ter iščejo in ustvarjajo take ovce kot si ti, da jim bojo samo kimale, ko odprejo usta... kaj šele, ko kaj povejo in se vam od začudenja jezik povesi iz ust kak so dobri in pametni.

 

Tebe pa je zraven tega lahko še sram, ker v oblake kuješ samo naše zdravnike in zaničuješ čistor vse ostale zdravnike in strokovnjake po EU, ki ne prepovedujejo socialnih stikov. Tvoj sistem: vsi so bebčeki, samo mi ne.

 

Jaz nič ne pišem relevantnih mnenj s svoje glave, ampak na podlagi tujih strokovnjakov in vodstev njihovih držav.

Povezava do prispevka

Ja izsek rabim, ker danes cel dan govorima o popolni prepovedi socialnih stikov, torej tudi dveh oseb. Sem ti rekel, da mi naštej države in to je blo vse kar sem te sploh vprašal. Ker je blo danes ob 13h pri dnevniku in prej ob 19h, da nobena od sosednjih držav tega nima... Angela Merkel sem rekel, da je celo rekla, da v teh hudih časih nikakor ne smejo popolnoma prepovedati socialnih stikov, ki so izjemno pomembni za zdravje, zato so tudi obiski v SCO-jih dovoljeni. Za praznike pa bojo še pojačali na 10 ljudi dovoljena druženja. Avstrijci isto, Hrvati imajo isto, Italijani tudi... Švedi vem tudi, za ostale ne vem in ne spremljam zato sem vprašal, če kdo ve.

 

To je to za danes. Pa lep večer naprej sistemski kimavček (take hoče državni aparat, zato bodi vesel, da si del tega) ;) Grem nek film gledat raje.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Verjetno še nisi slišal, da je možno, da se grejo recimo trije kolegi skup rekreirat, sprehajat psa, v trgovino...? Kaki brainstorm ha? Pa to je blo samo v Avstriji tu okrog in še tu so danes rekli, da bojo šli nazaj odpirat trgovine, smučišča pa se baje s polno paro pripravljajo na sezono in čakajo luč vlade, kdaj bo (poglej za nazaj prvi dnevnik ob 13h). ;)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pa ti res nisi normalen. Nikoli niso imeli prepovedi izhoda. Vsi primeri, ki sem ti jih zgoraj naštel so bili dovoljene izjeme. Lol ti si res zaslepljen butec (sorry na izrazu, ampak kar je res je res). Ti je tudi VG lepo povedal in kolegico imam, ki dela v Avstriji s socialno ogroženimi non stop normalno (spomladi od doma preko telefona, računalnika, sedaj mora normalno hoditi fizično tja in z njimi)... hodijo z njimi na sprehode, jih vozijo po opravkih... dovoljeno je blo vedno it sprehajat živali, v trgovino, na rekreacijo... Hahah... kaj si nor, saj res ne morem verjet kak si spran :D Prav je mel Heretik, ki te tudi najbolje pozna...

 

Nič zdaj pa res dovolj :) Lep pozdrav na Kočevsko. Pa le mirno kri, saj ne gori voda.

 

Tak podobno kto naši, ki nekaj prepovejo, potem pa zapišejo 21 izjem lol... v eni izmed njih pa se skoraj vsak lahko najde.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 2 urama:

Še vedno se ukvarjaš z nečim kar je popolnoma nepomembno - iskanjem krivca. Nekje kjer ga ni. 

Šarec.

Čeferin.

Protestniki.

Parčki in hormoni.

Ilegalni migrantje.

Opozicija.

Influencerji.

Ljudje, ki ne uporabljajo aplikacije.

Mainstream mediji.

Lovske koče.

Martinovanje.

So uradni krivci zaenkrat. Nisem jaz naredil nacionalnega športa iz iskanja.

Zame je krivec za epidemijo znan že od prvega dne in to je globalni življenski slog. 

