Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Problem je itak v tistih 70+ ki so preboleli, pa ne bo 1000 prostorov za njihovo rehabilitacijo

 

Pa to sem vam govoril ko se kupovalo 300 ventilatorjev

Bomo priključili gor, mehansko predihovali pljuča

Pa jih odklopili z zjebanimi prsnimi koši

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka
hordak reče pred 45 minutami:

Kaj če imaš Nokio 3310? 

 

Pa zakaj bi sploh knjižico nosil s sabo, a bo potrebno komu dokazovat, da si cepljen?

potem maš papir, sej se ne izključuje?

 

zakaj točno pa bomo še videli, predvidevam da za npr. potovanja z masovnimi prevozi (letalski prevozniki so že namigovali na to), udeležbo masovnih dogodkov (koncertni organizatorji so tudi namigovali na to), ...

Povezava do prispevka
Kunta Kinte reče pred 25 minutami:

potem maš papir, sej se ne izključuje?

 

zakaj točno pa bomo še videli, predvidevam da za npr. potovanja z masovnimi prevozi (letalski prevozniki so že namigovali na to), udeležbo masovnih dogodkov (koncertni organizatorji so tudi namigovali na to), ...

Od kdaj točno je normalno, da privatne ferme dostopajo do tvoje zdravstvene kartoteke? Varstvo osebnih podatkov much?

Povezava do prispevka
nimious reče pred 2 minutama:

Od kdaj točno je normalno, da privatne ferme dostopajo do tvoje zdravstvene kartoteke? Varstvo osebnih podatkov much?

vrjetno še nisi potoval izven evrope? imaš obvezna cepljenja za veliko držav po j. ameriki, aziji ali afriki in moraš to izkazovat npr. na letališčih

uredilo bitje Kunta Kinte
Povezava do prispevka
Tom7i reče pred 2 urama:

Evo, živčki že pokljajo; še malo, pa bo začelo še kaj drugega pokljat:

 

Vladni svetovalci za covid 19 prejeli grožnje

To so klasični bolniki, ki so si zdaj pač našli novo tarčo namesto aktualnega levega/desnega politika na oblasti.

 

Tom7i reče pred 2 urama:

Za zdaj jih še varuje policija, kaj pa, ko bo policija šla na štrajk?

Tudi takrat.

Povezava do prispevka

Hrvati so zaprti šele en teden in imajo šele sedaj tako povečanje. 2 meseca pa so bili odprti in v odprtem obdobju niso imeli takih številk, tist pa so seveda že vsi preboleli okužbo, ko so se takrat okužili. Če bi tako pavšalno ocenjevali kot je ocena sedaj po ene dnevu (ali par dnevih) bi lahko kdo pavšalno ocenil, da so ukrepi povzročili poslabšanje slike (kar je tudi absurd). Zato ne gre pavšalno ocenjevati.

 

Jaz sem mnenja, da ima virus svojo pot in ga je nemogoče ustaviti. Malenkost se s posameznimi ukrepi ublaži porast, pa še to ne bistveno. Ker je praktično povsod podobna slika, pa so ene države bolj odprte, druge bolj zaprte... graf je približno isti povsod, z izjemo posameznih kratkoročnih odstopanja.

 

Realno bomo lahko ocenjevali šele po koncu krize. Pa sem prepričan, da bojo potem povprečja in grafi zelo podobni po celi Evropi (ostalih držav izven Evrope sploh ne gledam, ker iščemo najbolj pdoobne države in geografske značilnosti) s posameznimi odstopanji po tednih, ko so se dosegli vrhovi.

 

Me prav zanima kaka bo situacija v januarju in februarju v državah, ki se bojo sedaj odprla za smučanje, šopinge ipd.

Povezava do prispevka
Profesor praktičnega pouka reče pred 11 minutami:

Hrvati ze na 38%
 

kdo je bil ze pameten, da niso sprejemali takih ukrepov, pa imajo boljse rezultate kot mi?

 

Beži stran s temi testi in manipularanju z njimi.

 

Valda potem pijavke kot si ti, takoj navalijo na cifre pa neke vzoprednice vlečejo

 

Se ti vid da si slab človek, razbrati iz poasta da privoščiš hrvatom tako sranje kot ga imamo mi v bolnici

Povezava do prispevka

 

Profesor praktičnega pouka reče pred 29 minutami:

Ta marvak je ze un k ga je spomlad neki zategval, k mu je na psiho udarl, ne?

 

Brezveze ti pisem odgovor ker edina resitev za slabice kot si ti da se cenzurira po internetu ter se skriva pred viruskom za štirimi stenami stanovanja. 

 

Bolj varno ti bo da si še internet izklopiš

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...