Kar jaz pa še kdo iščemo so pa razlogi, zakaj smo med vsemi prizadetimi med manj uspešnimi. Ker je virus pri vseh enak, so razlike lahko samo v ukrepih, katere diktira oblast, pa v prebivalstvu. Na prebivalstvo si se že ti spravil na polno, tako da ne vem v čem je problem. 

Povezava do prispevka

Tole so kao njihovi ukrepi, če so to sploh vsi ker nikjer nič ne vidim o maskah...

 

Measures include:

Hotels are closed to leisure travellers/tourists; only business travellers are allowed to stay in hotels. Visitors who are already staying at a hotel when the measures take effect are allowed to remain there until their scheduled departure.
Restaurants and bars can only offer takeout/delivery services, dining in is not permitted.
Events such as concerts, plays, exhibitions etc. are cancelled.
Museums, theatres, cinemas, gyms, pools, zoos, amusement parks, and other culture and leisure facilities must close.
All ski resorts are closed to the general public during lockdown. Ski area openings scheduled for November have been postponed to December. Professional ski teams will still be able to train.
Cable cars are closed.
Christmas markets cannot take place until 6 December.
Only essential shops can remain open. All others must close.
You are only allowed to leave the house for specific reasons, such as buying groceries.
All shops must close at 7 p.m. at the latest.

 

Edit, niso vsi ukrepi. 
 

uredilo bitje strup121
Povezava do prispevka

FTG ponovno selektivno bere in si po svoje razlaga stvari. Avtrijci nimajo prepovedi izhoda iz hiše, isto je kot pri nas samo ni nobenih neumnih omejitev na občine ter kazen za masko je 50€. 

 

+uvedli so malo strožji režim, ker se pripravljajo na božične sejme ter smučarsko sezono (da te ne bo kap)

uredilo bitje Flamingo
Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 4 minutami:

Tole sem sicer že nalimal Latest Information on the Coronavirus Situation in Austria

Zapoved je jasna. You are only allowed to leave the house for specific reasons, such as buying groceries.

 

Sicer pa govoriva tu s tomažkom o evropski situaciiji nasploh. Ni mi šlo, da bi mu dokazal, da je v Avstriji podobno, ampak da je v Evropi podobno. Da naši ukrepi pravzaprav niso nič posebnega in da se jih poslužujejo povsod po Evropi kjer je epidemiološka slika slaba. 

 

Preberes en stavek, izpustis pa se cel roman, ki spada zraven in podrobno razlozi celotno situacijo. Samo potrdil si moj post, ko sem ti rekel, da selektivno beres. 

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 33 minutami:

Eno kratko razmišljanje, zgolj osebno mnenje brez kakršnegakoli pozivanja k čemurkoli + ne vem nič o epidemijah/boleznih

 

Za vikend je moja mati fasala Covid, sem pričakoval, je v domu, tu nimamo kaj. Govorimo o ženski, ki ima 40+ kg preveč, vse možne bolezni, uničena pljuča zaradi verižnega kajenja in komajda pride po stopnicah. Ima malce vročine, stalno sicer kašlja, kar je pa itak pri njej tako ali tako na sporedu. V domu imajo 24 okužb, baje so vsi ok z izjemo ene ženske, ki ima krepko čez 80let in tako dalje. Trenutno so v domu zaprti na sobe, prehodi med nadstropji prepovedani, skratka totalen lockdown, ... Okužbo naj bi tokrat prinesla ena oskrbovanka, ki se je vrnila iz UKC. 

 

Jaz se od Februarja dalje religiozno držim ukrepov, včasih tudi mogoče pretirano zapaničaril, zavrnil povabilo na kavo s strani kolegov, ko smo se dobili v Žogi, sem imel masko, takoj razkužil roke, razkuževal njih, držal distanco, nič telesnega stika (lahko potrdijo, so na forumu). Sedaj isto, ... edinkrat, ko se nisem držal ukrepov je bilo službeno, ko so bili po sili razmer za par ur zraven mene ljudje brez maske. Sem kar asocialen po naravi pa mi je mogoče lažje.

 

Prejšnji teden me kliče en znanec, če kaj rabim iz Italije, so šli malce v shopping, baje en kup LJ registracij, baje celo ena partnerka znanega slo politika (v to se ne bom spuščal nimam dokazov). Vsekakor pojasni, zakaj ima toliko Ljubljančank in Ljubljančanov toliko novih stvari iz Outletov. Sem bil sam wtf je s tabo model in ga napizdil. Valda mi je zameril. Folk hodi v neke koče v Nas neki neki v Avstrijo (ne da se mi googlat), poslušam zgodbe o folku, ki hodi v Bosno za vikende, poslušam zgodbe o lokalih, ki na skrito obratujejo (en je celo prišel v medije), takih in drugačnih improviziranih druženjih, .... Po FB so oglasi za masaže, frizerstva, ... ena modelka bo lihkar priletela iz Londona, kakopak službeno, ...

Pridem v torek v blok mi zateži sosed, ki je od leta 78 v penziji, da je treba razkužilo plačat, da kaj trošim. Tu se mi je začelo malce nabirat

Danes mi je nekdo prinesel precej jestvin iz Italije (je šel službeno, samo je pač še malce zavil levo, desno), fak sem mu hvaležen, Melegatti pandoro še ni bil nikoli tako okusen, jutri gre folk na black friday, ker so pač cunje zaprte za vikende. 

 

Sedaj ne vem. A sem jaz največji idiot na svetu ali pa ima mogoče VG res kdaj prav, ko omenja, da smo/so prebivalci te dežele moralno bankrotirani. Ali jim je vseeno ali pa očitno nekaj vedo? In vedno bolje se nagibam k slednjemu, čeprav še enkrat poudarjam, da se religiozno držim vsega.

 

Sedaj ali res za 10, 14 dni zapremo vse, vključno s proizvodnjo/javno upravo  in vsem kar leze in gre ter seveda mejo in drakonsko kaznujemo ljudi, ki kršijo pravila ali pa sprostimo vse, ker počasi to nima več smisla, ker s tem tempom ne bo nikoli vpada okužb, samo še 14 dni se bo ponavljalo do maja/junija in imeli bomo en kup revežev, povečanega nasilja, psihičnih motenj in ostalih psihosocialnih problemov

 

Ker očitno se nihče več ne drži ničesar in počasi se res počutim kot kralj vseh idiotov, ker se

 

Vse se strinjam edino kle da al jim je vseeno al pa nekaj vedo, sem gladko na strani vseeno. 

 

Lp, Ne me jeb

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 34 minutami:

Sedaj ali res za 10, 14 dni zapremo vse, vključno s proizvodnjo/javno upravo  in vsem kar leze in gre ter seveda mejo in drakonsko kaznujemo ljudi, ki kršijo pravila ali pa sprostimo vse, ker počasi to nima več smisla, ker s tem tempom ne bo nikoli vpada okužb, samo še 14 dni se bo ponavljalo do maja/junija in imeli bomo en kup revežev, povečanega nasilja, psihičnih motenj in ostalih psihosocialnih problemov

 

Ker očitno se nihče več ne drži ničesar in počasi se res počutim kot kralj vseh idiotov, ker se

 

 

Tole razmišljanje, da za 14 dni zapremo vse se je zdaj razpaslo, pa čeprav nima nobene osnove.

 

Ja, zapremo vse za 14 dni. Ampak kaj pa potem? Kaj bomo naredili, če število okužb ne bo minimalno ali pa 0? Ko zagovornike tega "zaprimo za 14 dni" to vprašaš pa nastane tista neprijetna tišina. 

Ker, če to naredimo potem moramo po 14 dneh vse odpreti nazaj, neglede na stanje okužb. 

 

Za začetek je treba sprostiti tiste ukrepe, ki so popolnoma nesmiselni in teh je večina. Ne pa, da so frizerji in vsi saloni zaprti, folk pa kar z urejenimi frizurami, bejbe z zrihtanimi nohti in tako naprej. 

In isto je bilo spomladi. Vulkanizerji so bili zaprti avti pa kar naenkrat vsi na letnih gumah in litih feltnah. 

Povezava do prispevka

Malce spodbude za tiste, ki trpite ob vsem tem. 

Sleipnir reče pred 38 minutami:

Ker očitno se nihče več ne drži ničesar in počasi se res počutim kot kralj vseh idiotov, ker se

Nihče se ne drži vsega, se pa večina vseeno drži večine. Ti ne moreš vplivati na ostale, lahko se zgolj potrudiš po najboljših močeh in imaš čisto vest, ko bo vsega konec.

Če si zastaviš tako, ti bo lažje. Če vzameš svoja odrekanja kot neke investicije, ki bodo kasneje nagrajene z nečim, je pa vse skupaj precej komplicirano. Ljudje, ki ne sodelujejo so naenkrat ovira, pa bolj kot se nagrada odmika, bolj ti pridejo do živega.

Imaš par primerkov tu gor, ki so šli po tej poti, pa ni prijetna.

 

Ne me jeb reče pred 13 urami:

mislim najhuje pa je obcutek nemoci ki se me trenutno loteva k iz naslonjaca spremljam kam drvimo in ne morem nic narest. Ze sama epidemija je v pizdi ampak mislim da nas to ne more prizadet tok kokr vlečemo nesmiselne poteze, jansa si je s svojmi kadrovskimi spremebami zakoreninil v sistem da bo spet potrebno desetljetje puljenja pa še to vrjetno ne bo pomagalo dokler glava ne crkne.

Mislim res sem totalno neoptimisticen za prihodnost in če kdo ve kako se lahko clovek angazira za kaksne spremembe v tem casu naj prosim sporoci

Za spremembe trenutno nimam dobrih idej. Jaz rad vzamem cenene očitke in podtikanja vlade, ko so še sveži, pa posilim čim več ljudi čim močneje z njimi, še preden pridejo do njih po redni poti. Tako koga mogoče cepim proti njim in ko jih končno dosežejo nimajo polnega učinka, ker sem jim že jaz dopizdil z njimi. Ne vem če deluje, mi pa čas mine hitreje.

 

 

Berbasecks reče Dne, 25. 11. 2020 at 13:51:

jah sej, to so tud tisti moji grehi o katerih sem pisal

dejansko se mi je začelo pipat, pa mam vsaj ženo, nisem čist sam

prav iz dneva v dan sem čutil, kako mi deteriorira mentalno zdravje

Čisto tako, če slučajno rabiš kaj motivacije za vztrajati.

Če te pobere, bi tvoja zelo hitro dobila kak sožalje, če rabiš nekoga, da ti zapolni praznino ob izgubi (pun intended) hmu sms.

Tako da se ne boriš samo zase, ampak si vse kar stoji med nami in cringefestom 2021. 

Povezava do prispevka
Fulltacticalgear reče pred 1 uro:

Tole sem sicer že nalimal Latest Information on the Coronavirus Situation in Austria

Zapoved je jasna. You are only allowed to leave the house for specific reasons, such as buying groceries.

 

Sicer pa govoriva tu s tomažkom o evropski situaciiji nasploh. Ni mi šlo, da bi mu dokazal, da je v Avstriji podobno, ampak da je v Evropi podobno. Da naši ukrepi pravzaprav niso nič posebnega in da se jih poslužujejo povsod po Evropi kjer je epidemiološka slika slaba. 

Ne laprdaj. Zivim tukaj in vse je normalno. Lahko gres normalno ven na zrak brez da bi te policija ustavljala kot kriminalca. Sprehodi in aktivnost iz psihicnih/fizicnih razlogov so dovoljeni. Zmeraj grem na sprehod in policija se je ze 50x peljala mimo mene in niti enkrat me niso ustavili.

 

Slovenska vlada mora najprej preklicati 3 najbolj nesmiselne ukrepe: maske na prostem, zaprtje obcin in ukinitev javnega prevoza. Kje v Evropi si ze videl kaj tako neumnega? 

IMG_20201126_224518.png

Povezava do prispevka
Ne me jeb reče pred 16 urami:

Mislim res sem totalno neoptimisticen za prihodnost in če kdo ve kako se lahko clovek angazira za kaksne spremembe v tem casu naj prosim sporoci

 

Lp, Ne me jeb

postani vegan. imaš takoj polne roke dela sam s sabo da se znajdeš in se ti bo v kratkem jebal za družbo, v pozitivnem smislu. pol boš šele odkril načine prispevanja. od junija sm vegan, prej bil čist normaln pizza bbq chad, zdej prepričan da če ne ješ drugih bitij, jim ne cuzaš dojk, ne kradeš jajc ti lasten možgan začne pumpat frišn optimizem, ne pusti te na cedilu enostavno, pa je tud mene 1000x včasih. to je bil čisti eksperiment iz moje strani za foro, ker sm mel dobro izkušnjo ko mi je bivša rekla naj probam bit vegeterjanc čez eno poletje ful dolg nazaj. nimam nobene znanstvene podlage in me niti ne zanima kaj se znanstveno dogaja v možganih, ti pa iz prve roke povem da že po enem tednu rataš ko alica v čudežni deželi, buta ti optimizem, svežina je v možganih in dejansko se začneš počutit da je to to in da te lajf ne more zjebat če ti ne jebeš njega. poleg tega prihraniš tone denarja, začne se ti delat 6 pack sam od sebe ker ti posrka nepotrebno maso do te točke da se čudiš koji kurac je v mesu da se tolk nabira na telo. pač to sranje ni za jest lol. rataš 3x bol zdrav in še korant ti bol stoji, prove me wrong. uglavnem nismo sami tle, svet ni družba ljudi > vse ostalo zej pa ka bomo mi nardil politično ... treba se tu bol vrnat na step 1 pa ne fukarit žvadi ker tud covid smo tak zrihtal navsezadnje.  janša to pa je lopov ni druga za rečt, to je za atentat nažalost, pomoje se on tud tega zaveda in grozn trpi, bo postal ko 100 letna pedofilka ko ne gre več iz stanovanja pa javka cele dneve od bolečine, mi pa bomo kamot pol haral če že zdej ne ... razn bo pizdarija če se bo pol izkazal da so razni kordiši psihopati pa bojo neki neviđenega se spomnal. vojne, okupacije che guevara. sam kordiša bi itak takoj naloml al pa meseca, kogarkoli bi folk nalomu ubistvu ker so vsi normalni ljudje, janša pa pomoje ne žvi RL poleg hribov bajte zapora pa parlamenenta

evo še hiter recept, piro glazirano iz eurospina vzameš, deci dva piva preliješ čez 150g te pire pa dodaš dve pesti zmletih sončničnih semen, dva tri deci vode, kuhaš 30 min, nč soli ničesar tak js to, pa povej če ni to jače ko zrezki matere mi moje po 27 letih zrezkov

uredilo bitje WoreH
Povezava do prispevka

https://newsroom.royalcollege.ca/clarification-on-statements-made-regarding-covid-19-by-dr-roger-hodkinson/

 

Although this sort of claim can typically be dismissed out of hand (COVID-19 is not a hoax, and the coronavirus pandemic has resulted in more than 1.3 million deaths worldwide), social media users claimed that this person’s opinion was worth listening to since he was the “Chairman of the Royal College of Physicians and Surgeons of Canada.”

 

The Royal College believes COVID-19 presents a serious threat to the health of Canadians. The Royal College strongly supports all public health advice given by the Chief Public Health Officer of Canada, including recommendations to practise physical distancing and to wear masks to help prevent COVID-19 transmission. We are very appreciative of the dedication and commitment of our Royal College Fellows, residents and all front-line health care workers in the fight against COVID-19.

 

Whoever that person on the viral call may be, you should know Canadian medical organizations have released statements refuting his comments.

 

uredilo bitje berghaus
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...